ذغال سنگ, Lee مدارس بررسی روابط Oakes مزارع پس از مدیر عامل پست

راشل Fradette ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:18 PM EDT Jun 9, 2020ذغال سنگ مدارس عمومی کانتی و مدرسه منطقه Lee ش

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

ذغال سنگ مدارس عمومی کانتی و مدرسه منطقه Lee شهرستان در حال بررسی روابط خود را با Oakes مزارع زیر یک Facebook پست توسط مالک آن و متعاقب آن درخواست.

در ستیز Facebook, پست, Alfie Oakes, صاحب Oakes مزارع و دانه به جدول بازار نوشت که COVID-19 و سیاه زندگی مهم جنبش هستند مضر و به نام جورج فلوید "ننگین حرفه ای جنایتکار است."

مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مارس 25, موجب اعتراض نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور از جمله جنوب غربی فلوریدا.

تظاهرات در ناپل: اعضای جامعه اعتراض برای عدالت نژادی در جنوب ناپل

تظاهرات در فورت مایرز: عدالت و صلح افروزی افتخارات جورج فلوید در فورت مایرز

هر دو مدارس باید اتصالات گذشته و حال به مزرعه.

دادخواست شروع به گردش آنلاین یکشنبه تماس برای هر دو منطقه به قطع روابط با Oakes مزارع به دلیل Oakes' نظرات. این درخواست را دریافت کرده است بیش از 9,800 امضا از شنبه بعد از ظهر.

هر دو مدرسه منطقه آگاه هستند از این طومار که ریشه از Oakes' Facebook post.

ذغال سنگ در منطقه مدرسه طول می کشد Oakes' comments "به طور جدی" سخنگوی منطقه چاد الیور نوشت.

زمانی که کلیر اصلی مواد غذایی توزیع Sysco ساحل غربی فلوریدا نمی تواند تامین خاصی تولید در آوریل و مه این منطقه استفاده می شود Oakes به عنوان "توقف-فاصله اندازه گیری" الیور نوشت: در یک ایمیل.

Oakes صحبت می کند: Oakes مزارع دانه به جدول مالک می گوید: او زیر فرماندار سفارش در میان COVID-19

منطقه مدرسه که برآورد آن پرداخت Oakes $150,000 است با استفاده از یک توزیع کننده در این تابستان به دنبال اضطراری تولید سفارشات. منطقه توصیه شد که Sysco ساحل غربی فلوریدا می توانید رزومه توزیع برای دیدار با نیازهای در جولای الیور نوشت.

Lee County مدرسه منطقه یک قرارداد سه ساله با Oakes مزارع است که تا 30 ژوئن 2021 "با تجدید گزینه های اضافی یک سال دوره پس از توافق کتبی از فروشنده و منطقه" با توجه به هیئت مدیره مدرسه دقیقه است.

قیمت تخمین زده شده برای ماه ژوئیه 2018 تا ژوئن 2019 در سال اول از قرارداد بود $4.9 میلیون, با توجه به جلسه.

'بسیار غیر مسئولانه": Oakes' Facebook پست در ذغال سنگ کمیساریای COVID-19 خبرنامه تساوی انتقاد

لی مدرسه منطقه در حال بررسی قرارداد خود را با Oakes مزارع مدرسه سخنگوی راب Spicker نوشت: در یک ایمیل.

"شرکت ما شناخته شده است برای ارائه یک محصول بسیار عالی و خدمات عالی" Oakes نوشت: در یک ایمیل به ناپل اخبار روزانه. "این امر می تواند یک روز غم انگیز در امریکا اگر سیستم مدرسه انتخاب می کند که به خرید از خود را به دلیل اعتقادات سیاسی."

بسیاری از امضاء کنندگان اشاره کرد Oakes' "نژادپرستانه" زبان به عنوان یک دلیل برای هر دو مدارس به قطع روابط به مزرعه.

"ما دلار مالیات برای کودکان ناهار باید حمایت از این آشکارا نژادپرستانه فرد کسب و کار" میشل Slobodzian نوشت و او را به عنوان دلیلی برای امضای دادخواست آنلاین.

دیگر بحث پست های Oakes را به دست آورد توجه از جمله اخراج او از COVID-19 همه گیر و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

در یک Facebook پست Oakes اظهار داشت مخالفت خود را با مداخله دولت در طول همه گیر باعث زنگ خطر برای برخی از کسانی که مکرر خود را در بازار و فروشگاه ها.

در آخرین پست که حذف شده بود و اعلان مجدد, Oakes می رود به هوا اعتراض خود را به تظاهرات اخیر. طومار حمایت از Oakes در حال حاضر زندگی می کنند.

داد و بیداد بیش از Oakes' پست منجر به اعتراض برنامه ریزی شده برای ساعت 2 بعد از ظهر شنبه در مغازه اش با عنوان بسیاری از 523 مردم نشان دهنده علاقه آنها به حضور با توجه به صفحه رویداد on Facebook. این تظاهرات توسط سازمان فعال حفاظت لیگ SWFL.

"ما را در دست می شود برای محافظت از معترضان و به اطمینان حاصل شود که در اعتراض به اعدام شده است در یک حقوقی و سالم شیوه" صفحه رویداد می گوید. "ما نشان خواهد داد Oakes مزارع که خود را gentrification سوء استفاده و تعصب دیگر خوش آمدید در جامعه ما است."

Oakes سازمان یافته ضد اعتراض خود را یک ساعت قبل در 1 p. m.

"لطفا به نشان دادن حمایت خود را برای CCSO قانون و تمام زندگی ماده در دانه به جدول 4835 ایممکلی (sic) جاده در 1 ساعت در روز شنبه!" Oakes گفت: در Facebook post. "ما در حال رفتن به یک صلح و محبت نشان می دهد حمایت از کار بزرگ از افسران ما در طول این بی سابقه بار."

او در ادامه می گویند که "آشوبگران استقبال نمی کنند و فورا حذف خواهد شد."

راشل Fradette یک خبرنگار آموزش و پرورش برای ناپل اخبار روزانه. او در توییتر دنبال کنید: @Rachel_Fradette ایمیل خود را در rfradette@gannett.com.

لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری در حیاط خلوت خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن