خطر سلامت می تواند به نگه داشتن برخی از دانش آموزان در خارج از مدرسه در پاییز

زک اندرسون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 2:02 PM EDT May 22, 2020در علاوه بر این به راه اندازی یک تلاش برای ب

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

در علاوه بر این به راه اندازی یک تلاش برای بازگشایی فلوریدا اقتصاد این هفته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنین برگزاری رهبران مدرسه به بحث در مورد چگونه به بازگشایی دانشگاه ها و تغییرات بزرگ به احتمال زیاد هنگامی که دانش آموزان بازگشت.

آموزش از راه دور می تواند بخش عمده ای از برنامه های مدرسه در K-12 و سطوح دانشگاه و با برخی از دانش آموزان در ادامه به دور ماندن از دانشگاه به دلیل خطر سلامت را به خود و یا عزیزان. مدارس نیز در حال کار بر روی برنامه ای برای افزایش بهداشت تلاش ها و اعمال اجتماعی فاصله مورد نیاز در دانش آموزان و کارکنان.

فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران اذعان شنبه که ممکن است نگرانی در مورد ارسال دانش آموزان به مدرسه زندگی می کنند که با مراقبان که به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19.

"ما می خواهیم برای باز کردن مدارس و کودکان و نوجوانان در بهترین محیط یادگیری است که ما می دانیم با این نسخهها کار بهترین" کورکوران گفت. "اما ما همچنین می دانیم این مدل ترکیبی است میخوام یک عامل و میخوای باید حتی اگر ما باز میخوای بچه ها... جایی که آنها ممکن است با پدربزرگ و مادربزرگ خود و یا پدر و مادر خود را, و آنها ممکن است یک بیماری زمینه ای و یا ممکن است در یک گروه سنی آسیب پذیر و داشتن بچه خود را به مدرسه که در آن وجود دارد می تواند بدون علامت بچه ها میخوام آنها را باعث استرس بیش از حد."

به عنوان یک سری از "گروه های کاری" مجموعه DeSantis به توصیه خود را دوباره باز فلوریدا نیروی کار در ادامه جلسه روز شنبه بحث کورکوران led با گروه مشاوره در مدرسه reopenings نشان داده شده که چگونه coronavirus را ادامه خواهد داد به تاثیر زندگی در فلوریدا و پس از ظاهر عادی باز می گرداند.

با این کار نیروی کار به سمت یک دوشنبه آخرین مهلت برای ارائه انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه به با خیال راحت پایان این ایالت مستند فلوریدا وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از 440 coronavirus موارد پس از عصر سه شنبه و 26 مرگ و میر بیشتر. دولت در حال حاضر 28,309 مجموع موارد و 893 مرگ و میر.

شیوع بیماری می تواند افول در طول تابستان به عنوان تست بیشتر انجام می شود و اجتماعی فاصله همچنان به هنجار اما virus است که به احتمال زیاد هنوز هم در اطراف زمانی که سال تحصیلی آینده آغاز می شده است.

رهبران مدرسه گفت: آنها در حال کار برای اطمینان از مدارس می تواند با خیال راحت با سازماندهی جدید بهداشت, پروتکل, در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای مقابله با همه چیز را از تنش روانی ناشی از این ویروس به یادگیری زیان کودکان ممکن است رنج می برد.

DeSantis مدارس بسته در مارس 13 و دستور ایالت مستند در اوایل ماه آوریل که ممنوع غیرضروری فعالیت و توقیف غیر ضروری کسب و کار.

اما به ویرانی اقتصادی از مستند رشد شدید تر DeSantis در حال حاضر فشار برای بازگشایی دولت و کسب و کار در حال اجرا دوباره.

"من فکر می کنم ما باید مسئولیت برای تمام خلاق نوآوری و اجازه دهید نشان می دهد ما می توانیم مردم بازگشت به کار" DeSantis گفت: وظیفه نیروی اعضای چهارشنبه.

سه ماه در یک جدول زمانی از چه COVID-19 باز شدن در آمریکا

بیشتر: رهبران کسب و کار می گویند فلوریدا می تواند دوباره باز کنید با خیال راحت

وجود بحث های قابل توجهی بیش از زمانی که برای پایان دادن به کروناویروس مستندات با کارشناسان بهداشت هشدار داد که, کاهش, کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به موج دیگری از عفونت و مرگ و میر.

اما DeSantis بارها اشاره کرد که دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است نه غرق COVID-19 بيمار و تعداد روزانه عفونت به نظر می رسد درست در استدلال برای پایان دادن به فلوریدا مستند.

"فلوریدا در حال حاضر در این نقطه بهتر از هر کسی پیش بینی ما می شود" DeSantis گفت. "در حال حاضر بدیهی است که ما باید خیلی بیشتر کار را انجام دهد اما من فکر می کنم که آن را به ارزش اشاره به حقایق و اشاره کردن که در آن ما در واقع ایستاده است که بر خلاف برخی از جعل روایات است که ما دیده ایم در ماه گذشته است."

مدارس تعطیل هستند برای بقیه سال تحصیلی اما آموزش و پرورش رهبران در حال ساخت برنامه ای برای باز کردن در پایان تابستان برای سال تحصیلی جدید.

"ما می دانیم اهمیت افتتاح این مدارس به دلیل آن نیز باز می شود تا حمایت از خانواده هایی که نیاز به طوری که آنها می توانید از بازگشت به کار" گفت: یعقوب الیوا صدراعظم در وزارت آموزش و پرورش در بخش مدارس دولتی.

کالج مسئولان دانشگاه و همچنین در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به بازگشایی شده است. پردیس زندگی می تواند بسیار متفاوت وقتی که اتفاق می افتد.

"اجتماعی فاصله و سیاست های دیگر برای حمایت از دانش آموزان و کارکنان را تبدیل به هنجار برای forseeable آینده" گفت: سید Kitson صندلی هیئت نظارت فلوریدا سیستم دانشگاه.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فلوریدا مدارس نمی بازگشایی این سال تحصیلی

دوباره باز فلوریدا نیروی کار نیز شامل ورودی از گردشگری کسب و کار مراقبت های بهداشتی شرکت ها و صنایع دیگر هستند که فشار برای پایان دادن به دولت محدودیت.

وظیفه نیروی گردشگری متمرکز بر کار گروه در ادامه به کشف چگونه به راه اندازی مجدد دولت بزرگترین صنعت چهارشنبه.

شهرها و استان ها را آغاز کرده اند برای بازگشایی سواحل در سراسر کشور کلید قرعه کشی خواهد شد که انتقادی به احیای صنعت گردشگری است. اپراتورهای هتل درگیر با نیروی کار می گویند که آنها نیاز به سواحل باز برای احیای کسب و کار خود را.

اما جمعیت تجمع در سواحل فلوریدا کشیده اند توجه ملی و تمسخر در هفته های اخیر و هنوز نگرانی هایی است که در ساحل تجمعات می تواند جرقه بیشتر ویروس انتقال.

جکسون شهردار لنی کاری در دفاع از تصمیم خود برای بازگشایی سواحل بیش از آخر هفته با محدودیت مانند حمام آفتاب یا ساحل صندلی. تصاویر از جمعیت در سواحل منجر به یک روند توییتر هشتگ #FloridaMorons.

کاری گفت: در طول یک وظیفه نیروی کار نشست گروه که خود را جامعه سواحل بودند که شلوغ و اضافه کرد که این جمعیت است که آیا می رسند "واقعا لاغر کردن" بعد از روز اول.

"یک دیکتاتور سبک ما در حال رفتن به می آیند دستگیری شما را باور نمی کنم راه رو به جلو است."

پزشکان و بیمارستان ها نیز در حال هل دادن شروع به انجام روش انتخابی دوباره چیزی DeSantis گفت: او از.

فرماندار ممنوع آن روش به رایگان تا تخت بیمارستان فضا و تجهیزات حفاظت فردی برای درمان COVID-19 بيمار اما بیمارستان ها در حال حاضر مقدار زیادی از فضای تخت.

تالاهاسی دموکرات خبرنگار جفری Schweers کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن