"این واقعا ترسناک': پرستاران خطر COVID-19 روزانه

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT May 11, 2020مانند هزاران نفر دیگر از کارکنان بهداشتی درمانی

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

مانند هزاران نفر دیگر از کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور مورین Stilwell با این نسخهها کار در خط اول جبهه در مبارزه با کروناویروس.

ثبت نام پرستار, که با این نسخهها کار در رحمت مرکز پزشکی در ردینگ گفت: او شاهد چالش های او نشده رو قبل از اینکه در زندگی حرفه ای او.

بیماران و کارکنان در حال نمایش قبل از ورود به بیمارستان. وجود دارد افزایش امنیت و هوشیاری در مورد این بیماری به عنوان گسترش آن از طریق جوامع است.

و همه گیر شده است فشار بر روی محلی و ایالتی سیستم مراقبت های بهداشتی.

Coronavirus تست: Shasta County دونفره تست اعداد در یک هفته

"ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن" گفت: Stilwell است که یک پرستار گذشته از 27 سال است. "این واقعا ترسناک است. شما می توانید برش هوا با چاقو."

و در حالی که بقیه از کالیفرنیا و خیلی از بقیه ملت تحت اقامت در خانه سفارشات و ساکنان عمل اجتماعی فاصله پرستاران و سایر متخصصان پزشکی هنوز هم نشان می دهد تا به کار در بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر شمال کشور.

پزشکان و پرستاران هنوز هم برای به دست آوردن نزدیک به بیماران خود را برای درمان آنها, تکیه در نزدیک به خود را متوسط و فشار خون و گوش دادن به ضربان قلب خود را.

میشل گفنی یک واحد مراقبت های ویژه در شستا مرکز پزشکی منطقه ای گفت که او و دیگر پرستاران نگران گسترش این بیماری در میان بیماران و همچنین ایمنی خود را.

او گفت: پرستاران مجبور به "عقب راندن" با مدیران بیمارستان برای دریافت کافی تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و ماسک.

مقامات در هر دو ردینگ بیمارستان ها گفت: آنها تا به حال یک کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی. آنها می گویند که آنها در حال نگه داشتن نزدیک پیگیری از منابع در مورد آنها مورد نیاز در طول موج در coronavirus موارد است.

کارکنان پزشکی نیاز به تجهیزات ایمنی مناسب برای سالم ماندن و جلوگیری از گسترش COVID-19.

"اگر ما بیمار هستید, پس از آن ما نمی تواند کمک به بیماران مبتلا به" گفنی گفت. "بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور در حال بیمار شدن و مردن."

The California Department of Public Health گفت که از روز شنبه وجود دارد 1,651 تایید موارد مثبت در بهداشت و درمان کارگران است که حدود 10 درصد از تمام موارد در دولت است.

اعداد شامل کارگران که قرارداد این بیماری هر دو روشن و خاموش ، در اینجا این است که شکست چگونه بهداشت و درمان کارگران رو ویروس با توجه به وضعیت عمومی وزارت بهداشت:

  • 299 کارکنان مراقبت های بهداشتی که به دست آورد COVID-19 در یک محیط مراقبت های بهداشتی.
  • 462 مراقبت های بهداشتی کارگران که در معرض از طریق سفر تماس نزدیک و یا جامعه انتقال است.
  • 890 مراقبت های بهداشتی کارگران که خاص قرار گرفتن در معرض منبع گزارش شده است.

دین Germano, مدیر عامل شرکت در شستا جامعه مرکز بهداشت گفت: بیمار و ایمنی کارکنان رانده است بسیاری از تغییر در کلینیک از شیوع کروناویروس.

شبیه به اقدامات انجام شده در ردینگ دو بیمارستان و بیماران در شستا جامعه در حال نمایش و تفکیک از بقیه امکانات اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای. تجهیزات حفاظت فردی بسیار مهم تبدیل شده است به گسترش آن از طریق درمانگاه, او گفت:.

"این نه تنها مهم است که ما حفاظت از بیماران, اما ما باید برای حفاظت از نیروی کار است چرا که اگر ما از دست دادن نیروی کار ما هیچ کس به حفاظت از بیماران" Germano گفت.

یک خانه سالمندان در جنوب کالیفرنیا از دست داده تقریبا تمام نیروی کار خود را در این هفته زمانی که ویروس آمار کارکنان در یک خانه سالمندان در کنار رودخانه.

همه 83 ساکنان خانه سالمندان تخلیه شدند چهارشنبه پس از همه اما یکی از کارکنان موفق به نشان می دهد تا برای کار. آسوشیتد پرس گزارش داد که 16 نفر از کارکنان و 34 ساکنان در تاسیسات مثبت برای COVID-19.

COVID-19: لیست کامل از Shasta County coronavirus بیماران

تخلیه رخ داده است یک روز پس از Riverside County مقامات بهداشت اطلاع داده شد که 16 نفر از کارکنان و 34 ساکنان در 90-تخت تسهیلات تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: بروک فدریکو سخنگوی این شهرستان آژانس بهداشت عمومی.

این شهرستان در ابتدا فرستاده پرستاران به کمک بود اما مجبور به تخلیه این مرکز به عنوان کمبود همچنان ادامه داشت.

اریک Conradson یک کار نماینده کالیفرنیا انجمن پرستاران گفت: پرستاران در سراسر شمال کالیفرنیا نگران هستند برای خود و بیماران خود را در طول بیماری همه گیر.

"به نظر من بله بیش از 18 سال گذشته از این, این اولین بار است که من این را دیده ام بسیاری از RNs و کارکنان بهداشت و درمان, ترس از محیط کار خود," Conradson گفت.

"آنها ترس از نداشتن PPE مناسب و عبور از بیماری به شخص دیگری — بیماران و همکاران" او گفت:.

تعداد موارد همچنان به رشد در کالیفرنیا و در سراسر کشور. یک ماه پیش وجود دارد کمتر از 150 نفر در سطح ایالت و تنها دو مرگ. این تعداد به صورت تصاعدی رشد کرده است به حدود 400,000 مورد و نزدیک شدن 13,000 مرگ و میر.

Stilwell گفت: از آنجا که شیوع کروناویروس در بیمارستان مسئولان دقت بیشتری به تنظیم استفاده از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی.

"در آن وجود دارد, اما آن را قفل شده است و مدیران و افراد دیگر به شما بگویم زمانی که شما می توانید با استفاده از آن" Stilwell گفت. از تجهیزات ایمنی است که در عرضه محدود او گفت که او می داند که چرا این بیمارستان نگه داشتن مسیر نزدیک آن است.

"ما باید خوب استوارت در حال حاضر بیشتر از همیشه با ما تجهیزات. آن شناخته شده است کمبود وجود دارد," او گفت:.

برای صرفه جویی در, ماسک, آنها اغلب مجبور به استفاده مجدد از آنها چیزی است که نمی توان اجازه داد در شرایط عادی Stilwell گفت.

"ما اخراج می شود اگر ما آنچه را که آنها درخواست ما را برای انجام, برای استفاده مجدد از ماسک," او گفت:.

تجهیزات کمبود شد و تأکید در ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی سازمان بازرس کل گزارش منتشر شده در این هفته است که با اشاره به کمبود در N95 ماسک صورت, سپر, لباس و دستکش در بیمارستان در سراسر کشور است.

این کمبود آنقدر شدید در برخی از مناطق که در بیمارستان بودند با تجربه, غیر-پزشکی-درجه دنده مانند ساخت ماسک پارچه ماسک و لباسهای دست ساز, این گزارش گفت:.

بازرس اداره کل بر اساس گزارش خود در یک نظرسنجی از مدیران بیمارستان در 46 متحده, واشنگتن d. C. و پورتوریکو با توجه به یک داستان در ایالات متحده آمریکا امروز.

یک بیمارستان فروشنده گزارش تاخیر از سه تا شش ماه برای N95 و فولاد ماسک, ایالات متحده امروز گزارش شده است.

آلیسون Hendrickson یک رحمت سخنگوی مرکز پزشکی گفت: بیمارستان موجودی خود لوازم ایمنی دنده یک یا دو بار در روز.

این کمبود گسترش فراتر از تجهیزات ایمنی برای تجهیزات مورد استفاده برای تست این ویروس گفت: گفنی های مراقبت ويژه در SRMC. او همچنین خواستار سخت تر غربالگری بیماران که به بیمارستان.

"اگر شما آزمایش شما نمی دانید که چگونه گسترده آن است," او گفت:. "آنها (مقامات بیمارستان) باید انتخابی. من درک می کنم. اگر آنها (افراد بیمار) لغزش از طریق ترک و از طریق اتاق اورژانس و سپس گسترش آن می تواند از طریق تمام بیمارستان."

بازرس کل گزارش همچنین گفت: برخی از بیمارستان ها گزارش عدم کیت های آزمایش و یا قطعات مانند بینی سواب.

زمانی که بیمارستان های آزمایش بیماران آنها اغلب منتظر هفت روز یا بیشتر برای نتایج, ایجاد تاخیر که ناشی از بیماران به ماندن در تخت دیگر و بیشتر نایاب عرضه ماسک و دیگر دنده محافظ.

یک بیمارستان گزارش شده با استفاده از به طور متوسط از ده ماسک هر روز برای هر بیمار که تست شده بود به اتمام ایالات متحده امروز گزارش شده است.

Hendrickson گفت: مقامات بیمارستان درگیر هستند, در تست. بیماران تنها swabbed در بیمارستان و نمونه های خود را در حال ارسال به یک Shasta County آزمایشگاه برای تست.

اما این کیت که شامل گرد و خاک و موارد دیگر که در تامین کوتاه مدت شستا جامعه Germano گفت.

Coronavirus: آژانس کاهش می دهد بالینی ساعت پس کالیفرنیا دانشجويان پرستاری می تواند فارغ التحصیل کمک به مبارزه با COVID-19

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن