چرا نمی توانید Caulkins آب در مزرعه استفاده می شود به نگه داشتن آلوده کانال جریان را از دریاچه اوکیچوبی?

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:59 PM EDT Jul 20, 2020به عنوان دریاچه اوکیچوبی افزایش طول تا

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

به عنوان دریاچه اوکیچوبی افزایش طول تابستان فصل بارانی امکان تخلیه به سنت لوسی رودخانه افزایش می یابد به عنوان به خوبی.

بیشتر از آب بالا بردن دریاچه ای در جریان است که از شمال اما صدها میلیون گالن هستند "بازگشت جریان" به دریاچه از C-44 کانال در غرب شهرستان مارتین.

در ضمن چند دلار Caulkins آب مزرعه طراحی شده برای بیش از حد آب در C-44 کانال "ناپدید می شوند" نهفته است استفاده نشده چون یک لشکر مهندسان ارتش اجازه محدود پروژه به در نظر گرفتن تنها جریان شرق به سنت لوسی نه غرب به دریاچه.

که می تواند در مورد تغییر است. جنوب فلوریدا مدیریت آب در منطقه است که به دنبال به درخواست سپاه برای تنظیم مجوز و اجازه می دهد Caulkins برای حفظ ناخواسته آب از دریاچه.

"ما فکر می کنم آن را یک ایده خوب است" گفت: منطقه مدیر ارتباطات شان کولی. "ما می خواهیم به کشف آن دریافت برخی از اطلاعات بیشتر در زیر کمربند ما. ما تکیه به سمت بله اما ما به بررسی تمام جعبه بررسی همه مجوز شرایط قبل از ما به دنبال آن با سپاه."

این منطقه می تواند تصمیم به درخواست سپاه برای تغییر مجوز در اوایل این هفته کولی گفت. اما انتظار نداریم که پمپ در آب مزرعه را به آتش تا هر زمان به زودی.

"سپاه نیست, یک سازمان است که فورا واکنش نشان می دهد به یک درخواست برای اجازه اصلاح" کولی گفت. "آن را مانند شما می توانید یک تماس تلفنی و آن اتفاق می افتد یک شبه."

TCPalm پیشنهاد

TCPalm اولین پیشنهاد ارسال آب به Caulkins به جای اجازه دادن به آن را اجرا کنید به دریاچه ای در آوریل 2019 زمانی که سپاه در تلاش بود به دریاچه سطح پایین.

بیشتر: چرا سپاه اجازه دهید آب در مزرعه کمک به کاهش دریاچه اوکیچوبی?

Caulkins مقامات این ایده را دوست داشت و آب منطقه گفت: آنها می خواهم کار با Caulkins اما سپاه باقی مانده noncommittal و هیچ چیز اتفاق افتاده است.

این دریاچه رو به افزایش بوده است پس از شروع فصل بارانی در اواسط ماه مه.

دریاچه ای به ارتفاع 12 فوت 7 اینچ جمعه. آن را در مورد افزایش یافت 5 اینچ بیش از گذشته 30 روز و در حدود 2 اینچ در طول هفته گذشته است.

همچنین در طول هفته گذشته کمی بیش از 1 میلیارد گالن آب جریان از C-44 کانال به دریاچه ای به طور متوسط 150 میلیون گالن در روز است.

آب در کانال تخلیه کردن زمین های کشاورزی در غرب شهرستان مارتین و گرایش به سطوح بالایی از مواد مغذی به خصوص نیتروژن و فسفر که خوراک جلبک شکوفه. فلوریدا اداره حفاظت محیط زیست آغاز شده و گزارش شکوفه جلبک در دریاچه در ماه آوریل این سال است. برخی به شدت سمی است.

بیشتر: شکوفه جلبک در دریاچه اوکیچوبی 4 بار به سمی به لمس

تصاویر ماهواره ای گرفته شده در جولای 14 را نشان می دهد شکوفه بالقوه بیش از 85% دریاچه ای با توجه به DEP را جلبک های سبز-آبی روز رسانی صادر جمعه.

Caulkins می توانید آن را

این Caulkins آب در مزرعه می تواند تمام جریان آب در این دریاچه از کانال گفت: مدیر پروژه تام کنی.

"ما سه پمپ و ما می تواند آن را با یک یا دو نفر از آنها گفت:" TCPalm.

آب در مزرعه است که کمی بیش از 3200 هکتار از سابق باغ مرکبات در شرق Indiantown احاطه شده توسط یک خاکریز. آب پمپ به 36.5 میلیارد گالن مخزن از C-44 از بین می رود یا با تبخیر به هوا یا percolating به زمین در نرخ حدود 91 میلیون گالن در روز است.

بیشتر: Caulkins آب مزرعه را گسترش می دهد برای حفظ بیشتر آب, آلودگی, از, رودخانه مرداب

به مدیریت آب در منطقه است قرارداد به پرداخت Caulkins 5.5 میلیون دلار در سال برای 10 سال به کار این پروژه است. Caulkins پرداخت می شود که آیا این پمپ های آب از کانال و یا نه.

مجوز دو شرایط اولیه است که اجازه می دهد پمپاژ آب به Caulkins در حال حاضر در حال ملاقات:

  • هیچ آب وجود دارد مرخص شدن از طریق سنت لوسی قفل و سد به سنت لوسی رودخانه.

سد دروازه باقی می ماند بسته به تازه نگه داشتن مواد مغذی مملو از آب از صدمه زدن به سنت لوسی رودخانه خور.

  • سطح آب در C-44 کانال نیست به اندازه کافی بالا

کانال ارتفاع جمعه بود و کمی بیش از 12 فوت و 8 اینچ است. سپاه تلاش می کند تا به نگه داشتن کانال ارتفاع بین 13 و 15 فوت و 6 اینچ.

پس از آن در حال حاضر نزدیک; و اگر سپاه بسته گیتس در بندر Mayaca قفل و سد به نگه داشتن آب از جریان به دریاچه و حفظ دروازه در سنت لوسی قفل و سد بسته Caulkins می تواند آب به عنوان کانال افزایش یافت.

وجود دارد مقدار زیادی از آب در این کانال برای Caulkins' پمپ به آن را بیرون بکشد کنی گفت نه فقط به اندازه کافی برای دیدار با شرایط مجوز.

"ما نمی توانیم نقض سپاه اجازه" کولی گفت. "سپاه قرار دادن شرایط مجوز برای یک دلیل. ما باید به درک استدلال خود را و ببینید اگر وجود دارد برخی از انعطاف پذیری عملیاتی است که اجازه می دهد ما را به استفاده از Caulkins در یکی دیگر از راه."

تا کنون سپاه است که هنوز هم غیر صریح در مورد این ایده از تغییر Caulkins اجازه.

"با توجه به نقش نظارتی آن خواهد بود زودرس به اظهار نظر در آن است که آیا یا یک ایده خوب نیست برای ارسال بیشتر آب به Caulkins" گفت: سخنگوی جان کمپبل.

"ما در حال آماده به پمپ وقتی کارگردان به انجام این کار" Kenny گفت.

بیشتر: TCPalm.com's تکمیل پوشش گنج ساحل مسائل مربوط به آب

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن