من محرک بررسی شود اگر من مدیون مالیات و یا حمایت از کودکان ؟ خود را coronavirus پول سوال پاسخ داده

ایالات متحده آمریکا امروز انتشار: 10:15 AM EDT May 15, 2020در این زمان از عدم قطعیت و آمریکا در حال تلاش برای

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

در این زمان از عدم قطعیت و آمریکا در حال تلاش برای پیدا کردن پاسخ به پول خود سوال – هر چیزی از پیدا کردن یک شغل و یا مزایای بیکاری خود را به 401(k) و یا برنامه های بازنشستگی.

شما می توانید سوالات خود را در اینجا بخوانید, پاسخ برای دیگران شرح زیر است.

ما خواهد شد به روز رسانی Q&A غالبا بنابراین بررسی اغلب. اما همچنین:

  • برای پول بیشتر و مشاوره و ثبت نام برای خبرنامه ما روزانه پول است.
  • اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن امور مالی شخصی خود را تجربه در طول coronavirus بحران, شما می توانید ایمیل moneyforum@usatoday.com.
  • همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

من محرک بررسی شود اگر من مدیون مالیات ؟

... و یا حمایت از کودکان ؟

... و یا عقب افتاده در وام دانشجویی پرداخت ؟

در حالی که مراقبت عمل تعلیق بدهی مثل عقب افتاده وام های دانشجویی و یا بازگشت مالیات است که به طور معمول منجر به تامین خواسته از بازپرداخت مالیات آن صدق نمی کند متخلف, حمایت از کودکان پرداخت. این بدان معناست که دولت را تسکین چک هنوز هم می شود هانه اگر شما به سر رسیده. و برخی از همسران که در حال پر کردن مشترک اظهارنامه مالیاتی خود را دیر پرداخت شرکای خود ناراحت محرک پولی است که کمرنگ یا نکردن, حتی اگر آنها به طور معمول واجد شرایط برای امداد رسانی در مواقع مانند بازپرداخت مالیات.

حتی اگر همسر شما تنها مسئول بدهی مشترک بازپرداخت مالیات یا محرک چک می تواند در معرض خطر.

.... اگر من مدیون کودک حمایت می کند و محرک پول رفتن به سابق است ؟

محرک پرداخت که کاهش یا نکردن با کودک پشتیبانی بدهکار خواهد شد به مناسب جمع آوری برای مالیات دهندگان دولت است. از آنجا که جمع آوری خواهد شد و موضوع پول به پدر و مادر وادار سازد که فرد به دلیل حمایت از کودکان.

اطلاعات بیشتر در اینجا.

— جسیکا مانتون

دنبال جسیکا در توییتر @JessicaMenton.

وقتی که من دریافت محرک بررسی کنید ؟

سرویس درآمد داخلی است که انتظار می رود برای راه اندازی یک ابزار آنلاین به محض این که روز شنبه برای دریافت بهتر راهنمایی در زمانی که شما خود را ببینید اقتصادی پرداخت از طریق IRS.gov/eip. IRS گفت: این ابزار به شما اجازه رفتن آنلاین برای بررسی وضعیت پرداخت از جمله تاریخ برنامه ریزی شده برای سپرده شود و یا از طریق پست.

اگر شما نمی دیدن پول در حساب بانکی خود را در دو هفته خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: شما می توانید به IRS.gov برای دیدن "من پرداخت." اگر شما ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و دریافت نمی کنند یک محرک پرداخت او گفت: مطمئن شوید که اظهارنامه مالیاتی خود را به اطلاعات در دسترس برای استفاده در "دریافت و پرداخت" ابزار اواخر این هفته.

— سوزان Tompor

دنبال سوزان در توییتر: @tompor.

این است که پول در حساب من my محرک بررسی کنید ؟

مالیات دهندگان در حال گفتن دوستان خود را و بله ارسال اخبار در رسانه های اجتماعی که آنها در حال حاضر در حال دیدن محرک نقدی وارد حساب های بانکی خود را.

برخی از مصرف کنندگان خال خال اولین مستقيم سپرده در اوایل روز شنبه; دیگران شروع به دیدن اطلاعات بیشتر از شنبه. IRS حتی توییتی شنبه شب که آژانس واریز اولین تاثیر اقتصادی پرداخت به حساب های بانکی در روز شنبه.

برخی از مردم در میشیگان که بررسی حساب های بانکی خود را آنلاین در چند روز گذشته کشف که 1200 دلار یا بیشتر در دسترس خواهد بود در حساب های بانکی خود را به عنوان از آوریل 15.

جالب توجه است: جمله بندی استفاده می شود این است که "IRS Treas 310" (cut-در میشیگان) بنابراین انتظار نداریم که برای دیدن کلماتی مانند "محرک چک" یا "بازیابی تخفیف" یا "تاثیر اقتصادی پرداخت" در بیانیه بانک خود.

— سوزان Tompor

دنبال سوزان در توییتر: @tompor.

خواهد امنیت اجتماعی گیرندگان دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

امنیت اجتماعی ذینفع و دیگر آمریکایی ها که نیست ثبت مالیات بر درآمد برای دو سال گذشته نمی خواهد که به هر مرحله اضافی برای دریافت یک بار چک.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت IRS را با استفاده از تامین اجتماعی داده ها به تولید پرداخت به گیرندگان که نمی پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

— مایکل کالینز

دنبال مایکل در توییتر @mcollinsNEWS.

مردم را در دوران بازنشستگی دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

تا زمانی که شما تنظیم درآمد ناخالص در سال 2019 شد و بیش از $99,000 (اگر شما فایل جداگانه) و یا $198,000 (اگر شما فایل به طور مشترک) شما دریافت برخی از پول است. قانون نمی تمایز بین کسانی که مشغول به کار هستند و کسانی که بازنشسته هستند.

— Ledyard پادشاه

دنبال Ledyard در توییتر @LedgeKing.

یکی از کارگران خواسته است اگر آنها می تواند به بیکاری و کار نمی کند چرا که او زندگی با افراد مسن. او می تواند این کار را انجام?

... ما باید برای او کار می کنند اما او نمی خواهید به کار با توجه به شانس عفونت نسبت به سالمندان هم اتاقی.

اگر کارمند شما یک دلیل خاص به نگرانی او شده اند ممکن است در معرض ویروس و نیاز به توقف کار او می تواند واجد شرایط برای مزایای. اگر نه ترک و تشکیل پرونده برای جمله مزایای بدون علت می تواند تلقی تقلب توسط مقامات فدرال.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من یک نظامی بازنشستگی من هنوز واجد شرایط برای بیکاری از یک غیر نظامی ،

... اگر به من مزایای کاهش می یابد با توجه به بازنشستگی ؟

بله شما باید واجد شرایط برای بیکاری و نظامی بازنشستگی باید جبران می کند.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من فقط شروع به کار دریافت نکرده اند هر کمیسیون. چگونه می توانم فایل بیکاری با اثبات درآمد ؟

شما ممکن است واجد شرایط برای منافع دولت اگر دلیل شما نشده اند قادر به دریافت جدید خود را در کسب و کار کردن زمین است که به دلیل coronavirus بحران مانند یک دولت-دستور تعطیل و یا نیاز به مراقبت از یک کودک که مدرسه بسته شده است می گوید: اندرو Stettner ارشد همکار با قرن بنیاد غیر انتفاعی فکر می کنم تانک. او می تواند درخواست برای کمک های تحت مراقبت عمل می کنند و باید آماده برای نشان دادن آنچه که او در مورد کسب و کار خود را و چگونه COVID-19 تحت تاثیر آن است.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چگونه می توانم درخواست برای وام کسب و کار کوچک به پرداخت اجاره و کارکنان?

کسب و کارهای کوچک (کسانی که با 500 و کارکنان کمتر) می توانید درخواست برای وام تحت مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه که در پوشش هشت هفته از عملیات و به طور کامل ببخشند اگر حداقل 75 درصد از این پول استفاده می شود برای حقوق و دستمزد و بقیه برای دیگر کسب و کار دیگر هزینه های مربوط (مانند اجاره/مسکن و آب و برق). شما باید برای دانلود این فرم و سپس پیدا کردن یک واجد شرایط قرض دهنده مانند SBA-گواهی بانک های محلی و یا تجاری وام دهنده. شما هنوز هم می تواند قرض گرفتن پول اگر شما نمی دیدار با 75% حقوق و دستمزد مورد نیاز است اما شما باید برای آن پرداخت با 1% بهره در عرض دو سال.

— Ledyard پادشاه

دنبال Ledyard در توییتر @LedgeKing.

اگر من می ترسم برای رفتن به کار می کنند اما نمی گذاشته شده است با توجه به coronavirus می توانم ترک و جمع آوری بیکاری ؟

هیچ. مگر اینکه شما می توانید نشان می دهد شما احتمالا در معرض ویروس. راهنمایی در خصوص فدرال تسکین عمل به طور خاص آمده است که ترک یک کار بدون علت به دریافت مزایای تلقی می شود تقلب.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا من نیاز به درخواست برای 600 دلار اضافی فدرال بیکاری ؟

شما لازم نیست که به درخواست به صورت جداگانه برای $600 فدرال بیکاری را بررسی کنید.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

فکر کردن در مورد یک وام کسب و کار کوچک به پرداخت کارکنان که می تواند تاثیر خود را بیکاری ادعا می کند ؟

حداقل 75 درصد از چک های برنامه حفاظت از وام باید صرف حقوق و دستمزد به منظور آن را به طور کامل ببخشند. اگر کارگران فایل برای بیکاری است که می تواند سازش کسب و کار کوچک و یا سازمان های غیر انتفاعی توانایی برای دیدار با نیاز.

— Ledyard پادشاه

دنبال Ledyard در توییتر @LedgeKing.

من بیکاری اما کارفرمای من در حال حاضر می خواهد برای پوشش حقوق ما با مراقبت محرک آیا من مجبور به انصراف از بیکاری ؟

اگر شما در حال گرفتن کامل خود را پرداخت, شما واجد شرایط برای مزایای بیکاری. به طور معمول شما باید برای بررسی در هر هفته به اجازه دولت می دانم که شما باقی می ماند بیکار در ادامه به گرفتن کمک.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من کارفرما کاهش حقوق و دستمزد من می توانم برای جزئی بیکاری ؟

بله. اگر قطع پرداخت مربوط به COVID-19 pandemic, شما باید قادر به گرفتن برخی از کمک های مالی.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من باید برداشت پول از من 401 (k)?

کشیدن پول از حساب های بازنشستگی از ترس نیست بهترین فوری دوره از عمل و ثروت و مشاوران می گویند. آن را مورد به مورد و بر اساس. آیا شما اضطراری پس انداز ؟ وجود دارد فرصت ها به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی وام دانشجویی, وام مسکن یا ماشین پرداخت ؟ سرمایه گذاران باید با استفاده از نرخ پایین تر برای اولین بار قبل از آنها شیر را به صندوق های بازنشستگی خود را ،

اطلاعات بیشتر در 401 (k) و مراقبت در عمل در اینجا.

— جسیکا مانتون

دنبال جسیکا در توییتر @JessicaMenton.

من furloughed و پس از درخواست برای مزایای بیکاری دو پاره وقت شغل موقت. من در حال حاضر رد صلاحیت از هر گونه مزایای?

شما به طور خودکار رد صلاحیت از دریافت مزایای. مقدار شما را دریافت خواهد شد کاهش می یابد با توجه به پاره وقت درآمد و در برخی از ایالت ها ممکن است شما را به درآمد بیش از حد با توجه به اندرو Stettner با قرن بنیاد. شما نیاز به بررسی خود را با دولت است. و یک کلمه از احتیاط: شما نمی توانید ترک کار بدون علت به افزایش مزایای شما. شما را از دست دادن کمک های مالی خود را و می تواند تعیین خواهد شد به گونه تقلب.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

خواهد مالکان رهایی با وام مسکن ؟

مراقبت عمل می دهد صاحبخانه با فدرال حمایت, وام دو نوع امداد. آن را مانع از وام دهندگان از آغاز سلب حق اقامه دعوی رسیدگی فدرال حمایت وام برای حداقل 60 روز پس از مارس 18. دوم صاحب خانه که تجربه مشکلات مالی از این بیماری همه گیر می توانید درخواست تحمل تا 180 روز است که ممکن است تمدید برای یک دوره اضافی تا شش ماه اگر وام گیرندگان هنوز تحت فشار مالی.

... چگونه می توانم به تعویق انداختن من پرداخت وام مسکن?

برای دریافت تحمل از طریق مراقبت در عمل شما باید تماس خود را وام servicer. وجود خواهد داشت نه هر گونه هزینه های اضافی مجازات و یا علاقه اضافه شده به حساب خود را از طریق این تاخیر اما بهره به طور منظم هنوز هم تعلق.

— جسیکا مانتون

دنبال جسیکا در توییتر @JessicaMenton.

خواهد بزرگسالان با معلولیت که وابستگان در مراقبان' اظهارنامه مالیاتی دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

هیچ. قانون جدید که قرار است تا محرک بررسی برنامه می گوید که افرادی که ادعا کرد به عنوان وابستگان توسط شخص دیگری هستند واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید.

— مایکل کالینز

دنبال مایکل در توییتر @mcollinsNEWS.

آیا من می توانم درخواست برای مزایای بیکاری برای بار دوم پاره وقت کار ؟

از دست دادن شغل دوم باعث می شود شما واجد شرایط برای بخشی از بیمه بیکاری. کشورهای مختلف قوانین مربوط به مشاغل پاره وقت اما فدرال مراقبت عمل می کند می گویند پاره وقت کارگران که تحت تاثیر پیامدهای COVID-19 می توانید کمک کنید. بررسی خود را با دولت اما شما باید قادر به گرفتن برخی از کمک.

... من کار 2 زمان قسمت شغل که یکی از آنها من ساعت قطع راه برگشت. من هنوز کار حدود 20 ساعت در هفته در یک کار است. من می تواند جمع آوری بیمه بیکاری به صورت پاره وقت کار?

آن را در دولت بستگی دارد که آیا کارگران پاره وقت می توانید دریافت مزایای بیکاری. کالیفرنیا به عنوان مثال آیا پرداخت این وجوه. فدرال مراقبت در عمل نیز می گوید: کارگران پاره وقت را به عنوان کمک اگر ساعت خود را قطع به دلایل خارج از کنترل خود. بنابراین شما ممکن است قادر به دریافت 600 دلار فدرال بهره مند شوند و همچنین, اما دوباره آن را بهترین برای بررسی خود را با دولت بیکاری دفتر

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

هنگامی که به $600 فدرال بیکاری بررسی شود.

... من اولین بیکاری را بررسی کنید اما نه 600 دلار.

این خط لوله برای این پرداخت هنوز مشخص نیست.

... من بیکار از ژانویه سال 2020 است. است $600 هفتگی سود عطف به ماسبق از آن پس یا فقط از تاریخ آن اعلام شد?

بسته به زمانی که خود دولت وارد شده به یک توافق با دولت فدرال $600 هفتگی بهره مند می تواند عطف به ماسبق به مارس 28. آن را به پایان می رسد ژوئیه 31.

... در حال furloughs واجد شرایط برای فدرال $600?

بله. اگر فرد نیست و در حال پرداخت آنها در نظر گرفته بیکار و می توانید دریافت خواهید کرد که کمک های فدرال.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من پرداخت بر اساس کمیسیون می توانم فایل برای بیکاری ؟

به طور خاص اگر شما ساعت قطع شده است و یا دفتر خود را بسته است به دلایل مرتبط با COVID-19 شما باید قادر به دریافت مزایای بیکاری. فایل شما خواهد بود در این حالت شما کار می کنند.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

من بیکاری تمام شده در حال حاضر. آیا من واجد شرایط برای هر گونه مزایای در حال حاضر ؟

بله. اگر شما هنوز هم از کار شما باید واجد شرایط برای 13 هفته از مزایای بیکاری که دولت فدرال پرداخت خواهد شد همراه با اضافی $600 فدرال پرداخت در هر هفته.

... من به تازگی خسته من بیکاری حدود یک ماه پیش, اما من قادر به فایل آنلاین با توجه به ادعای اولیه.

بسیاری از وب سایت ها هستند و متاسفانه هنوز هم با ابتلا به مزایای اضافی ارائه شده توسط مراقبت عمل می کنند. رسیدن به گوشی خود شرکت به آنها بگویید که وضعیت خود را. شما ممکن است قادر به دریافت تاخیر در پرداخت خود را. و در ادامه به تماس. ورود جم به امید کاهش بیشتر کارکنان به ارمغان آورده است.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا یک مهلت قانونی برای اجاره معنی من هرگز مجبور به پرداخت اجاره بها برای این ماه ؟

آن را فقط به معنی اجاره به تعویق افتاده است. که می تواند ترک مستاجران با چندین ماه از پرداخت به دلیل زمانی که اورژانس است.

— Paul Davidson

دنبال پل در توییتر @PDavidsonusat

آیا بیمه بیکاری و چگونه می توانم آن را دریافت کنم ؟

بیمه بیکاری است که یک برنامه مشترک بین دولت فدرال و ایالات متحده راه اندازی به ارائه برخی از پول را به افرادی که در حال تلاش برای به دست آوردن یک شغل اما نمی تواند پیدا کردن یکی. به نفع گسترش یافته است که توسط یک 2.2 تریلیون دلار بسته امداد – به نام مراقبت در قانون تصویب شده توسط دولت فدرال در هفته گذشته برای کمک به نرم کردن ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس که خاموش کردن کسب و کار در سراسر کشور و وادار کردن اخراج میلیون ها نفر از مردم است.

"هر یک از 50 ایالت دارای یک سیستم نرم افزار آنلاین می گوید:" میشل همیشه محقق ارشد و تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چقدر بیکاری را دریافت کنم ؟

حداکثر سود بارگیری توسط دولت متفاوت است. برای مثال در فلوریدا آن را در صدر در 275 دلار در حالی که در نیویورک حداکثر $است 504. اما تحت فدرال تسکین قانون هر کس اضافی $600 یک هفته تا ژوئیه 31.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چگونه برای مزایای بیکاری ؟

برخی از ایالت ها ارائه کمتری هفته از مزایای بیش از دیگران است. اما با بیکاری در حال حاضر گسترش یافته هر کسی که هنوز هم از کار زمانی که دولت خود سود دوره اجرا می شود قادر خواهد بود به پرداخت اضافی برای 13 هفته از دولت فدرال است.

کسانی که مشغول به کار در ایالات فلوریدا که در آن دوره اولیه است که تنها 12 هفته خواهد بود واجد شرایط برای بیمه بیکاری به طور خاص ثابت به این بیماری همه گیر است که حمالت در یکی دیگر از 14 هفته.

از طریق این مراحل مختلف همه کسانی که از کار قادر خواهد بود برای دریافت کمک به 39 هفته.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا من می توانم یک فایل بیکاری ادعا می کنند اگر من برای کار خودم و یا در اجرای اقتصاد ؟

بله. مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد و فرفره کارگران قادر خواهد بود برای به دست آوردن همان منافع را از طریق همه گیر کمک برنامه های ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند.

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

چقدر پول محرک می توانم دریافت کنم ؟

اگر شما در حال حاضر در زمینه خود را 2019 مالیات خدمات درآمد داخلی استفاده خواهد شد آن را برمی گرداند به تعیین خود پرداخت. اگر نه خود را تا سال 2018 بازده استفاده می شود برای محاسبه خود را بررسی کنید.

افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر خواهد بود واجد شرایط برای یک بار پرداخت تا 1200 $($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز دریافت خواهد کرد $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

پرداخت خواهد شد و شروع به فاز برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای بازگشت مشترک. مقدار دریافت می کنید خواهد بود کاهش 5 ٪ از مقدار درآمد شما بیش از $75,000.

شما می توانید با استفاده از این ماشین حساب به برآورد خود را چک کنید ،

Charisse جونز

دنبال Charisse در توییتر @charissejones.

آیا مترجمان آزاد فرفره کارگران واجد شرایط برای بیکاری ؟

تحت همه گیر بیکاری کمک شامل محرک لایحه مترجمان آزاد و فرفره کارگران می توانند نیمی از میانگین بیکاری در دولت خود و اضافی 600 $در هر هفته.

— مرجان مورفی-مارکوس

به دنبال مرجان در توییتر @CoralMerfi

چه شرکت ها استخدام در حال حاضر ؟

شرکت در صنعت مراقبت های بهداشتی و همچنین مواد غذایی, بقال, راحتی, فروشگاه های خرده فروشی و تحویل شرکت در حال حاضر در روند توده استخدام. برای یک لیست از کارفرمایان اینجا را کلیک کنید.

Jazmin گودوین

دنبال Jazmin در توییتر @jazminkgoodwin.

سوال!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن