در اینجا که در آن برای پیدا کردن بهترین غذای روح رستوران در ساحل گنجینه

لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 8, 2020فورت پیرس — روح غذایی:

توسط ABTINNEWS در 19 خرداد 1399

فورت پیرس — روح غذایی: این غذا از روح روح است.

فورت پیرس بومی ویلی Roundtree, 30, متوجه کمبود مکان برای پیدا کردن که فقط و او تصمیم گرفت برای باز کردن یک غذای روح, رستوران در شمال 25th خیابان در سال 2018 است.

به جای رفتن به جاهای دیگر در ساحل گنجینه او می خواستم به نگه داشتن آن را در زادگاه خود.

"من متولد و بزرگ شده در فورت پیرس پس از آن عمیق تر از آن برای من به مطمئن شوید که ما آن را خانه اول و به جامعه ما چیزی" Roundtree گفت. "من فقط می خواستم چیزی را به این سمت از شهر است که مردم می توانند درک است."

او مشغول به کار بود برای باز کردن رستوران به عنوان مادربزرگ آشپزخانه در فورت پیرس بسته شد و پس از 43 سال.

در این سال به تنهایی CNC روح رستوران و مواد غذایی در فورت پیرس و غرب کشور طبخ n & BBQ در پورت سنت لوسی بسته شده است. Phatz در فورت پیرس را متوقف کرده است و آن را غذای روح یکشنبه گفت: شرکت صاحب تسا Adams. پم غذایی کلبه در فورت پیرس قطع آن ساعت برای صبحانه فقط.

بیشتر: فورت پیرس, پیرزن, آشپزخانه بسته پس از 43 سال

بیشتر: اینجا یک لیست از بهترین بال مرغ در گنج Coa

ریشه غذای روح در جامعه بازگشت به آمریکایی های آفریقایی تبار بردگان ساخت مواد غذایی را با هر آنچه که آنها می تواند پیدا کنید Roundtree توضیح داد.

"من احساس می کنم وجود دارد کمبود غذای روح" Roundtree گفت: "پس از آوردن chitlins و دم گاو و چیزهایی که از طبیعت یکی از اولویت های ما."

او همچنین حمل معمولی جنوبی مواد غذایی از جمله مرغ سرخ شده کلم برگ پخته و پخته ماکارونی و پنیر به عنوان به خوبی به عنوان دسر مانند پینه دوز هلو و موز پودینگ.

منوی متفاوت روزانه در تمام منطقه تعداد انگشت شماری از روح مواد غذایی و رستوران ها از جمله NuNu شیرین غذای روح در فورت پیرس.

پاتریشیا مک نیر Hearns, 50, شروع به کامیون مواد غذایی در آغاز 2019 و آن را اجرا می کند با شوهرش رابرت نیز 50 و او 21 ساله و پسر Levie دیکسون.

"همه چیز مرده بود را با غذای روح" Hearns گفت. "ما نمی اند که بسیاری از مکان های باز با غذای روح. ما یک مقدار زیادی از جامائیکا, رستوران ها, رستوران کباب و بال اما من می خواستم برای انجام غذای روح چون من می خواستم به ارمغان می آورد که به جامعه است."

در سفر به کالیفرنیا و نیویورک و پورتوریکو او متوجه کامیون مواد غذایی در حال تبدیل شدن به هنجار. Hearns فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب را به ارمغان می آورد که به زادگاه او.

او کار در بخش و درمانگاه در حالی که پخت و پز و فروش شام بیرون از خانه خود را هنگامی که او با ترک شغل خود به دنبال شور و شوق خود را.

"من فقط سمت چپ به دنبال رویای من," Hearns گفت. "دلیل من می خواستم به دنبال رویای من بیشتر بود پسر من گذشت."

او نام کسب و کار پس از پسر او را به نام مستعار. Davonte ششم, 23 درگذشت در سال 2016 پس از وسیله نقلیه خود را رفت و به یک محله دریاچه در رودخانه شهرستان است. او گفت: امدادگران برای نجات 2-در سال اول.

"من می خواستم مطمئن شوید که پسر من بود به یاد" Hearns گفت. "من می خواستم نام خود را به انجام."

پس از outgrowing قبلی خود دو محل به کامیون مواد غذایی در حال حاضر شده است پارک شده در یک راحتی-فروشگاه پارکینگ در دلاور خیابان و جنوب خیابان هفتم از 2019.

اگر او را به خوبی احساس او باز نمی.

"هر بار که من کوک" Hearns گفت: "من کوک با عشق."

اما او قرار می دهد پیچ و تاب خود را در غذای روح.

در طول هفته Hearns حمل گزینه های سبک تر مانند نبات استیک و همچنین به عنوان گزینه های سالم از جمله ماهی قزل آلا, کلم بروکلی, گل کلم ها و درخواست های خاص برای keto رژیم غذایی.

او نمی بیش از فصل مواد غذایی خود را و با استفاده از تعداد زیادی از گیاهان طبیعی.

"مردم نمی خوردن غذای روح هفت روز هفته" Hearns گفت: "بنابراین ما در واقع انجام آسایش مواد غذایی در طول هفته است."

اما او همیشه غذای روح آیتم در منو از جمله ترد مرغ سرخ شده و همچنین پینه دوز هلو و توت فرنگی کیک پنیر دسر مخروط.

"غذای روح چیزی است که بسیاری از خانواده من" Hearns گفت. "رشد مامان من همیشه آن را انجام داد. مادر بزرگ من همیشه آن را انجام داد. اعضای خانواده من همیشه آن را انجام داد."

این کار آسان به غذای روح, او گفت:. آن را به سختی آماده کند و آن را دشوار است به خدمت می کنند.

"شما افرادی که شکایت دارند اگر آن را بیش از حد شور و یا اگر آن را چاشنی به اندازه کافی و آن را شیرین و مطلوب" Hearns گفت. "همین دلیل است که آن را به می آیند از روح است."

در Indian River County, آقا B جامائیکا مواد غذایی Bar-B-Q کوره های مختلف در غذای روح.

وینستون و Rosene قهوه ای باز takeout رستوران با خارج ناهار خوری در گیففورد شمال ورو بیچ در سال 2009 پس از او نقل مکان کرد و از جامائیکا در سال گذشته گفت: او 27 ساله و پسر مارلون Dayes.

او نقل مکان کرد و از جامائیکا در سال 2010 و در حال حاضر با این نسخهها کار برای Delta Air Lines اما او شده است کمک به مادر خود را بدون پرداخت پس از وینستون قهوه ای خود را گام به پدر درگذشت دو هفته پیش.

زن و شوهر در آغاز این رستوران به دلیل قهوه ای در کسب و کار رستوران و مادر خود را واقعا خوب بود, طبخ, Dayes گفت.

"غذا در اینجا بسیار معتبر" Dayes گفت. "همه ما از ادویه و همه چیز ما اساسا آنها را از جامائیکا."

بزرگترین فروشنده دم گاو و مردم رانده اند از ملبورن پالم بیچ و فورت Lauderdale به آن را دریافت.

دوم-بهترین فروشنده است chitlins که مادر خود را به حال به یاد بگیرند که چگونه به دلیل آن چیزی نیست که خانواده اش در حال بازگشت به خانه در جامائیکا.

او همچنین باعث می شود سنتی جامائیکا ظروف مانند کاری مرغ و بز کاری و حمل معتبر جامائیکا سودا است.

"در جامائیکا ما فقط اسمش را" مواد غذایی "برای بخش" Dayes گفت. "ما به اینجا آمده و ما بشنود و آن را به نام" غذای روح.'"

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

گنج ساحل روح مواد غذایی رستوران

اقوام جنوب می خورد و رفتار

آدرس: 1410 N. 25 سنت فورت پیرس

ساعت: 11 صبح تا 9 بعد از ظهر دوشنبه-پنج شنبه, 11 صبح تا 8 بعد از ظهر یکشنبه

تلفن: 772-882-4188

وب سایت: kinfolkeats.com, facebook.com/Kinfolk-Eats-362747424188222

منو: مرغ سرخ شده, گوشت خوک لغو احکام صادره ی گربه ماهی, مرغ و وافل collard greens, ماکارونی و پنیر, نان ذرت, سالاد سیب زمینی و لوبیا سبز سرخ شده با گوجه فرنگی سبز سرخ شده, بامیه; فوق العاده روزانه شامل پخته oxtails, chitlins, دنده, میت لوف, خفه گوشت خوک لغو احکام صادره ی گوشت خورش گیاه پخته, مرغ, بوقلمون بریان بال قرمز مخملی کیک لیمو, کیک پوند (متفاوت روزانه)

NuNu شیرین غذای روح

آدرس: 708 دلاور Ave. فورت پیرس (کامیون مواد غذایی در فروشگاه پارکینگ)

ساعت: متفاوت روزانه; بررسی Facebook صفحه

تلفن: 772-979-4466

وب سایت: facebook.com/NuNuSoulFoodTruck

منو: دوغ مرغ سرخ شده, مرغ oxtails میت لوف سرخ شده, میگو, ماهی, مرغ کاری, بال, غذاهای دریایی, کلم برگ, سبزی, نان ذرت, لوبیا سبز سرخ شده, بامیه, کلم, ماکارونی و پنیر, سالاد سیب زمینی و زمینی هندی, سیب زمینی سرخ کرده, کلم بروکلی, مارچوبه, هلو پینه دوز, مخروط, کیک پنیر توت فرنگی, مخروط, قرمز مخملی با کرم کیک (متفاوت روزانه)

پم غذایی کلبه

آدرس: 3210 نارنجی Ave. فورت پیرس (در کنار Dixie کرم پیراشکی)

ساعت: 7-10 صبح روزانه

تلفن: 772-882-4064

وب سایت: facebook.com/PamsFoodHut

آقا B جامائیکا مواد غذایی Bar-B-Q کوره

آدرس: 2605 45 سنت در شمال ساحل Vero

ساعت: ظهر تا 9 بعد از ظهر شنبه-دوشنبه (بسته سهشنبه)

تلفن: 772-584-3518

منو: دم گاو, chitlins, نان ذرت, کلم, مرغ کاری, کاری بز سرخ شده مواد غذایی جامائیکا سوداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن