COVID-19 همیشه هدفمند سالمندان, اما این تهدید به نظر می رسد بدتر | گیل هوشمند

نظرگیل هوشمند Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:00 PM EDT Jul 28, 2020ما فرار فلوریدا برای یک هفته تعطیلات در

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

نظر

ما فرار فلوریدا برای یک هفته تعطیلات در کوه های شمال غرب گرجستان است. اما من هر روز منتظر به روز رسانی.

چگونه بسیاری از جدید COVID-19 مورد در فلوریدا; چگونه بسیاری از مرگ است ؟

و به عنوان اعداد نگهداری می شود افزایش حس محاصره عمیقتر. گرجستان را بخواهید ما که در آن ما شد و من می توانم بگویم که آنها قضاوت ما به عنوان من جواب داد. فلوریدا, متعجب? آیا آنها از ویروس ؟

در روزهای اخیر شکر خدا تعداد موارد شده است روند نزولی هر چند تعداد مرگ و میر بالا باقی می ماند. اما در اینجا چیزی است که هنوز گال من چهار ماه به این بیماری همه گیر: که تا چه حد این آمار که بر اساس آن همه ما را پایه استدلال و اقدامات و فرضیات هنوز تا عاری از معنی دار متن.

است که: زمانی که ما گزارش — که ما در روز شنبه — وجود داشته است 12 جدید COVID-19 مرگ و میر در Treasure Coast شما اولین واکنش این است که: دوازده نفر! من خدا را به آن را متوقف کند!

اما صبر کنید. که در آن 12 نفر ؟ از کجا آمده ؟ چگونه آنها آن را دریافت کنید چگونه شد که آیا آنها دیگر زمینه مسائل مربوط به سلامت?

بیشتر: چرا بعضی از بچه ها باید در مدرسه با وجود COVID-19 | گیل هوشمند

بیشتر: COVID-19: دو گنج ساحل کد پستی بیش از 1000 مورد

حتی در حال حاضر فلوریدا وزارت بهداشت نمی تواند (یا نمی خواهد) ارائه تمام کسانی که پاسخ. اما ما می توانید قطعه با هم برخی از آن را از reams اعم از روزانه اطلاعات آژانس می کند آزاد است.

ما همیشه شناخته شده این ویروس شده است به خصوص خطرناک برای مردمی سالمندان است.

که تهدید به نظر می رسد حتی بیشتر وخیم.

در جولای 1, تعداد COVID-19 موارد در گنج ساحل ایستاده بود در 4,663 با 89 مرگ و میر در سه شهرستان منطقه است.

از شنبه کمتر از چهار هفته بعد تعداد موارد و تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر -- به 10,272 و 215 بود.

این در حالی است که متوسط سن کسانی که آلوده ماند اطراف کم 40s برای هفته تعداد افراد مسن در حال مرگ از این ویروس است.

• در سنت لوسی County, ویروس کشته شدن 67 نفر بین 21 مارس و ژوئن 30. متوسط سن مرگ 82; 44 از 67 یا 66 درصد شد سن 75 ساله یا مسن تر.

از جولای 1-27 ویروس کشته شدن 40 ساکنان شهرستان; متوسط سن مرگ در واقع کاهش به 81 اما 28 از 40 مرده — 70 درصد بود و در سن 75 سال به بالا.

• در شهرستان مارتین ميانه سن 42 نفر که فوت بین آوریل تا پایان ماه ژوئن بود 81. ميانه سن 26 نفر که جان خود را در تیر 86.

بین ماه های مارس و ژوئن 28 42 مرگ و میر — 67 درصد مردم سنی 75 سال به بالا.

تا کنون در ماه جولای 22 از 26 مرگ و میر — 85 درصد — بوده است قربانیان سن 75 سال و بالاتر.

• در نهایت در Indian River County 20 نفر از این ویروس در بین ماه های مارس و اواخر ماه ژوئن; متوسط سن 82 بود و 15 از 20 (75 درصد) بیش از سن 75.

تا کنون در ماه جولای "فقط" 12 از 18 مرگ و میر (67 درصد) بیش از سن 75; اما متوسط سن مرگ رز به 87.5.

و نگاه دوباره در تعداد مرگ و میر: 20 بیش از سه ماه. سپس 19 در چهار هفته گذشته به تنهایی.

پس این به چه معنی است ؟ چرا باید قدیمی ترین گنج ساحل ساکنان بود در حال مرگ در یک سریعتر کلیپ از قبل ؟

COVID-19 همچنان به عنوان یک خطر خاص در خانه های پرستاری; ایالتی و محلی در حدود نیمی از تمام مرگ و میر رخ داده است در خانه های سالمندان. دو هفته پیش سیاسی گزارش پرستاری صفحه اصلی عفونت باید رسید در بخشی به دلیل بدون علامت مراقبت های بهداشتی کارگران در حال انتقال این ویروس به بیماران خود را.

آینده داستان TCPalm جاشوا جزایر را نشان می دهد خانه سالمندان عفونت در سه گنج در سواحل شهرستان باید افزایش یافت و از ماه ژوئن. بنابراین شاید پاسخ خود را است.

من از مقامات با فلوریدا وزارت بهداشت در هر دو سنت لوسی و مارتین شهرستان برای اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از جولای مرگ و میر رخ داده است در خانه های پرستاری; عنوان این نوشته از من نیست واز این اطلاعات.

بنابراین این ممکن است همه مربوط به خانه سالمندان; سالمندان مردمی در خانه و یا زندگی با خانواده نیز ممکن است در صورت افزایش تهدید.

اما همه این افزایش یک سوال کلیدی: چگونه است که چهار ماه به این بحران زمانی که ما باید نمیفهمد چگونه برای محافظت از ما آسیب پذیر ترین ساکنان آنها در معرض خطر بیشتر از همیشه قبل از ؟

که bespeaks یک شکست در بخشی از دولت و فردی تسهیلات مراقبت دراز مدت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است پس گفت: او خواهد بود ارسال "حادثه تیم های واکنش" به تمام فلوریدا خانه های سالمندان را بهتر نظارت بر کنترل عفونت شیوه های.

"ما این را در آغاز همه گیر" او گفت:.

بزرگ. شاید لازم انجام شده است دوباره قبل از در حال حاضر.

اما شاید اگر این دولت و این امکانات می توانید همه چیز تحت کنترل و همراه با افزایش ماسک صورت قوانین در سراسر کشور — ما در واقع ممکن است دیدن این اعداد شروع به سقوط.

و شاید پس از آن در نهایت همه ما می تواند به متوقف کردن نگرانی بیش از روزانه تعداد آنها در نهایت شروع به اضافه کردن به کمتر.

گیل هوشمند است TCPalm مقاله نویس و عضو هیئت تحریریه. خود ستون منعکس کننده نظر خود را; اگر شما مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده لطفا به اشتراک TCPalm. گیل را می توان در رسید gil.smart@tcpalm.com با تلفن در (772) 223-4741 و یا از طریق توییتر در @TCPalmGilSmart.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن