ماروین ویلسون می گوید مربی مایک Norvell نظرات 'دروغ', FSU, تیم فوتبال نمی خواهد کار

کوتاه و مختصر ویلر تالاهاسی دموکراتمنتشر شده 8:42 AM EDT Jun 4, 2020ماروین ویلسون خوشحال است با ایالتی فلوریدا

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

ماروین ویلسون خوشحال است با ایالتی فلوریدا مربی تیم فوتبال مایک Norvell.

او گفت: به عنوان های زیادی را در یک صدای جیر جیر در اوایل صبح روز پنجشنبه هنگامی که او به سوال نامیده می شود اعتبار یک بیانیه Norvell منتشر شد به این ورزشی است. در این بیانیه Norvell گفت او صحبت به صورت جداگانه با هر یک از اعضای تیم در مورد نژادی و بی عدالتی و نابرابری که بسیاری در سراسر کشور در حال حاضر اعتراض.

"ما تا به حال مقدار زیادی از ارتباط با ما تیم ما بازیکنان و مربیان ما. من رفتم جلو و عقب به صورت جداگانه با هر بازیکن در این آخر هفته. و این چیزی بود که برای من مهم است به دلیل این است که یک دلخراش زمان در کشور ما" Norvell گفت.

ویلسون می گوید این گفتگو هرگز اتفاق افتاده است.

"این مرد (مدفوع emoji) اتفاق رخ نداد یال (sp)" ویلسون توییتی.

"ما یک تولید متن که ارسال شد به همه. هیچ یک در یک بحث بین ما و مربی است. این یک دروغ است و من و هم تیمی های من به عنوان یک کل خشمگین هستند و ما نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی."

FSU دوباره داوطلبانه تمرینات دوشنبه اولین روز آنها اجازه داده شد توسط NCAA است. به نظر می رسد آنها به طول انجامید سه روز قبل از این بازیکن در اعتراض به قطع offseason رژیم.

داستان پشت: Florida State football رزومه داوطلبانه تمرینات دوشنبه

ویلسون غیر قابل انکار است یکی از رهبران این تیم است. او انتظار می رود به بازگشت به خود را برای فصل ارشد اما آیا تا حداقل در بخشی به دلیل اعتقاد خود را در Norvell و آنچه که او در حال ساخت در FSU.

برای Norvell ساخته شده است که بیشتر از یک وضعیت دشوار این offseason و دریافت نمرات بالا در سراسر هیئت مدیره برای استخدام دستیار زود وزن اتاق و نتایج هر چیز دیگری این است که عمده اولین قدم اشتباه.

این داستان به روز خواهد شد در طول روز به عنوان اطلاعات بیشتر می شود شناخته شده است.

رسیدن به کورت ویلر در cweiler@tallahassee.com یا او را دنبال کنید در توییتر @CurtMWeiler.

هیچ یکی را پوشش می دهد 'Noles مانند تالاهاسی دموکرات. مشترک شدن در حال حاضر بنابراین شما هرگز از دست یک لحظه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن