کروناویروس و آپارتمانهای: تصمیم به بازگشایی و یا نزدیک محل سکونت امکانات نه آرامی باید گرفته شود

Steven J. Adamczyk ویژه به TCPalmانتشار: 10:00 AM EDT مه 27 سال 2020یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, D

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع PLLC., پاسخ به سوالات در مورد فلوریدا انجمن جامعه قانون است. این شرکت نشان دهنده انجمن های جامعه در سراسر فلوریدا و تمرکز در مالکیت مشترک و با صاحب خانه ارتباط قانون قانون املاک و مستغلات دادخواهی برنامه ریزی و مستغلات و کسب و کار قانون است.

Q: ما مشاع است و بخش قابل توجهی از ساکنان بیش از سن 65 و ما نگران باز کردن امکانات ما. برخی از خانواده ها اصرار ما باز, استخر, زمین تنیس و باشگاه وانجمن در حالی که دیگران اصرار هیئت مدیره به طور محافظه کارانه تر است. دیگران استدلال می کند که ارتباط هرگز این قدرت را داشت که در وهله اول. افکار خود را بر روی این ؟

– V. C., گنج, ساحل

یک: جواب کوتاه به سوال شما این است که هیئت مدیره برخی از اختیار اما باید این تصمیم را پس از بررسی تعدادی از عوامل و تعیین آنچه که بهترین است برای جامعه خود را.

اول فلوریدا مشاع قانون فراهم می کند که هیئت مدیره اورژانس قدرت و آن قدرت عبارتند از: حق به گمان برخی از بخش های از املاک ملک مشاع بسته شده است. هیئت مدیره می تواند محدود به استفاده از تنها ساکنان و یا آن را می تواند محدود کردن استفاده کنید برای ساکنان و خانواده و یا آن را می تواند امکانات در دسترس نباشد. اساسنامه را ارائه می دهد که اورژانس قدرت گذشته برای مدت طولانی به عنوان "منطقی لازم برای حفاظت از سلامت ایمنی و رفاه" از ساکنان. معلوم نیست زمانی که آن را نمی توان منطقی لازم است اما به نظر من وضعیت فعلی اجازه هیئت مدیره خود را به استفاده از قدرت اضطراری در این زمینه.

بیشتر: در حال سکونت صاحبان مجاز به دیدن مکاتبات بین رئیس جمهور هیئت مدیره و انجمن وکیل ؟

بیشتر: آیا ایمیل دیدار با 48 ساعت مورد نیاز برای هیئت مدیره اعلامیه?

بعدی شما نیاز به در نظر گرفتن قوانین محلی است. برخی از استان ها اجازه می دهد در استخر (به عنوان مثال) برای باز کردن تحت شرایط خاص در حالی که سایر استان ها هرگز تا به حال یک محدودیت در همه. شما نیاز به دانستن محلی خود را مورد نیاز و تعیین اینکه آیا هیئت مدیره دارای یک تعهد قانونی به ملایمت و یا باز کردن در مراحل با محدودیت.

سوم, شما باید در نظر بگیرید که مسئولیت باز کردن بیش از حد به زودی و یا باز کردن بدون پروتکل های مناسب. اگر هیئت مدیره باز می شود امکانات با محدودیت توجه داشته باشید که هیئت مدیره فرض یک وظیفه است. اگر صاحب قرارداد ویروس و ادعا می کند که او و یا او قرارداد این ویروس در یک انجمن ملایمت یک استدلال خواهد بود که انجمن موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای حفظ اموال است. بدیهی است که بسیار دشوار است برای اثبات چگونه و یا جایی که شما قرارداد یک ویروس ناپیداست اما نکته این است که بسیاری از مدیران و افسران (D&O) بیمه استثنائات برای biohazards و یا دیگر حوادث نادر و سیاست خود را ممکن است رد یک ادعا علیه انجمن و یا اعضای هیئت مدیره. اگر وجود دارد یک طرح دعوی در دادگاه و بدون پوشش بیمه, پس از آن شما می خواهید برای آگاهی از شرایط و مقررات مندرج در خاص خود را حاکم بر اسناد و مدارک. به عبارت دیگر هیئت مدیره باید تصمیم با درک درستی از آنچه حمایت وجود داشته باشد برای ارتباط کارکنان و هیئت مدیره.

در نهایت شما باید ارزیابی توانایی های خود را و آنچه شما انجام است. اگر شما کارکنان برای تمیز کردن امکانات سه بار در روز به عنوان مثال پس از آن انجام نمی خود را متعهد به این کار. اگر شما به سادگی دولت است که شما به دنبال خواهد داشت CDC توصیه های شما باید در نظر بگیرید که آیا شما باید توانایی به دنبال این توصیه ها. اگر شما متعهد به اقدامات احتیاطی خاص و موفق به دنبال از طریق در آن تعهدات و سپس آن را می سازد طرح دعوی در دادگاه بالاتر بیشتر دوام.

به طور خلاصه شما باید برخی از اختیار. به نظر من شما می توانید در ادامه به امکانات تحت قانونی اضطراری قدرت و یا بسته به هر گونه محدودیت های محلی شما می توانید باز کردن استخر زمین تنیس و یا امکانات دیگر. بسیاری از فلوریدا در حال گرفتن یک رویکرد محافظه کارانه تر که در آن بخش قابل توجهی از جامعه است که بیش از 65 سال است. من opining که آیا این درست است یا غلط اما این یک عامل برای بسیاری از تخته های سراسر کشور. تصمیم به باز کردن (یا نزدیک) اما نه آرامی باید گرفته شود و شما باید در باره این موضوع با وکیل خود را به تعیین که چگونه اقدامات خود را به طور کلی مناسب حمایت خود را حاکم بر اسناد و پوشش بیمه.

Steven J. Adamczyk, Esq., یک سهامدار حقوقی Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع PLLC. بازدید از وب سایت ما gadclaw.com و یا برای پاسخ به سئوالات در مورد مسائل مربوط به خود را برای آینده, ستون, لطفا درخواست خود را به: question@gadclaw.com. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای مقاصد اطلاعاتی و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. انتشار این مقاله ایجاد نمی کند یک رابطه وکیل مشتری بین خواننده و Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع PLLC و یا هر یک از وکلای ما. خوانندگان باید عمل یا خودداری از اقدام و بر اساس اطلاعات موجود در این مقاله برای اولین بار بدون تماس با یک وکیل اگر شما سوالی در مورد هر یک از مسائل مطرح شده در اینجا.استخدام یک وکیل است که یک تصمیم است که باید صرفا بر اساس تبلیغات و یا این ستون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن