دیدار با سه نفر پشت ردینگ ضد نژادپرستی تظاهرات که در حال هل دادن برای تغییر

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Jun 21, 2020رکورد افکن پروفایل سه نفر که صدای شنیده شد در طو

توسط ABTINNEWS در 1 تیر 1399

رکورد افکن پروفایل سه نفر که صدای شنیده شد در طول اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. در اینجا داستان های خود را.

Curley, ویلسون, marcher و وزیر

با یک آفریقایی-آمریکایی پدر و مادر کسی که سفید است Curley ویلسون بزرگ شده در میان دو فرهنگ است.

"من سه فرزند است. من دوست دارم همه مردم" گفت: Wilson در مورد تربیت او در یک جامعه روستایی در ساحل ویرجینیا, ویرجینیا.

زمانی که او 5 ساله بود پدرش درگذشت.

"هر کودک است که به زندگی بدون پدر و مادر خود را که در اطراف آن فقط یک راه طولانی به سفر برای آنها گفت:" ویلسون که در حال حاضر 43. "که باعث می شود من درک و حتی بیشتر اهمیت داشتن برادران و خواهران ما در اینجا زنده بر روی زمین است."

نامه به سردبیر: COVID-19 مالیاتی اصلاحات و قمار

ویلسون آورده و کسانی که تجربه و درک شخصی به این ماه راه پیمایی و تظاهرات در ردینگ که برگزار شد به محکوم کردن مرگ جورج فلوید در دست پلیس و تقاضا برای پایان دادن به نژاد پرستی.

فلوید درگذشت در حالی که تلاش برای نفس کشیدن به عنوان یک افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین سیاه و سفید مینیاپولیس ساکن به زمین توسط گردن برای نزدیک به نه ساعت.

بلافاصله پس از مرگ متعدد دیگر مردم سیاه و سفید در دست اجرای قانون فلوید مرگ در روز یادبود مشتعل امواج ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

در ردینگ, حضور در صدر 2000 نفر در تجمعات مسالمت آمیز که برگزار شد در طول پنج روز از اعتراضات در نقاط مختلف شهر از جمله در خارج از ردینگ تالار شهر و در مقابل Shasta County Courthouse.

بزرگترین تظاهرات رخ داده در ردینگ را کالدول پارک در 6 ژوئن.

که ویلسون مقرر باپتیست وزیر led حدود 1500 نفر در نماز قبل از یک سکوت, 1.7 مایل مارس.

به عنوان پیام خود گفت که او "از خدا خواستم به لمس ملت ... برای محافظت از ما در ماه مارس به لمس قلب ما همانطور که ما در ماه مارس به گوش ما غم و اندوه و برای شنیدن درد ما."

پس از جورج فلوید تظاهرات: 6 چیزهایی که می دانیم از ردینگ رئیس پلیس <url>

پس از آن عمده تظاهرات در ردینگ چند کوچکتر تجمعات نیز صورت گرفته است, از جمله یکی در صبح روز 12 ژوئن در سیمپسون دانشگاه که ویلسون با این نسخهها کار در دفتر کمک های مالی.

"به عنوان مسیحیان و به عنوان یک مسیحی دانشگاه," او گفت: "ما باور داریم که در یک زمان مثل این و در این لحظه ما نمی تواند سکوت کند."

ویلسون آغاز شده و کار خود را در سیمپسون در ماه اکتبر پس از حرکت به ردینگ از واشنگتن که در آن او به مدت چهار سال اداره کمک های مالی مهم برای دانش آموزان در دانشگاه Gallaudet یک دانشگاه خصوصی برای افراد ناشنوا و کم شنوا. او همچنین با کلیساها و دیگر سازمان ها برای بهبود زندگی مردم در جامعه است.

زمانی که فرصت شغلی در سیمپسون ظهور ویلسون گفت: "دعا در آن" و سپس بسته بندی شده برای ردینگ. در حالی که او هرگز در بازدید از این منطقه قبل از او گفت که او مشتاق به کار برای یک دانشگاه مسیحی است که "تراز" با اصول و اعتقادات.

و ویلسون تماس ردینگ یک "زیبا, صلح آمیز, شهر فوق العاده" که یادآور روستایی منطقه ویرجینیا که در آن او بزرگ شده. "من یک پسر کشور در قلب متولد و بزرگ شده در کشور," او گفت:. "بنابراین نوع آرام و سکون از ردینگ می کند شگفتی برای روح من."

به عنوان ملت هایش با جریان تحولات اجتماعی و چهار افسر پلیس متهم فلوید مرگ در نهایت سر به دادگاه ویلسون انتظار وجود دارد هنوز هم می شود "جاده طولانی جلوتر از ما."

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آنچه ما می دانیم شنبه در مورد COVID-19 در شمال کشور

"هر آنچه بیرون می آید که دادگاه می تواند در یکی دیگر از موج احساسات و درد" او گفت:. "هر نتیجه ای که آزمایشی است که فقط می تواند ما را در جهت دیگر و یا ما را در همان مسیر است. ما نمی دانیم که نشده است."

به عنوان او حل و فصل به زندگی جدید خود را در ردینگ Wilson, آماده به کار, با کلیساهای محلی, جامعه, سازمان, مقامات شهرستان و یک نژاد-گروه متنوع از متحدان به فشار برای عدالت و تغییر دهید. "من فکر نمی کنم ما باید به دنبال چیزهایی برای رفتن به عنوان آنها (بودند). من می خواهم برای دیدن برخی از گفت و گو و عمل" او گفت:.

با توجه به ویلسون "عدالت اجتماعی متوقف نمی شود پس از همه چیز سرد است. وجود دارد بنابراین بسیاری از مسائل دیگر که نیاز به پنجه."

Stephanie Miller, دیرین ردینگ مقیم

به عنوان یکی از چند مکزیکی-آمریکایی خانواده ها در شهرستان هاوتورن در 1960s, Stephanie Miller گفت: پدر و مادر خود را' top قانون برای فرزندان خود بود که همیشه پا خط.

"هنگامی که شما بیرون رفتن در جامعه, شما در حال رفتن به بهترین فرد شما می شود و من نمی خواهم به شنیدن از کسی که به شما چیزی اشتباه" بود پیام میلر گفت که او و پنج خواهر و برادر بارها و بارها شنیده می شود.

آیا این بانوی پایین خیابان را متهم و آنها را از نوشتن با گچ روی پیاده رو مقابل خانه خود را و یا یکی دیگر از همسایه ها که همیشه فریاد زد: آنها را به اقامت در خارج از حیاط اگر توپ خود را منعکس در آنجا بود که به هیچ بحث با کسانی که سفید و بزرگسالان است.

به روز رسانی: Cottonwood مردی که شناسایی شده پس از حادثه در مرکز شهر ردینگ هتل

"'درست است — شما لازم نیست هر چیزی می گویند. شما فقط آنجا ایستاده و به شما اجازه فریاد زدن در شما و زمانی که او را از انجام, شما از راه دور'" میلر گفت: پدر خود را به آنها گفت. "و این چیزی است که ما انجام دادیم. ما تا به حال به خیلی محترمانه بدون توجه به آنچه."

تنها زمانی که او مسن تر بود او متوجه چرا پدرش اصرار داشت که آنها همیشه ارسال کنید.

"من می دانم که در حال حاضر که او می خواست ثابت کند به مردم ما در سفید جامعه است که مکزیکی ها که هستند خوب و محترم و سخت کوش مردم" میلر گفت. "در آن زمان (سفید) مردم هنوز هم نیست خیلی راحت به اسپانیایی ها در محله خود را."

میلر معتقد است آن دسته از تجارب دوران کودکی به عنوان یک فرد از رنگ در پس از آن عمدتا سفید Hawthorne گالوانیزه تصمیم او آشکارا به آدرس نژادی و بی عدالتی به عنوان یک بزرگسال.

"دلیل من صحبت کردن در حال حاضر است چرا که من فقط احساس بد برای آنچه در جریان است با سیاه جوامع و آنچه را که آنها در حال برخورد با و چگونه آنها درمان شده به طوری ناعادلانه و آنها در حال قضاوت به طوری ناعادلانه" میلر گفت. "البته من نمی باید به قرار داده تا آنجا که نژاد سیاه بود اما من یک ایده از آنچه در آن احساس می کند مانند. من فقط احساس می کنم مثل من نمی تواند به عقب نشستن و انجام هیچ چیز نیست."

آن بوده است که چند هفته پس از اولین تظاهرات برگزار شد در ردینگ علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

جورج فلوید تظاهرات: اینجا محلی پلیس کلانتر سیاست در گاز اشک آور و باطوم بیشتر

در دوم ماه مارس در ردینگ ساکن دستگیر شد و در فیلم در مقابل سالن شهرستان, شفاعت با رئیس پلیس لایحه <url> را به زانو در همبستگی با معترضان.

او کاهش یافته است درخواست خود را پرسیدن "چه خواهد آن را انجام?" در رسانه های اجتماعی و در دیگر ظاهر, <url> گفته است که او نمی خواهد اجازه نژادپرستی در نیروی.

میلر در نظر دارد برای حفظ کانون توجه بر بی عدالتی در ردینگ و فراتر از آن با سازماندهی بیشتر راهپیمایی در مقابل شهرستان سالن.

که در آن او های اخیر یک شنبه شب با یک گروه از حدود 50 معترضان. میلر انجام یک علامت نشان دادن یک عکس از جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna سوار بر شانه های پدر را در ماه مارس در مینیاپولیس.

این اولین تظاهرات که ردینگ بازرگان Miller, 62, سازماندهی کرده است اما این اولین تظاهراتی است که او شده است بخشی از.

در سال 2018 او سوار به لس آنجلس برای پیوستن به یک راهپیمایی خواستار اقدام خشونت اسلحه پس از یک مرد با استفاده از یک تفنگ نیمه اتوماتیک به کشتن 17 نفر در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در فلوریدا در روز ولنتاین.

در همین سال او بازگشت به لس آنجلس برای پیوستن به اعتراض علیه دولت ایالات متحده از سیاست جدا کودکان مهاجر از پدر و مادر خود را در مرز ایالات متحده و مکزیک.

و در سال 2019 میلر با حضور در مراسم اختصاص یک تقاطع در لس آنجلس به افتخار فعال حقوق مدنی و کارگری اتحادیه رهبر دولورس هورتا که شرکت تاسیس ملی Farmworkers ارتباط با Cesar Chavez.

"اگر این چیزی است که من اعتقاد دارم که اگر آن را به یک علت خوب, من وجود دارد," او گفت:.

میلر گفت که او قصد دارد به طور منظم سازماندهی بیشتر تظاهرات در ردینگ "تا زمانی که ما می بینیم تغییر دهید. من نمی خواهم برای رفتن به خانه من به نوبه خود در تلویزیون بود پشت من امن دیوار و فراموش نکنید. تا زمانی که مردم از وجود معترض در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و شیکاگو ... من احساس می کنم که من می خواهم به مردم نشان می دهد که شهر ردینگ که در پشت شما و زمانی که شما در خارج وجود دارد, ما در حال رفتن به خارج وجود دارد بیش از حد."

گلوریا Kimbwala فناوری مدیر عامل و مادر

گلوریا Kimbwala می خواهد برای از بین بردن تعصب نژادی در ردینگ با کتاب است که آموزش در مورد عدالت اجتماعی است.

از طریق اخیر خیریه درایو راه اندازی در Facebook به ردینگ مقیم مطرح 5500 دلار در 48 ساعت — به اندازه کافی برای آوردن حدود 90 کتاب های جدید به شستا کتابخانه های عمومی شعب در ردینگ اندرسون و Burney است که به خوانندگان بینش به تاریخ نژادپرستی به طوری که آنها می تواند درک زمان نژادی گونه های که در حال فوران در سراسر ایالات متحده

عناوین جدید پیشنهادی برای کودکان و نوجوانان از محدوده "است که به صورت فعال" و "پوست شما زندگی می کنند در" به "don't Touch My Hair!" و "چرا همه سیاه و سفید بچه ها نشسته و با هم در کافه تریا? و دیگر گفتگو در مورد مسابقه."

برای کودکان کتاب می تواند شامل "چگونه می توان یک زاد نژادپرستی," "مهر از آغاز" و "من و سفید برتری: مبارزه با نژادپرستی و تغییر جهان و تبدیل شدن به یک جد."

مطالعه Kimbwala توضیح داده شده می تواند یک راه موثر برای دیدن فرد دیگری دیدگاه: "اگر ما می توانیم مردم را به مطالعه در مورد این موضوع پس از آن آنها می توانند شروع به حرکت رو به جلو است و ما می توانیم برخی از عمیق تر مکالمات."

Kimbwala یک مهندس است و مدیر عامل شرکت در سال tech راه اندازی Shule و صرف زمان دفاع به صورت فراگیر در صنعت فن آوری. او گفت: تا به حال به طور کامل در نظر گرفته شده نیاز به آوردن بیشتر زاد نژادپرستی ادبیات Shasta County, عمومی, کتابخانه, کتاب های انتخاب تا فلوید مرگ است.

جورج Floyd: مقامات از سراسر شمالی وزارت امور خارجه در واکنش به قتل یک پاسخ متفاوت

"در همه صداقت, جورج فلوید حادثه ضربه من کمی متفاوت شاید به این دلیل که من یک مادر و او گریه برای مادر خود را" قبل از درگذشت او گفت: Kimbwala که 39. او و شوهرش رابرت Erhardt دو پسران سنین 11 و تقریبا در 3.

"من فکر می کنم که چیزی که فقط از نوع شکست من داخلی," او گفت:. "تماشای یک مرد رشد کرده است گریه برای کمک به — و به دنبال شیوه ای که در آن کسانی که تا به حال قدرت او را کمک نمی کند — خرد من است."

از طریق دانش به دست آمده از کتاب او گفت که او امیدوار است که مردم به دست آورید همدلی "و کار خود را تعصبات به طوری که اگر آنها تا به حال در یک سناریو که در آن کسی است که بدرفتاری آنها می توانید احساس قدرت به صحبت کردن و انجام آنچه درست است."

"آن را نمی ممکن است صرفه جویی در انسان از مرگ به دست پلیس" Kimbwala گفت: "اما امیدوارم این کمک خواهد کرد که کسی نمی صورت ثابت microaggressions که با بودن در یک گروه مظلوم."

او می گوید: نیاز به گسترده اجتماعی تغییر است به ویژه فوری او را به عنوان قدیمی ترین پسر در آرزوی بودن یک افسر پلیس پس در قدم به قدم از اقوام دیگر.

زمانی که بحث می آید به اجرای قانون Kimbwala گفت: کسانی که بستگان او پسر کاندید راهنمایی در مورد این حرفه است.

"اما فقط تا آنجا که او می داند که عموزاده و عمه ها که هستند, افسران پلیس, او می داند که وجود دارد نه تنها سیاه مرد در خانواده است که تا به حال بد و برخورد با پلیس" Kimbwala گفت.

"آنها درک کنند که زمانی که آنها خود را یکنواخت و آنها نشان در آنها نوع تا حدودی تحت حفاظت است. اما نشان می آید و سپس آنها مردان سیاه دوباره."

در یک تجمع در ردینگ Kimbwala با استفاده از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به آدرس دیگر معترضان که می خواهم جمع آوری شده از سراسر شهرستان سالن. او به چالش کشیده رهبران سیاسی به "واقعا شناخته شده بودن زاد نژادپرستی," remarking که مواضع خود را در مورد این مسئله متوجه خواهد شد در ماه نوامبر اشاره آشکار به روز انتخابات.

او خواست معترضان را به خود سازمان و سپس در ادامه به رهبری جمعیت در یک نورد شعار "سیاه زندگی مهم است."

پس از راهپیمایی ها و Kimbwala گفت او شده است در حال توسعه یک "ضد نژاد پرستی تعهد" است که افراد می توانند خود و تشویق مکان خود را از محل کار یا عبادت به اتخاذ.

او نیز درگیر با یک تلاش را به جوانان آموزش رهبری برنامه به ردینگ با الهام از افراد جوان او را ملاقات در ردینگ ضد نژادپرستی تظاهرات. "آنها می خواهند تغییر دهید و می خواهید برای ایجاد یک دنیای بهتر" Kimbwala گفت.

و برای جوانترین مجموعه او سازماندهی یک دادگستری مارس برای کودکان برگزار می شود در اواخر این ماه.

این رویداد به پایان خواهد رسید در ردینگ کتابخانه های عمومی که در آن جوانان می تواند در داخل و بررسی برخی از جدید عدالت اجتماعی فکر کتاب.

بیشتر:

'وحدت:' چگونه صلح غالب در جورج فلوید اعتراض در مرکز شهر ردینگ و تالار شهر

جورج Floyd: مقامات از سراسر شمالی وزارت امور خارجه در واکنش به قتل یک پاسخ متفاوت

سرشماری سال 2020: کار ری استارت اطراف شمال کشور به عنوان COVID-19 محدودیت های شل

اعتراض aftermath: رهبر گروه می گوید کلانتر Magrini بیانیه 'من فرستاده کردن لبه

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب