پورت سنت لوسی پلیس زن در برخورد با وسیله نقلیه شاخه راننده از طریق شیشه جلو اتومبیل

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:39 PM EDT Jun 29, 2020پورت سنت. لوسی — پورت سنت لوسی پلیس د

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

پورت سنت. لوسی — پورت سنت لوسی پلیس در حال بررسی یک آخر هفته حادثه که در آن یک مرد است متهم به رانندگی یک وسیله نقلیه در یک زن است که پس از آن به ضرب گلوله در قفسه سینه به گفته پلیس در روز دوشنبه.

این حادثه اتفاق افتاد حدود 10 p. m. روز شنبه در 3500 بلوک شرق Rosardo خیابان ارشد گفت: Sgt. لیزا ماری santa's adventures پلیس سخنگوی. محل است در غرب فلوریدا در نزدیکی شاهراه جنوب غربی بندر سنت لوسی و جنوب غربی بلوار لاله.

بیشتر: بررسی مداوم به متهم گفته چپ 7 ساعت در ماشین پلیس

Santa's adventures گفت بازداشت شده اند ساخته شده و انتظار می رود که به بهبود می یابند.

محققان مصمم بحث اتفاق افتاده است بین یک مرد و زن است. انسان بنا به گزارش دیدم دو زنان باز کردن یک وسیله نقلیه و حمله یکی از زنان.

زن دیگر رفت داخل برای کمک یک سوم زن با یک تفنگ.

بیشتر: موتور سیکلت سوار می میرد پس از تصادف در جنوب بندر سنت لوسی و SW داروین بلوارها

مرد خواسته شد به ترک. به جای پلیس گفت: او در وسیله نقلیه خود را و سوار به سمت زن با تفنگ هدف قرار دادن او.

"به عنوان وسیله نقلیه نزدیک مسلح قربانی, قربانی ترس برای زندگی خود و بعد از یک دور به قربانی قفسه سینه از طریق شیشه جلو" پلیس اعلام کرد.

پلیس در حال بررسی شرایط اطراف حادثه است.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن