"من احساس خطر می کنند!' ویروسی انفجار در فورت مایرز Costco هزینه های مرد شغل خود را

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:38 PM EDT Jul 7, 2020مواج ماسک بحث در طول سواحل خلیج فارس مرک

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

مواج ماسک بحث در طول سواحل خلیج فارس مرکز شهر Costco فریاد حادثه دستگیر شد تصویری در ژوئن 27 و رفت ویروسی دوشنبه شب با تقریبا 10 میلیون بازدید. این سخنرانی دراز وشدیداللحن به نظر می رسد که هزینه این مرد شغل خود را.

یک مرد با پوشیدن قرمز "در حال اجرا در جهان پس از سال 1776" تی شرت تیره, کوتاه, و, فلیپ فلاپ دیده می شد فریاد "من احساس خطر می کنند!" و "بازگشت به بالا! بازگشت (expletive) قرار داده و خود را (expletive) تلفن پایین!" او glared در دوربین یک خریدار از او خواسته بود تا مطابق با کاستکو ماسک سیاست در سواحل خلیج فارس مرکز شهر در جنوب فورت مایرز.

مرد دیگری در زمان از تلفن همراه خود دوربین و اسیر فریاد.

Billy Corben یک فورت مایرز بومی و فیلمساز مستند که زندگی در میامی به دست آمده بود تصویری از مردی که فیلم برداری آن در روز دوشنبه است. مردی که فیلم برداری آن کاهش یافته است شناسایی می شود. Corben توییتی تصویری به 82,000 پیروان. او اغلب سهام عجیب و غریب داستان ها و ویدئوها با هشتگ #BecauseFlorida.

که صدای جیر جیر به نوبه خود به اشتراک گذاشته بود, شان, شاه, یک وکیل و فعال حقوق مدنی که 1.1 میلیون پیروان. او پرسید: چه نام خود را ؟

سه شنبه, مرد فریاد در این ویدئو تا به حال شناسایی شده برای اولین بار توسط اینترنت و رسانه های اجتماعی shamers و سپس توسط Ted تاد بیمه به عنوان دانیل افرای که بیوگرافی می توان در فورت مایرز سازمان بیمه وب سایت. افرای شده بود با آژانس پس از سال 2016 و "در حال حاضر بیشترین تولید عامل فروش در شرکت... لایک: یوگا داغ سفر, پخت و پز و نظارت دیگران است."

نظر: Coronavirus و با پوشیدن یک ماسک صورت: دو نقطه نظر

'پوشیدن یک ماسک است که در مورد ترس': خرده فروش گروه خواستار فرمانداران به هر کس نیاز به پوشیدن ماسک

بیشتر: Icu کامل در سه Lee ذغال سنگ بيمارستان به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

پس از این ویدئو ویروسی رفت

با ظهر افرای' زیستی تا به حال کشیده شده است از سایت ها و آژانس منتشر شد بیانیه: آن را به حال اخراج افرای.

اجرای قانون بود و نه درگیر در این حادثه.

"با تشکر از شما همه برای نظرات و پیام های بالا بردن آگاهی در مورد یک کارمند سابق در Ted تاد بیمه" در این بیانیه از چارلی تاد گفت. "رفتار خود را در تصویری است که در درگیری مستقیم با شرکت ما ارزش و اشتغال آنها فسخ شده است. رفتار تهدید آمیز و ارعاب در برابر ماموریت اصلی ما به مشاوران مورد اعتماد در جامعه ما است. ما نیز متعهد به بلافاصله بررسی داخلی ما موجود فرهنگ در TTI."

تاد بازگشت نیست تماس به دنبال نظر.

تلاش برای رسیدن به افرای بر روی یک شماره تلفن در یک جستجوی سوابق موفق نبودند.

بحث در ماسک تبدیل به یک گرم موضوع در جنوب غربی فلوریدا بقیه دولت و در سراسر کشور است.

Sanibel جزیره شورای شهر به تصویب یک ماسک با دستور 3-1 رای 30 ژوئن برای مکان های سرپوشیده شرایطی که در آن شش پا از فاصله امکان پذیر نیست. فورت مایرز ساحل را از شورای شهر رای به نفع یک ماسک دستور با 3-2 رای دادن. اسکودوی کیپ مرجان شورای شهر رای دادند در برابر مشابه دستور با یک 5-3 رای دادن.

Lee شهرستان و شهرستان فورت مایرز دولت رای دادند نه در ماسک موضوع است.

Costco تا به حال اجباری ماسک مورد نیاز پس ممکن است 4.

سواحل خلیج فارس مرکز شهر Costco مراجعه کننده تماس های تلفنی به دفتر شرکت.

ریچارد ساله, کون گشاد, رئیس امور مالی برای Costco کاهش یافته است به نظر این حادثه خاص اما خطاب ماسک-پوشیدن به طور کلی در 547 Costco در فروشگاه های سراسر کشور و 250 مکان های بین المللی.

"به طور کلی ماسک مورد نیاز شده است به خوبی دریافت" Galanti گفت. "شده اند وجود دارد برخی از کسانی که انتخاب شده به فروشگاه در اینجا. اما به طور کلی اکثریت مردم بوده است حمایت از آن است. به اعتقاد ما آن را برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس. اگر ما حق ما راست. اگر ما حق آن را نسبتا کوچک ناراحتی. ما در حال تلاش برای به چالش کشیدن کسی حقوق اساسی.

"همه این چیزها را نمی شد انجام می شود برای کمک به کسب و کار ما. ما در تلاش بودند به عهده دارد. ما می دانیم وجود دارد متفاوت ديدگاه اما قطعا ما کارکنان آن را درک. ما بیش از 2 میلیون نفر آمده به Costco در هر روز است. اگر کسی می آید و بدون ماسک و ما فقط از آنها بخواهید به ترک."

ویروسی داستان تصویری برداشت شد تا رسانه های ملی و بین المللی. نیویورک پست و نیوزویک بود داستان. به طوری که روزانه ایمیل های از انگلستان است.

8 p. m. روز شنبه, این ویدئو تا به حال بیش از 9 میلیون بازدید در توییتر.

Billy Corben در به اشتراک گذاری ویدیو

"من تبدیل به یک سپرده گذاری از فلوریدا این محور فیلم" Corben گفت. "من فکر می کنم آن را فقط به طبیعت ، من نمی ترسم فقط با قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد, پس به صحبت می کنند تحت توییتر من byline. من لازم نیست به اندازه کافی توضیح دیگر از شهرت من قبل از من."

آن را فقط در فیلم هایی که هر کدام را برانگیخت و یا به تصویر کشیده خشم عمومی در رسانه های اجتماعی عصر. آنهایی که به تصویر می کشد عصبانی سفید زنان شده اند و با نام مستعار "Karens" و به اشتراک گذاشته اند به وفور در هفته های اخیر در رسانه های اجتماعی.

برخی از آنها نشان می دهد نژادی و بی عدالتی است. این یکی را نشان می دهد خشم و ترس است.

Corben موفق ترین پروژه ها شده اند "کوکائین کابوی" در مورد میامی اپیدمی مواد مخدر و خشونت مربوط به دهه 1970 و 80 و "U" 30-برای-30 بخش در مورد دانشگاه میامی فوتبال سلسله است که پخش ESPN.

"Costco کن" Corben گفت. "این چیزی است که من با او تماس بگیرید. من نمی دانم که ما یک رسمی ترم در عین حال برای مرد Karens. وجود دارد بسیاری از مردم او تماس, 'چاد" است که جالب توجه این سالگرد 20th باشد از شمارش chads. Costco کابوی. شاید که خواهد بود من مستند جدید."

Corben گفت که او احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن این ویدئو زیرا او مشاهده با پوشیدن ماسک به عنوان امری ضروری در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس را امتحان کنید و سرعت گسترش این بیماری است که کشته 3,841 مردم تا کنون در فلوریدا این سال است.

"این ایده که ما سیاسی بحران بهداشت عمومی ما فراتر از آن" Corben گفت. "این است که هزینه زندگی. وجود دارد مردم مریض که نباید بیمار شدن. وجود دارد مردم در حال مرگ که نباید مرگ, از آنجا که ما در حال اجرا توسط شهرداران و روسای جمهور که باور نمی کنم در علم است."

Corben گفت که او هرگز در نظر گرفته شده و هر کسی به از دست دادن کار خود را بیش از به اشتراک گذاری ویدئو.

"این چیزها به زمان بیش از حد" او گفت:. "شما هرگز نمی دانید که چیزی در حال رفتن ویروسی. این هم جدید است. تصویری در حال ثبت در همه جا در همه زمان ها. شما امیدواریم این امر مردم را تشویق به بهتر به غریبه ها ، اما برخی از آنها unfazed ثابت نظارت تصویری. این مایه تاسف است که مردم در حال رفتن به در نظر گرفته شود برای بقیه زندگی خود را در یک لحظه. همه یک روز بد. همه در یک لحظه بد. دکمه ها را می توان تحت فشار قرار دادند راه اشتباه است. با تلفن همراه و دوربین های امنیتی و فیلم های ما باید تجدید نظر در رفتار ما است."

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب