چه اتفاقی افتاد به درختان در Seagate رانندگی در ناپل?

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:21 PM EDT Jul 8, 2020قوی ficus درختان خط کشش از Seagate رانندگی در

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

قوی ficus درختان خط کشش از Seagate رانندگی در شهر ناپل. خود را بلند اندام رشد در کنار فلوریدا قدرت و نور خطوط برق.

برای حفظ قدرت خطوط روشن در طول طوفانی ماه های تابستان FPL استخدام پیمانکاران به اصلاح درختان و پوشش گیاهی FPL سخنگوی جورج بنت گفت: در یک ایمیل.

به عنوان ماه ژوئن به پایان آمد این ficus درختان بودند "butchered" گفت: Jo Ann Smallwood ساکن پارک ساحل و چشم انداز معمار زندگی می کند که در نزدیکی درختان.

Smallwood بود "ویران" هنگامی که او را دیدم هرس کار انجام می شود به ficus درختان همراه Seagate درایو, او گفت:.

پیمانکاران قرار است به دنبال "جهت هرس" به طوری که شاخه هایی که رشد می کنند نسبت به خطوط برق هستند و تنها بخش هایی از این درخت که در حال کمرنگ Smallwood گفت.

"وقتی که این اتفاق افتاد و این هفته گذشته من بود," او گفت:.

ناپل ساکنان جوامع اطراف نوار Seagate درایو اند ابراز نگرانی اخیر پیرایش از ficus درختان در نزدیکی خطوط برق.

دو سال پیش ناپل شورای شهر به تصویب قطعنامه ای برای شروع روند ایجاد یک منطقه ارزیابی برای Seagate و ناپل Cay محله که صندوق قرار دادن خطوط برق زیرزمینی. این پروژه هنوز در آثار.

یک FPL پیمانکار کمرنگ درختان در Seagate محله در پایان ماه ژوئن اما آن کار نمی کند در بخشی از درختان از صدف به اسب دریایی راههای بنت گفت.

"هنگامی که ما پیمانکار شروع به کار آن را آشکار بود که یک بخش در حال حاضر کمرنگ شده است در راه است که نه دنبال صنعت-پذیرش دستورالعمل" بنت گفت. "ما با اعتماد به نفس آن انجام شد و نه توسط یک FPL پیمانکار است."

بیشتر: DeSantis وتو $1.1 M برای ناپل فاضلاب پروژه به منظور بهبود کیفیت آب

بیشتر: ناپل به دنبال طرح های پیشنهادی برای یک شرکت حقوقی به نمایندگی از شهر

سابقه و هدف پروژه

در ژانویه سال 2018 به ناپل شورای شهر تصویب قطعنامه ای که کارکنان شهرستان مجاز به ادامه و با شروع فرایند ارزیابی برای یک پروژه به جای خطوط برق و خطوط ارتباطی زیرزمینی در Seagate درایو و در محله خیابان های اطراف.

ساکنان Seagate و ناپل Cay شده بود دفاع سال به قرار دادن خطوط برق زیرزمینی.

همسایگان نگران شده بودند FPL جای قطب های چوبی با بتن قطب در جامعه است. علاوه بر این آنها نمی خواهید برای دیدن ficus درختان آسیب دیده از هرس.

بیشتر: ناپل برنامه برای محیط زیست کمیته مشورتی در شار

بیشتر: ناپل سرمایه گذاری بازنشستگی غوطه ور در Q1 و منعکس در آوریل و مه. آنچه که برای شهرستان ؟

"ما می خواستیم به خطوط برق مدفون عمدتا به دلیل خسته شدیم از آنچه آنها انجام می دهند به درختان گفت:" سارا بکمن رئیس Seagate صاحبان اموال انجمن.

برت Cohan the ناپل Cay مدیر املاک و گفت: طوفان ایرما همچنین باعث حرکت برای قرار دادن خطوط برق زیرزمینی. وجود دارد حدود 300 خانه در ناپل Cay, او گفت:.

"ما از قدرت برای بیش از یک هفته به دلیل برخی از سقوط درختان بر روی خطوط برق" Cohan گفت.

FPL دنبال یک "منسجم و برنامه ریزی شده" برای پیرایش گیاهی برای حفظ قدرت خطوط روشن بنت FPL گفت.

FPL دستور آن پیمانکاران به استفاده از جهت زمانی که پیرایش هرس درختان در جامعه بنت گفت. قدرت خطوط همراه Seagate درایو برای برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در مورد هر سه سال, او گفت:.

"درختان نخل fronds و پوشش گیاهی که در تماس با سربار خطوط برق علت قطع و لرزش به خصوص در طول تابستان طوفان و طوفان" بنت گفت.

نی نظرسنجی از ساکنان در Seagate و ناپل Cay محله بعد از شورای شهر تصویب قطعنامه در سال 2018 نشان داد بیش از 50 درصد از ساکنان رای مثبت به ارزیابی شده به صندوق قرار دادن خطوط برق زیرزمینی با توجه به وب سایت شهر.

"بین Seagate و ناپل Cay ما خواهد بود مایل به پرداخت به این مراقبت از" بکمن گفت.

بیشتر: Collier وزن مراقبت در قانون بودجه برای آموزش و پرورش, ماسک توزیع کمک های غیر انتفاعی

بیشتر: ناپل اخبار روزانه کارکنان سهام بهترین عکس ها از ماه ژوئن 2020

گام بعدی این است که برای این شهر به کار با FPL و Comcast که دارای ارتباطات خطوط در قطب بر Seagate درایو می رسند در هزینه و جزئیات این پروژه گفت: گرگ Strakaluse خیابان و فاضالب مدیر برای شهر ناپل.

"سپس ما را به جلو حرکت می کند به شورای شهر در چه ارزیابی خواهد بود که برای پروژه" Strakaluse گفت.

بنت گفت FPL در حال انتظار برای دریافت فایل های طراحی از ناپل قبل از شرکت توسعه نهایی طراحی و برآورد هزینه برای undergrounding پروژه.

در این شهرستان و FPL در حال کار به سمت یک توافق اجازه می دهد تا FPL برای قرار دادن خطوط برق در حقوق عمومی از راه Strakaluse گفت. این امر می تواند بدون خطر به FPL, او گفت:.

"آنچه در این توافق خواهد انجام دهید این است که آن را اجازه می دهد FPL برای رفتن به این مکان از راه حق در یک محل است که ما هر دو توافق کردند که به جای داشتن آنها را در یک جدید اسایش در مالکیت خصوصی" Strakaluse گفت. "و پس از آن اگر این شهر همیشه می خواستم آنها را به حرکت در این شهرستان را مجبور به پرداخت آنها را به نقل مکان که نادر است به هر حال."

FPL در حال حاضر در حال بررسی این شهر آخرین نسخه از این توافق نامه است.

"ما در این کار برای برخی از زمان در حال حاضر و ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم با توجه به کل همه گیر موضوع," او گفت:. "ما امیدوار به پایان این تا پایان تابستان."

Smallwood گفت که او می خواهم برای دیدن undergrounding از خطوط برق حرکت رو به جلو پس از "تخریب" از درختان.

"ما نمی توانیم جای آسیب, اما ما می تواند به جلو با گرفتن این خطوط زیرزمینی," او گفت:.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب