کالیفرنیا باریک تست اولویت به عنوان ویروس موارد افزایش

کاتلین Ronayne آسوشیتد پرسمنتشر شده 11:21 PM EDT Jul 14, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — با کروناویروس موارد

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — با کروناویروس موارد افزایش سریع کالیفرنیا نگهداری دستورالعمل آن جمعه که می تواند آزمایش می شود اولویت افرادی که در بیمارستان بستری هستند و با علائم و کسانی که در تماس نزدیک با افراد آلوده و یا زمانی که لازم است برای کنترل شیوع.

دستورالعمل جدید می گویند افراد بدون علائم و ضروری در شغل نمی توان اولویت بندی برای تست تا زمانی که نتایج می تواند تبدیل به اطراف در کمتر از 48 ساعت. سخنگویان دولت در بخش بهداشت و درمان نیست, پاسخ به یک سوال در مورد حال حاضر متوسط زمان انتظار.

تغییرات آمده است که به دولت چهره تست کمبود و مدت زمان انتظار برای نتایج به شیوع بیماری های جدید موسیقی پاپ در سراسر کشور. لس آنجلس به یک چهارم از جمعیت این ایالت گزارش یک رکورد 4,244 موارد اضافی در روز سه شنبه. نه درصد از مردم تست شده در این شهرستان در حال مثبت برای ویروس, بالاتر از نرخ 7 درصد.

برای جلوگیری از افزایش موارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه بسته شده و مراکز و سالن های ورزشگاه و دیگر محیط داخلی کسب و کار در بسیاری از دولت و مردم در داخل و مذهبی خدمات.

"این است که همه انجام می شود در حالی که ما در موازی کاری برای افزایش تست ظرفیت سراسر کشور" گفت: دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان است.

اخبار: Shasta County عامل نزدیک به تست ظرفیت

Shasta County منوط به نوار و داخل سالن ناهار خوری سفارش است اما نه در میان کسانی که در شهرستانهای استان است که باید همچنین ورزشگاه کلیساها و سالن مو.

جدید روش های تست طراحی شده برای کمک به کالیفرنیا صفر در شیوع بیماری در میان کارگران ضروری و یا جمع های خانوادگی و دوستان است. گرفتن نتایج تست سرعت بیشتری در مناطق بالقوه شیوع مهم است که دولت توانایی مهار گسترش Ghaly گفت.

اخبار: شمالی وزارت امور خارجه ایران تکرار زابل فرماندار در آخرین بسته شدن سفارشات

دکتر هلا Madanat, مدیر دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی سن دیگو گفت: قوانین جدید حس را با توجه به دسترسی محدود به تست. او گفت که او شنیده ام از افرادی که علائم انتظار چند روز تست که باعث می شود آن را سخت تر برای کنترل پخش.

"این ایده آل خواهد بود اگر ما تا به حال تمام این آزمایشات تایید شده و در دسترس است و ما تست می تواند تمام افراد بدون علامت و انجام نظارت, اما واقع بینانه نیست در جایی که ما در حال حاضر در زنجیره تامین," او گفت:.

دکتر باب کچر, یک عضو سابق کالیفرنیا coronavirus تست نیروی کار و یک عضو ارشد در شفر مرکز بهداشت سیاست و اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: دولت یک کار خوب انجام داده مطمئن شوید که بالاترین خطر مردم آزمایش می شود. اما او گفت: آن را ناامید کننده است که دولت تنها اجازه می دهد بدون علامت برای تست غیر ضروری مردم اگر آزمایشگاه چرخش زمان کوتاه است.

"شما باید مستمر این مشکل از مردم گسترش این ویروس که نمی دانم که آنها در حال گسترش ویروس" او گفت:.

در همین حال دولت افزایش انتقال سطح ساخته شده است تماس, ردیابی سخت تر Ghaly اذعان کرد. در مورد 7,800 مردم در حال آزمایش مثبت یک روز و دولت 10,000 تماس با ردیاب رسیدن به افرادی که در تماس نزدیک با افراد آلوده. دولت در حال تست در مورد 107,000 نفر در هر روز است.

"ما نمی ساخت زمان تماس با ردیابی برنامه در این سطح از انتقال" Ghaly گفت.

مرتبط: به روز رسانی: کالیفرنیا خاموش میله داخل سالن ناهار خوری به عنوان شستا Co. اجتناب از برخی محدودیت های بیشتر برای شرکت

کالیفرنیا, پیر, تست دستورالعمل معرفی, آوریل 1 زمانی که این ویروس را تحت کنترل بسیار بهتر بود فقط دو ردیف. اول شامل بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم بیش از 65 کسانی که در خانه های سالمندان و کارگران ضروری در کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و کاهش خطر ابتلا به مردم با علائم. ردیف دو شامل کاهش خطر افراد بدون علائم است.

به عنوان تست گسترش و کالیفرنیا در ابتدا اجتناب شود آن رود موج جمله در شهرهای لس آنجلس و سکرامنتو را باز کرد تست به هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم.

این دیگر یک اولویت به عنوان منابع در حال گسترش نازک و به عنوان دولت نرخ انتقال را افزایش می دهد. بر اساس سیستم جدید بالاترین اولویت است تنها در بيماران با علائم آن در تماس با افرادی که مورد تأیید و برای مدیریت شیوع بیماری در جهت محلی و مقامات بهداشتی دولت.

ردیف دوم شامل هر کسی که با علائم و یا افراد بدون علامت که در جمع مراقبت از تنظیمات مانند خانه های سالمندان, مراقبت از سالمندان و یا کار در خدمات اضطراری و یا زندان و یا زندان و بيماران ورود و یا خروج از بيمارستان ، درجه سوم شامل کارگران در خرده فروشی, تولید مواد غذایی, خدمات, کشاورزی, حمل و نقل عمومی و آموزش و پرورش.

دیگر افراد بدون علامت که فکر می کنم آنها در معرض خطر هستند در چهارم و کمترین ردیف. تست داده خواهد شد برای آن دسته از افراد هنگامی که دولت می تواند به نوبه خود در اطراف در نتیجه در کمتر از دو روز با توجه به راهنمایی.

فراتر از دستورالعمل جدید Ghaly گفت: دولت در حال نوشتن اضطراری مقررات برای اطمینان از سلامت شرکت های بیمه پوشش تمام coronavirus تست در دولت — به خصوص برای "ضروری" کارگران در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این بیماری است. مقررات آن را منتشر نکرده اند.

اخبار: Shasta County Jail کارمند تست مثبت برای COVID-19

کالیفرنیا برنامه های بهداشتی در حال حاضر پوشش تست بدون هیچ هزینه به بیمار در صورتی که تست دستور داده شده است که توسط پزشک با توجه به کالیفرنیا انجمن برنامه های بهداشتی. دستورالعمل های فدرال نیازی به برنامه های بهداشتی برای آزمون استخدامی, اهداف و یا برای نظارت بر بهداشت عمومی.

"ما با دولت برای تعیین چگونگی اعلام امروز تغییرات فعلی ما تمرین. جزئیات در اطراف این موضوع" ارتباط در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن