محلی نگاری نیازهای شما بیشتر از همیشه است. در اینجا چگونه به ما کمک می کند شما را بیشتر اخبار محلی

جنی اسپینو ردینگ رکورد افکنانتشار: 10:11 PM EDT Apr 17, 2020آن بوده است بیش از یک ماه پس از Shasta County آن ا

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

آن بوده است بیش از یک ماه پس از Shasta County آن اولین مورد تایید شده از coronavirus.

ما بسیار مفتخر است که یک بار دیگر در مواقع اضطراری شما باید با قرار دادن اعتماد خود را در ما به جستجو کردن پاسخ شما نیاز دارید در مورد تست برای کمک به کارگران که در حال حاضر بدون شغل صاحبان کسب و کار کوچک رو به آینده نامشخص و آمادگی در جامعه ما برای مبارزه با این ویروس.

از آنجا که این بحران آغاز شد, بیش از حد, ما وارد لیست های طولانی از این ساعت خاص و خدمات ارائه شده در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها به شما صرفه جویی در وقت از برقراری تماس و امیدوارم شما را تشویق به حمایت از آنها.

ما اولین مورد تایید شده در 8 مارس. اما ما می خواهم پوشش بحران بهداشت عمومی پس از Humboldt County گزارش اول خود را تایید بیمار در فوریه. 20. تیم ما از هشت روزنامه نگاران و تولید بیش از 150 مقاله و ستون ها, فیلم ها و گالری های عکس — و نه از جمله به روز رسانی های متعدد ما در پست در طول روز Redding.com.

رکورد افکن همیشه با افتخار ایستاده با جامعه و انجام بخشی خود را به آن را هم در زمان های دشوار است. این که آیا شما یک اشتراک بسیاری از ما پوشش همه گیر شده رایگان به همه به عنوان مهم خدمات عمومی.

ما عمیقا سپاسگزار برای کسانی از شما که به عنوان یک نتیجه مشترک اند. ما همچنین شنیده ها از برخی از شما در ایمیل ها و پست های صوتی ابراز قدردانی خود را برای پوشش. ما فروتن با کلمات خود را و بیشتر حل و فصل بیش از همیشه به نگه داشتن انجام آنچه شما از ما انتظار دارند.

و در حال حاضر برای یک درخواست به دلیل روزنامه نگاری نیازهای شما بیشتر از همیشه است.

از هم اکنون تا ژوئن کارمندان و از همه گروه ها در R-S و در سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در حال رفتن موظف furloughs. این یک هفته را به ارزش و ترجمه به 25% کاهش پرداخت در هر ماه در حالی که گانت ما شرکت مادر معاملات با تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر. در مورد ما این کاهش در تبلیغات.

مشترکین چاپ اگر شما را دیده اند کاهش می یابد تعداد صفحات این دلیل است.

اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک. ما اجرای ویژه ارائه می دهد تمام زمان. آخرین اجرا می شود از طریق ممکن است 4. دریافت نامحدود دسترسی دیجیتال برای $5 برای سه ماه اول. سپس آن را $8.99 در هر ماه. شما می توانید سفارش آنلاین و یا تماس 844-900-7107 و به ارائه کد W-Q8.

برخی از شما قادر به عضویت در این زمان و ما می خواهیم به شما اطمینان ما متعهد به باز نگه داشتن این اطلاعات است که بسیار حیاتی برای ایمنی خود را حتی به عنوان ما بازگشت به حالت نرمال مخلوط از داستان های این سایت متعلق به مشترکان است.

اگر شما یک مشترک و در حال مبارزه با توجه به کروناویروس مسائل مربوط به ما را به تجدید نظر ما ارائه می دهد با تخفیف عمیق تر. لطفا تماس 844-900-7107 به صحبت کردن با خدمات به مشتریان است.

با تشکر از شما برای حمایت خود را. لطفا در امان باشند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن