کوسه رویت به طور خلاصه می بندد اقیانوس دسترسی در Humiston پارک ساحلی در Cinco de Mayo

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:47 PM EDT مه 5 سال 2020ورو بیچ — یک کوسه رویت قرار داده و 30 دق

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

ورو بیچ — یک کوسه رویت قرار داده و 30 دقیقه توقف در فعالیت های ساحل را برانگیخت در Humiston پارک ساحلی شنبه تا نجات غریق تعیین ساحل روشن بود.

یک خانواده در آب احساس خطر کوسه به نام نجات غریق حدود 12:30 p. m. یک اقیانوس نجات گفت.

یک نجات غریق مستقر در این پارک گفت: این کوسه به نظر می رسد تقریبا 3-فوت در طول و به احتمال زیاد یک پرستار کوسه زیر طعمه ماهی.

کوسه پرستار در حال حرکت آهسته پایین ساکنان اکثرا بی ضرر برای انسان است. اما آنها می تواند تا 14 و آرواره های قوی و هزاران نفر از کوچک و دندانه دار دندان و نیش دفاعی اگر بر روی پا و یا ناراحت غواصان. با توجه به National Geographic.

Humiston پارک ساحلی این شهر از ورو بیچ پارک واقع در 3000 اقیانوس رانندگی کنید.

هر زمان که کوسه در حال حاضر سواحل با نجات غریق بسته به مدت حداقل 30 دقیقه.

اقیانوس رسمی گفت: آب و هوا و شرایط آب شد در غیر این صورت ایده آل معلق در هوا در اطراف پایین 90s با آسمان روشن و آرام آب در روز اول سواحل در شهرستان به طور کامل باز اجازه می دهد مردم را به نشستن در ساحل.

روز شنبه نیز Cinco de Mayo.

مکزیک تعطیل شد اولین جشن در ایالات متحده در سال 1863 در جنوب کالیفرنیا. جشن بود و در حمایت از همبستگی با مکزیک در برابر قانون فرانسه. توسط 1930s تعطیلات تبدیل به یک فرصت برای جشن مکزیکی هویت ترویج آگاهی قومی و ساخت جامعه و همبستگی, با توجه به insider.com.

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن