در اینجا چگونه شهرستانهای' نجات وسایل نقلیه پاسخ محافظت در برابر COVID-19 آلودگی

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:18 PM EDT May 14, 2020به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در ادام

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور Treasure Coast اولین پاسخ دهندگان در حال تغییر چگونه آنها خود را پاک گشت و نجات وسایل نقلیه.

Martin County آتش نجات رئیس دفتر داگ Killane گفت: آژانس اسپری کردن آمبولانس و کامیون های آتش نشانی پس از همه, پزشکی تماس با Clorox مجموع 360, اما در حال حاضر استفاده از Oxivir اسپری استفاده می شود برای کشتن ویروس ها و باکتری ها در محیط های مراقبت های بهداشتی.

قبل از همه گیر او گفت: این سازمان خواهد پاک آمبولانس به طور منظم اما نه با همان ماده و یا به عنوان اغلب.

بیشتر: چگونه گنج ساحل اجرای قانون برنامه به رسیدگی COVID-19 در زندان های محلی

او گفت: اولین پاسخ دهندگان با استفاده از یک الکترواستاتیک سمپاش کوله پشتی به اسپری ضد عفونی کننده در سراسر داخل خودرو و سپس اجازه دهید این ماده برای نشستن 5 دقیقه. در طول دوره زمانی که میکروب ها و ویروس ها کشته شدند, او گفت:.

سنت لوسی County Fire District رئیس آتش نشانی Nate Spera گفت: آژانس با استفاده از یک فشار virucide که غیرفعال و یا ویروس ها را از بین می برد که پاک کامیون های آتش نشانی و آمبولانس پس از تماس که در آن تنفس درمان داده می شود و یا که در آن بیمار ممکن است دارای ویروس و یا نشان دادن نشانه هایی از ویروس.

وسایل نقلیه در حال تمیز با تحت فشار ماده در بیمارستان و یا در ایستگاه های آتش نشانی.

قبل از همه گیر Spera گفت که این آژانس استفاده می شود به انجام یک تمیز کردن به طور کلی پس از پزشکی تماس که شامل پاک کردن داخل سطوح و تغییر برانکارد منسوجات اما نمی پس از تمیز کردن خاص پزشکی تماس با تحت فشار virucide.

یکی از چیزهایی که تغییر نکرده با آژانس Spera گفت: یک هفته نامه "کردن" که در آن کامیون های آتش نشانی و آمبولانس ها در حال عمیقا تمیز در روزهای شنبه.

"این بدان معناست که همه چیز را از محفظه و که در خود یک یا دو ساعت کار," او گفت:.

مطلب: 3 Martin County آتش جدا شده در صفحه اصلی پس از سفر خارج از کشور آتش نجات رئیس می گوید:

Indian River County نجات آتش نشانی به تصویب رسید جدید تمیز کردن پروتکل در ماه فوریه که در آن آنها استفاده می شود Durisan یک راه حل بهداشتی که ایجاد فیلم محافظ بر روی سطوح و طول می کشد برای 24 تا 48 ساعت برای تمیز کردن داخل خود را نجات وسایل نقلیه.

دستیار آتش نجات رئیس کوین Yelvington گفت: این سازمان در حال حاضر دارای دو مشخص آمبولانس که به تماس های که صدا مانند آنها می تواند COVID-19-مربوط و Durisan استفاده می شود هر چند روز در آن آمبولانس.

در هر سه شهرستان, آتش نشانان و امدادگران در حال پوشیدن دستکش و ماسک محافظ برای محافظت از خود. در سنت لوسی County, آژانس نیز با پوشیدن محافظ شب هنگامی که بیماران به کار گرفته است که ممکن است یا باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

هند سواحل رودخانه امنیت عمومی رئیس غنی Rosell گفت: این سازمان به شدت تمیز کردن کامیون های آتش نشانی و آمبولانس در پایان هر روز آن است که آژانس به طور معمول می شود کمتر در تماس است. او گفت: قبل از COVID-19 كردن در ساحل گنجینه آژانس خواهد پاک کردن کامیون و آمبولانس ها به طور منظم و به شدت تمیز کردن وسایل نقلیه یک بار در هفته.

شبیه به آتش نجات سازمان در طول سه شهرستان منطقه سازمان های اجرای قانون هستند و همچنین در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و تمیز کردن وسایل نقلیه بیش از حد معمول از آنجا که از virus.

سازمان های اجرای قانون در مارتین سنت لوسی و رودخانه شهرستان گفت: آنها به طور منظم پاک کردن داخل و پشت وسایل نقلیه پس از حمل و نقل مردم است.

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن