اخلاق شکایت علیه SFWMD عضو هیئت مدیره 'تمساح ران' برگرون توسط میامی وکیل

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:33 PM EDT Jun 12, 2020یک اخلاق تخلف شکایت ثبت شده است در بر

توسط ABTINNEWS در 25 خرداد 1399

یک اخلاق تخلف شکایت ثبت شده است در برابر فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه عضو هیئت مدیره Ronald M. "تمساح ران" برگرون بیش از یک میلیون دلاری قرارداد خود شرکت با منطقه.

میامی وکیل ریک Yabor ادعا برگرون Land Development, Inc. یک شرکت ساخت و ساز متعلق به برگرون "وارد" یک 14 میلیون دلار قرارداد با منطقه در ماه دسامبر هفت ماه پس از برگرون منصوب شد به هیئت مدیره.

برگرون وکیل اد J. Pozzuoli در مقابله با اقدام صورت گرفته در ماه دسامبر بود و نه یک قرارداد جدید اما علاوه بر قبلی 25 میلیون دلار قرارداد برگرون تا به حال با این منطقه یکی از فلوریدا کمیسیون اخلاق بدل شده بود و نه تضاد منافع.

"من می دانم که اخلاق کمیسیون حکومت در یک رویداد مشابه" Yabor گفت: "اما من فکر می کنم این یک رویداد جداگانه و به وضوح نقض دولت اساسنامه. اگر دولت می خواهد به مهر و موم لاستیک آن را و بگو آن را OK آنها می توانید آن را انجام دهید. اما من می خواهم آن را بر روی ضبط که کسی گله و شکایت در مورد آن."

بیشتر بخوانید اخلاق شکایت علیه Bergeron

در واقع منطقه مدیره موافقت شنبه به پرداخت برگرون شرکت یکی دیگر از $9 میلیون آوردن کل مبلغ قرارداد به 48 میلیون دلار.

"این به اندازه کافی مهم مقدار پول و دقیقا به همین دلیل مردم سوال اقدامات توسط دولت خود را" Yabor گفت. "شخصا من هیچ چیز در برابر آقای برگرون. من فکر می کنم او یک مرد سرد است. اما آن را مناسب برای او را به این مقدار پول از این منطقه در حالی که او نشسته در منطقه مدیره است."

بیشتر: منطقه می افزاید: 9 میلیون دلار برای قرارداد با عضو هیئت مدیره شرکت

Yabor سران جنوب فلوریدا مبارزه با فساد وظیفه نیروی Corp. در میامی.

"اگر ما در سراسر یک عمل عمومی یا انتخاب رسمی که بو ندارد, حق," او گفت: "ما این عمل مناسب است. و پرونده این شکایت اقدام مناسب."

اخلاق کمیسیون

اخلاق کمیسیون خواهد "نه تایید و نه انکار" آن را دریافت Yabor را شکایت Kerrie كافى آژانس معاون مدیر اجرایی روز جمعه گفت. شکایت نمی رکورد های عمومی تا زمانی که کمیسیون قوانین بر روی آنها.

Yabor گفت: او فرستاده نسخه از شکایت به اعضای هیئت مدیره منطقه, ناحیه, مدیر اجرایی به خود جلب کرد بارتلت و منطقه را قانونی ،

منطقه "ندارد موقعیت" در شکایت گفت: سخنگوی Randy Smith.

در Jan. 29, 2019, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او می خواست برگرون در آب منطقه مدیره. نه روز بعد از آن Feb. 7, 2019, منطقه اهدا برگرون شرکت $25 میلیون قرارداد را به پایان برساند ساختمان 6,300 هکتار تالاب به عنوان بخشی از C-44 مخزن و فاضالب درمان منطقه یک پروژه به فروشگاه و آب پاک در غرب شهرستان مارتین.

این منطقه تا به حال از کار اخراج پیمانکار اصلی آبی غاز Construction Inc. از فورت پیرس قبلی نوامبر.

در آوریل 2019 فلوریدا کمیسیون اخلاق حکم قرارداد نبود تضاد منافع به دلیل برگرون گرفته نشده بود صندلی خود را در هیئت مدیره زمانی که قرارداد امضا شد.

بیشتر: برگرون منصوب به آب منطقه مدیره پس از اخلاق پنل باشه

ساعت پس از این کمیسیون تصمیم برگرون رسما منصوب به هیئت مدیره.

پروژه آب

اضافه شده به قرارداد — 14 میلیون دلار در ماه دسامبر و 9 میلیون دلار شنبه — مورد نیاز برای ایجاد تغییرات پیش بینی نشده به پروژه و تصحیح اشتباهات ساخته شده توسط آبی غاز آلن Sharkey منطقه اکوسیستم مرمت رئیس گفت: هیئت مدیره پنج شنبه.

آبی غاز شکایت کرد تا این منطقه به صورت غیر قانونی فسخ است. مورد انتظار است.

از 800 میلیون دلار پروژه طراحی شده است برای گرفتن آب از C-44 کانال است که در غیر این صورت می توانست رهبری برای سنت لوسی رودخانه و مرداب به رود.

یک از 3400 هکتار مخزن ساخته شده توسط سپاه مهندسان ارتش برگزار خواهد شد آب و تالاب ساخته شده توسط این منطقه خواهد شد حذف جلبک تغذیه مواد مغذی و رسوب از آب است.

اد قاتل ستون: پروژه آب پاک در شهرستان مارتین به ارمغان می آورد امید

بسیاری از تالاب های عملیاتی و برنامه ریزی شده است که باید تکمیل شود در پاییز. مخزن انتظار می رود که در سال 2021 به پایان رسید.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن