خطرات بهداشتی و کود بیشتر: جلبک های سبز-آبی نیروی کار ممکن است دیدار دوباره به زودی

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 8, 2020دانشمندان با دولت جلبک های

توسط ABTINNEWS در 19 خرداد 1399

دانشمندان با دولت جلبک های سبز-آبی نیروی کار در حال انتظار برای پیدا کردن زمانی که آنها شروع جلسه دوباره به عنوان گروه وارد سال دوم خود را, اما آنها انتظار دارند به زودی آغاز خواهد شد.

وظیفه نیروی عضو و سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه محقق مایک پارسونز گفت: به او گفته شد برای ذخیره تاریخ در اواخر ماه ژوئیه و در اواخر سپتامبر به عنوان پتانسیل اسلات برای دور بعدی.

پارسونز یکی از پنج وظیفه نیروی اعضای انتخاب شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

او گفت که او می خواهم برای دیدن این نیروی کار صحبت بیشتر در مورد سلامت انسان اثرات از جلبک های سبز-آبی در این دور بعدی نشست.

"ما واقعا نیاز به توسعه معیارهای بنابراین ما می توانید بررسی آنچه در خطر است و برای هر دو در معرض قرار گرفتن در آب و در هوا" پارسونز گفت. "برخی از مردم در حال دفاع (ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست یا سازمان حفاظت محیط زیست) استانداردهای اما نیز وجود دارد (مسئله) چگونه شما را اندازه گیری زیست محیطی نمونه برای دیدن اگر شما در حال ملاقات که معیارهای."

کمی که می دانید در مورد جلبک های سبز-آبی شکوفه و چه سموم را به انسان و در کوتاه یا دراز مدت بر اساس.

برخی تحقیقات مرتبط شکوفه با اختلالات عصبی.

پارسونز و دیگران دانشمندان با نصب یک سری از دستگاه های اندازه گیری در کیپ کرال منطقه آنها امیدوارم که کمک خواهد کرد که مسیر آینده شکوفه جلبک و به دانشمندان اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری.

دانشمندان نمی دانند که در این نقطه چقدر از این باکتری ها به طور طبیعی وجود دارد و در زمینه سطح.

بیشتر بخوانید: کشورهای گروه چالش فدرال بیش از کاهش تالاب حفاظت

همچنین دو اندازه گیری های گرفته شده فقط پا از هم جدا نشان می دهد بسیار متفاوت نتایج.

"می توان آن را تکه تکه کرد," پرشن گفت. "شما می توانید جمع آوری نمونه در ضخیم پهن و شما بالاتر از حد استاندارد است اما 5 فوت دور شما می توانید در زیر آن سطح است."

جیمز سالیوان مدیر اجرایی دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی یک وظیفه نیروی عضو و گفت: او فکر کرد که برخی از این توصیه ها استفاده شد در این جلسه.

بیشتر در محیط: دولت با هدف قرار دادن آلودگی در شمال باتلاقی, Caloosahatchee و سنت لوسی رودخانه

"فرماندار دریافت اولیه ما توصیه (که در محدوده گسترده ای) گفت: با موافقت آنها و اتخاذ یک استراتژی برای شروع تصویب آنها در داخل حاکم بر سازمان" سالیوان گفت: در یک ایمیل به اخبار مطبوعات/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. "نسبت به آن پایان فلوریدا مقننه قرار داده است كه برخی از لوایح به اتخاذ سیاست های تغییرات در خط با توصیه های ما به طور خاص این قانون پیشنهاد شده توسط Senator (دبی) میفیلد."

وندی گراهام یک اب شناسی و مدیر دانشگاه فلوریدا آب موسسه.

یکی از این بیشتر وظیفه نیروی اعضا در طول سال گذشته جلسات گراهام گفت که او می خواهم به تمرکز بیشتر بر روی آنچه که به نام حوضه مدیریت برنامه عمل یا BMAPs و بهترین شیوه های مدیریت یا BMPs برای کشاورزان است.

BMAPs یک ابزار برنامه ریزی استفاده می شود برای کمک به پاک کردن فلوریدا بیمار آبراه. BMPs راه کشاورزان می تواند کمک به کاهش میزان آلودگی روان کردن زمین های خود را.

"من بسیار علاقه مند در درک آنچه که پیشنهاد و مشارکت در ایده ها برای بهبود و سرعت بخشیدن به BMAP اجرای/فرایندهای تایید و BMP اجرای/تایید فرآیندهای سراسر کشور" گراهام نوشت: در یک ایمیل به اخبار مطبوعات.

"من نیز علاقه مند به تعمق به چگونه دریاچه اوکیچوبی (و اطراف آن حوضه) ممکن است بهتر باشد موفق با استفاده از افزایش کمیت آب کیفیت آب و محیط زیست اندازه گیری و مدل های پیش بینی به طوری که آن را بهتر و مطابق با آن در نظر گرفته شده و با استفاده از محافظت در پایین دست آب بدن و محافظت از سلامت عمومی است."

گروه های زیست محیطی به حال یک واکنش به این جلسه قانونی و قوانین که آمد از آن.

Marisa Carrozzo با محافظت از جنوب غربی فلوریدا گفت: برخی از نیروی کار ایده ها و توصیه ها استفاده شد اما دیگران نیست و در عین حال خطاب شده است.

ادامه مطلب: مایع قلب باتلاقی شروع به پر کردن به عنوان فصل بارانی آغاز می شود

"من می گویند یک تعداد معینی از توصیه ها را نشان می دهد تا مانند فاضالب بخش از لایحه در مجلس سنا 712 — به روز رسانی طراحی و بهره برداری معیارهای" Carrozzo گفت. "که در توصیه های داشتند ولی قطعا چیزهایی است که شامل نمی شد. به عنوان مثال می توان نیروی کار توصیه می شود سپتیک تانک بازرسی و نظارت مورد نیاز است و شامل نمی شد."

Carrozzo گفت که او می خواهم برای دیدن سپتیک تانک بازرسی در سال آینده جلسه قانونی.

همانطور که برای نیروی کار و آن را در سال دوم او گفت: استفاده از آب و کودهای خواهد بود موضوع خوب برای مقابله با.

"من فکر می کنم اصلاح آب و استفاده مجدد از آب خواهد بود یک چیز واقعا مفید برای نیروی کار را در نظر بگیرید," او گفت:. "اگر ما هنوز لقاح چمن و آبیاری با آب اصلاح شده ما به طور بالقوه اضافه کردن مقدار زیادی از مواد مغذی بارگذاری محلی آبراه."

گراهام گفت که او می خواهم برای دیدن نیروی کار اعضای یک نقش فعال تر وقتی که می آید به تعیین اهداف و انتخاب سخنرانان و موضوعات.

"به طور کلی من فکر می کنم این نیروی کار را بیشتر برای کمک اگر ما می تواند به حفاری عمیق تر به مسائل علم که در آن ما باید تخصص و بزرگتر می گویند در این برنامه سخنرانان و قالب جلسات" گراهام گفت.

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن