نظر: شکست ما به پوشیدن ماسک هزینه شده است پسر من از صمیم قلب

نظرکریگ Dolch برای پالم بیچ پستمنتشر شده 3:41 PM EDT Jul 1, 2020هر کس یک دلیل که چرا آنها خواهد یا نمی خواهد —

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

نظر

هر کس یک دلیل که چرا آنها خواهد یا نمی خواهد — پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که آن را تنها راه برای متوقف کردن گسترش COVID-19. دیگران می گویند آن را نقض آزادی های مدنی خود را و یا آن را بیش از حد ناراحت کننده – "همه چیز را به نفس" را به عنوان یک پالم بیچ شهرستان اقامت فراموش نشدنی گفت.

وجود دارد بیش از 127,000 دلایل پوشیدن ماسک – تعداد مرگ و میر در آمریکا به علت COVID-19 بیماری های مرتبط با فقط در چهار ماه گذشته است.

من دلیل آن ساده است: من 29 ساله پسر اریک.

اریک سالم 14 سال در سال 2005 هنگامی که یک عفونت باکتریایی خود رسیده مغز و پزشکان تا به حال به او را در پزشکی ناشی از کما برای تقریبا چهار ماه. او جان سالم به این بیماری — به سختی — اما رها شده است به شدت غیر فعال است.

پالم بیچ پست داستان: زندگی متوقف هنگامی که تب آمار

بیشتر: Coronavirus dampens بین المللی گردشگری فصل تابستان در SWFL

بیشتر: ماسک های خانگی روشن کردن جنوب غربی فلوریدا

در سال 2012 ما قرار داده اریک در خانه چون ما دیگر قادر به مراقبت از خود را در بسیاری از نیازها و پرداخت های پرستاری 24/7 از جیب. گروه خانه بهترین مکان برای اریک به دلیل سطح مراقبت و او می تواند با هفت دیگر جوان, بزرگسالان با مشابه مسائل مربوط به سلامت.

اریک مامان آوا ون د آب و من دریافت یک تماس تلفنی از یک گروه رسمی در مارس 16. به ما گفته شد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا ممنوع است که به بازدید کنندگان اجازه داده می شود در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و خانه.

بلافاصله موثر.

ما نمی تواند دیدن اریک و اریک نمی تواند ترک تسهیلات دیگر به رفتن به بیمارستان برای مواقع اضطراری. هیچ شانسی بود به می گویند خوب خداحافظی یا به او توضیح دهید که چرا ما نمی تواند با او در هر روز است.

به عنوان دلخراش است که به عنوان اخبار به گوش من از آن انتظار می رود. هر فرد در آن گروه خانه جدی است مسائل مربوط به سلامت و به خطر بیافتد سیستم ایمنی و من می دانستم که این بیماری همه گیر در حال ظهور بود که رفتن به تغییر پروتکل های.

که 107 روز پیش.

برای 107 روز ما شده اند قادر به مشاهده اریک آغوش او, با او صحبت خوراک او را از تماشای تلویزیون با او او را به جلسات درمانی دکتر قرار ملاقات و رفتن به شنا کردن.

ما از دست رفته eric's تولد 29 مه دیگر از بازدید از خانه به او وعده غذایی مورد علاقه خود, پیتزا و تلاش برای رسیدن اریک توجه از خارج.

من فکر 115 روز Eric صرف در پزشکی ناشی از کما – در آن زمان یک رکورد در پيونگ بیمارستان کودکان در میامی – شد طولانی ترین, درمانده کشش از زندگی خود را. که به زودی تحت الشعاع قرار 107 روز-و-شمارش دهانه از این بیماری همه گیر.

اضافه کردن کما و همه گیر است که بیش از هفت ماه از اریک زندگی.

خوشبختانه این گروه اجازه می دهد تا اریک شخصی, پرستار, کارلوس Restrepo با اریک چندین ساعت در روز و کارلوس خواهد FaceTime اریک با آوا و من برای چند دقیقه در هر روز هفته. اما صحبت کردن با کسی در گوشی است و بدیهی است که نه همان است که وجود دارد به خصوص با اریک غیر کلامی پس از یک جفت از 10 ساعت به علاوه عملیات مغز.

اریک وضعیت متفاوت است هزاران نفر از سالمندان و افراد بیمار در سراسر فلوریدا که در سمت چپ جدا شده به دلیل بیماری همه گیر. خانواده ها نتوانسته اند برای خداحافظی به پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ, نه به ذکر است چقدر دشوار است برای کسانی که تبدیل به زندانیان در امکانات است. بیش از 1500 نفر فوت کرده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات در فلوریدا با توجه به COVID-19.

خیلی ببخشید وقتی کسی می گوید این حق خود را به پوشیدن ماسک. چه در مورد پسر من است و حقوق دیگران که هیچ کنترلی بر نحوه عمومی واکنش نشان می دهد به بزرگترین بحران پزشکی از عمر ما است ؟

بدون ماسک آنها سکوت مواجهه با این بیماری همه گیر. آنها می گویند.

برای هفته من شمارش پایین روز تا ژوئیه 1 – تاریخ ما انتظار می رود فرماندار اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به این خانه دوباره. من متوقف به انجام است که دو هفته پیش هنگامی که تعداد مثبت آزمون در فلوریدا شروع به سنبله.

بیشتر به خاطر مردم نمی پوشیدن ماسک.

پالم بیچ, Broward و میامی-Dade county مقامات در حال حاضر ساخته شده با پوشیدن ماسک اجباری در اماکن عمومی به ساقه جزر و مد هر چند مقدار زیادی هنوز هم حاضر به انجام این کار. آن را هفته قبل از اعداد شروع به کاهش و آن را ممکن است ماه قبل از خانه های پرستاری و گروه خانه خواهد شد در فلوریدا.

ممکن است 107 روز بیشتر وجود ندارد از یک واکسن. و زمانی که آنها بازگشایی شده اند گفت: بازدید از اریک محدود خواهد شد تا 30 دقیقه در هر روز تنها با یکی از والدین در یک اتاق خاص و با انتصاب و ماسک باید پوشیده شود.

ما قادر نخواهد بود به بوسه پسر ما عبارت دیگر.

که چنین قیمت برای این افراد به پرداخت هزینه برای چیزی است که آنها می گویند.

من در حال حاضر بگویید اریک از طریق FaceTime من نمی دانم وقتی که من او را ببینید اما من او را دوست دارم و من با عرض پوزش من نمی تواند با او در هر روز است. من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند برای او در گیر می شود اتاق خود را روز به روز نه حتی احساس گرمای آفتاب.

برای کسانی که به پوشیدن ماسک های من با تشکر از شما.

برای بقیه از شما من قرض اخیر خط از بروس اسپرینگستین: قرار دادن بر روی یک %$#*@! ماسک!

برای من و بسیاری از دیگر Erics های خارج وجود دارد وجود دارد.

کریگ Dolch کار کرده و شب بار/پالم بیچ پست از 1982-2008 و در سال 2006 آغاز اریک Dolch کودکان آنسفالیت پایه و اساس است. او در حال نوشتن یک کتاب در پسرش پزشکی سفر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب