ما خواسته شما پاسخ داده: این مکان شما به احتمال زیاد به بازگشت به فلوریدا دوباره باز می شود

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:21 AM EDT آوریل 4 سال 2020شروع دوشنبه فلوریدا خواهد وارد اول

توسط ABTINNEWS در 15 اردیبهشت 1399

شروع دوشنبه فلوریدا خواهد وارد اولین مرحله از بازیابی از اقتصادی shutdown دستور توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

به عنوان فرماندار امن تر-در-خانه سفارش منقضی شده جمعه, رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر آغاز و تا روز دوشنبه صبح. پارک دولت را نیز باز خواهد شد و سپس.

یک TCPalm نظرسنجی به تازگی خواسته گنج ساحل خوانندگان چگونه به احتمال زیاد آنها برای بازگشت به مکان های عمومی مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی به عنوان فلوریدا به آرامی آسانسور محدودیت.

1-تا-5 مقیاس بعید است و به احتمال زیاد این نظرسنجی از خوانندگان خود خواست که مکان آنها راحت ترین بازگشت ظرف مدت 30 تا 60 روز.

تمام گفته های نظرسنجی دریافت 553 پاسخ. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

Hesitance بیش از خرده فروشان و رستوران ها

به عنوان بخشی از فلوریدا "فاز یک" طرح دوباره باز Gov. DeSantis اجازه خواهد داد که فروشگاه های خرده فروشی به کار در 25 درصد ظرفیت در روز دوشنبه به استثنای نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade شهرستان با توجه به فرماندار شنبه اعلام خواهد شد.

با وجود این دوباره دهانه نتایج نظرسنجی منعکس اولیه تردید به فروشگاه در شخص و یا نشستن در رستوران های محلی.

در مجموع 280 نفر — یا 50.6 درصد — گفتند که بعید است به بازگشت به کسب و کار خرده فروشی مراکز یا سینما ظرف دو ماه آینده و یا با توجه به نظرسنجی نتایج. در مقابل 22 درصد می گویند که آنها خواهد شد به احتمال زیاد به زودی باز می گردد.

آغاز و تا روز دوشنبه رستوران ها ممکن است ارائه صندلی در فضای باز با 6 پا در فضاهای بین جداول با توجه به DeSantis' اعلام. آنها همچنین می توانند عمل در 25 درصد ظرفیت های داخلی.

از 553 نفر که در پاسخ به این نظرسنجی حدود 47.5 درصد می گویند که آنها بعید است که به ناهار خوردن در رستوران ها و یا رستوران ها ظرف مدت 30 تا 60 روز. نتایج نشان داد 23.6 درصد بسیار به احتمال زیاد به بازگشت به زودی با باقی مانده 28.9 درصد گفت: آنها جانبداری با احتمال زیاد نه ناهار خوری.

بیشترین توافق بر اجتناب از خطوط کروز

در حالی که نظرات متنوع در جسارت به اماکن عمومی وجود دارد یک سوال که دریافت بیشتر "بعید است" پاسخ بیش از هر دیگر: آیا مردم قصد سفر در کشتی های کروز یا قمار قایق.

در مجموع 461 از 553 نفر نظرسنجی — تقریبا 83.3 درصد — گفتند که بعید است به سفر از طریق خطوط کروز در ماه آینده یا دو. تنها 32 نفر آنها به احتمال زیاد خواهد سوار بر یک کشتی کروز در آینده نزدیک.

به تازگی یک زن و شوهر که گیر شد در یک coronavirus آلوده کشتی کروز بازگشت به وست پالم بیچ اما گفت که آنها شده اند "زندانیان" در خانه خود را به عنوان آنها در انتظار COVID-19 نتایج آزمون.

و در امتداد گنج ساحل رودخانه محلی "کروز" شرکت ها شاهد کاهش شدید در رزرو.

بسیاری از برنامه ریزی برای رفتن به ساحل اما اجتناب از گروه رویدادها

یکی از محل بسیاری از افراد قصد بازگشت به در آینده ای نزدیک ؟ گنج ساحل سواحل عمومی.

از تمام 12 مکان های نشان داده شده در نظرسنجی ساحل نقاط دسترسی محلی و بعضا دریافت ترین پاسخ که در آن مردم به احتمال زیاد برای حضور در. هنوز کمتر از 200 از 553 نفر نظرسنجی گفت: آنها را در ساحل.

در مجموع 195 مردم گفت: آنها به احتمال زیاد به بازگشت به ساحل ظرف مدت 30 تا 60 روز یا حدود 35.2 درصد است. بر خلاف 118 افراد گفت: آنها بسیار بعید است برای رفتن به ساحل.

سهشنبه, هر دو سنت لوسی و رودخانه هند شهرستانهای خود را باز سواحل برای "فعالیت های تفریحی" تنها به گفته مقامات شهرستان. عبارتند از کسانی که در حال اجرا, پیاده روی, ورزش, گشت و گذار و شنا. حمام آفتاب در ساحل نقاط دسترسی است که هنوز هم ممنوع است. Martin County, برنامه ای برای باز کردن آن سواحل دوشنبه با همان محدودیت.

در حالی که بسیاری از OK با بازگشت به سواحل اکثریت قریب به اتفاق مردم گفت که آنها بعید است که برای حضور در کنسرت, پخش یا بزرگ گروه حوادث.

در مجموع 424 نفر — نزدیک به 76.7 درصد — گفتند که بعید است برای حضور در یک رویداد گروهی در ماه آینده یا دو نتایج نشان می دهد. تنها 52 نفر گفت: آنها به احتمال زیاد برای حضور در حوادث مانند پخش یا 5K نژادها.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن