Coronavirus فلوریدا: 1 در 5 مرگ و میر مرتبط با CVOID-19 ساکنان بودند و یا کارکنان در مراقبت از سالمند امکانات

جین Musgrave jmusgrave@pbpost.comمنتشر شده 9:25 AM EDT Apr 17, 2020با وحشتناک کشف 17 جسد در یک خانه سالمندان د

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

با وحشتناک کشف 17 جسد در یک خانه سالمندان در نیوجرسی رهبران دموکرات در روز پنج شنبه در اعتراض به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به انتشار نام تسهیلات مراقبت دراز مدت در فلوریدا که در آن نزدیک به 1400 نفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 126 فوت کرده اند.

"شفافیت کلیدی است به مسئوليت" امور خارجه بهداشت ، Gary Farmer, D-فورت Lauderdale گفت: در طول یک تماس تلفنی با خبرنگاران. "نه تنها مهم است که برای جلوگیری از گسترش اما برای حفاظت از زندگی مردم کار و زندگی در این امکانات است."

پس از امتناع هفته به فاش کردن نام از خانه های سالمندان که در آن عفونت رخ داده است مقامات بهداشتی دولت در روز پنج شنبه منتشر شد اعداد نشان می دهد که 1 به 5 از COVID-19 مرگ و میر در فلوریدا شد ساکنان یا احتمالا کارکنان مراقبت از سالمند امکانات.

برای توضیح امتناع خود را برای شناسایی مکان آنها را ذکر نگرانی های حریم خصوصی.

COVID-19 آمار ساده ساخته شده

در حالی که با سرعت از جدید تایید coronavirus موارد در فلوریدا و پالم بیچ شهرستان کاهش پیدا کرده است و در هفته گذشته کسانی که در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات بیش از دو برابر شده.

وجود دارد 23,340 تایید موارد coronavirus ایالت در روز پنج شنبه یک 3.3 درصد افزایش از چهارشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. این 1,867 تایید موارد اندکی برای شهرستان است که 4.7 درصد افزایش در 24 ساعت.

رشد بسیار چشمگیر در دولت مراقبت از سالمند امکانات.

در روز پنج شنبه وجود دارد 1,394 تایید موارد در میان ساکنان و کارکنان پرستاری در خانه و زندگی کمک مراکز در مقایسه با 578 روز پنجشنبه گذشته با توجه به دولت گزارش. تعداد در پالم بیچ شهرستان با صعود به 120 از 60.

در پالم بیچ شهرستان را در دراز مدت مراقبت از امکانات 24 ساکنان و یا کارگران کشته شده اند در مقایسه با 23 در Broward شهرستان و 26 در شهرستان میامی-Dade.

لایحه Sauers رئیس جمهور از فلوریدا داد برای بازنشسته آمریکایی تشبیه این ویروس را به یک سلاح مخفی در امکانات پر از ضعیف و سالمندان و افرادی که بسیار آسیب پذیر به شدت مسری بیماری تنفسی است.

"آن را مانند یک نارنجک دست منتظر رفتن و آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از زندگی زمانی که آن را ندارد" گفت: Sauer, که همچنین شرکت در این تماس تلفنی.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: تلفات بازدید 668 در دولت به عنوان تعدادی از موارد صدر 23,000

در حالی که 33 سال Wellington منطقه پرستار از درگذشت مشکوک COVID-19 در پالم بیچ شهرستان به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در برابر این ویروس بیش از سن 65. در روز پنج شنبه پنج نفر از جمله یک زن 59 ساله, زن, شدند, گزارش, مرده, بالا بردن شهرستان تلفات به 114.

ایالت اضافی 54 نفر کشته از COVID-19 آوردن به 681 تعداد زیادی از مردم در فلوریدا که باید شکست به این ویروس.

در وب سایت خود را که آهنگ های گسترش ویروس دولت را شامل نمی شود غیر-ساکنان فلوریدا که می میرند در دولت است. این بدان معناست که دولت وب سایت-گزارش تعداد مرگ و میر در هر دو استان و شهرستان-با-شهرستان سطوح.

حتی قبل از اینکه مقامات بهداشتی دولت آغاز شد گزارش مرگ و میر در مراقبت از سالمند امکانات آنها اذعان برخی از شیوع بیماری از جمله یکی که بیمار 51 کارکنان و ساکنان یک خانه سالمندان در مناطق روستایی Suwannee شهرستان در نزدیکی تالاهاسی. اما حتی در این صورت آنها نمی نام مرکز.

سیاست برگ خانواده هایی که عزیزان در خانه های سالمندان به تعجب می کنم اگر آنها بستگان سالمند در معرض خطر هستند چرا که دولت نمی دادن آنها اطلاعات مورد نیاز آنها کشاورز گفت.

"چرا شما می خواهید برای ارسال آنها را به یک محل که در آن آنها در حال رفتن به می میرند؟" Sauer پرسید: تاکید اعضای خانواده' نگرانی.

گذاشته و کارگر رستوران به راه رفتن به تالاهاسی

این نگرانی بزرگ شدند گزارش ها از کشف 17 جسد انباشت اشیاء بدست آمده در یک سردخانه در اندوور تحت حاد و مرکز توانبخشی I و II در نیوجرسی. کارکنان شد غرق به عنوان COVID-19 گسترش از طریق 700 تخت مرکز پلیس در شهر کوچک اندوور نیویورک تایمز گفت.

در همه 68 نفر کشته شده اند در این مرکز از جمله دو نفر از پرستاران به عنوان ویروس همچنان به تاخت و تاز هر دو ساکنان و کارکنان دولت بزرگترین خانه سالمندان روزنامه گزارش شده است.

باربارا DeVane از دست داد گفت: ساکنان فلوریدا شایستگی این را می دانم که امکانات عفونت. وجود دارد 691 مجوز خانه های پرستاری در کشور با حدود 84,500 تخت. علاوه بر این وجود دارد 3,081 مجوز به کمک امکانات زندگی با کمی بیش از 106 ، 000 تخت.

"آنچه که فرماندار در تلاش برای پنهان کردن؟" "او ineptness?"

پالم بیچ شهرستان انتخابات رئیس پشت پست الکترونیکی رای گیری در میان بحث ملی

پس از همه گیر شروع به جارو دولت DeSantis گفته او شده است "لیزر متمرکز" در حفاظت از ساکنان مراقبت از سالمند امکانات آن نیز برای مراقبت از افراد معلول.

او محروم بازدید کنندگان در 14 مارس و بعد از آن دستور داد همه کارکنان از جمله متولیان و کافه تریا کارگران به پوشیدن ماسک. که فرمان آمد هفته قبل از CDC توصیه می شود که هر کس انجام دهد.

هنگامی که مشکلات آشکار هستند مانند زمانی که این ویروس شروع به گسترش از طریق دهلیز وسیع بید چوب دراز مدت مراقبت از تسهیلات در فورت Lauderdale DeSantis گفت: اعزام یک "اعتصاب تیم" سلامت کارگران به بررسی آنچه اتفاق افتاده بود و ایجاد پروتکل های برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

DeSantis حتی پیشنهاد کارکنان در آن 180 تخت به کمک مرکز زندگی می تواند به اتهام جرم جنایی چرا که آنها تا به حال پرهیاهو و نقض بهداشتی دولتی و قوانین.

علاوه بر این برای جلوگیری از گسترش ویروس در خانه های سالمندان DeSantis است داوطلب خدمت سربازی به کمک گارد ملی فلوریدا. ده چهار نفر تیم پزشکی سربازان آموزش دیده بودند فرستاده شده به خانه های سالمندان در جنوب فلوریدا در این هفته به آزمون ساکنان که اصلا علائم اما می تواند آلوده. نیروهای آزمایش 500 نفر در یک روز به تنهایی DeSantis گفت.

این ویروس به قرار دادن یک توقف در پایتون شکار, اما نه راه شما فکر می کنم

جنوب فلوریدا هدف قرار داده بود چرا که ساکنان آن در دراز مدت مراقبت از امکانات فقط آن را در جمعیت عمومی بوده است-رسید. میامی-Dade شهرستان منجر دولت با 272 ساکنان و یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت مبتلا COVID-19. Broward با 141 آلوده دوم است, با Palm Beach County سوم.

اما پالم بیچ شهرستان است دوم تنها به Miami-Dade شهرستان در تعداد مرگ و میر.

یکی از کسانی که به مرگ در پالم بیچ شهرستان مرکز 84 ساله مریل Salkin ساکن ششم Lakeside روستای لانتانا. در حالی که مقامات در وسیع سالمندان جامعه تایید ساکن شده بود آلوده و اعضای خانواده گفت: خروجی کسب و کار زن که در تاریخ 31 مارس در آسایشگاه.

با وجود رشد تعداد DeSantis اصرار او اختصاص داده شده است که منابع قابل توجهی را به مطمئن شوید که ساکنان و کارکنان مراقبت از سالمند امکانات امن هستند. "فلوریدا مشغول به کار بسیار سخت برای محافظت از سالمندان ما," او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است.

کشاورز همراه با دولت تشکر. Wengay نیوتن D-سن پترزبورگ و اعضای اتحاد نیز خواسته DeSantis به رد یک درخواست از یک خانه سالمندان انجمن تجارت است که محافظت از اعضای خود را اگر آنها شکایت در ارتباط با پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

Tequesta پلیس ساخت تولد ویژه برای کودکان

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط است که نشان دهنده بیش از 1000 نفر و 600 مراقبت از سالمند امکانات در دولت خواسته است که اعضای خود را داده و حق حاکمیت بنابراین مسئولیت خود را محدود خواهد شد و به $200,000 در هر بیمار و یا 300.000 دلار در هر حادثه اگر آنها شکایت کرد.

کشاورز به نام درخواست "پرهیاهو و خلاف قانون اساسی" و "ظالمانه".

حق حاکمیت که ناشی از رایج مفهوم است که پادشاه می تواند بدون اشتباه انجام محافظت دولت از مسئولیت است و به عنوان هرگز تمدید شده است به شرکت های خصوصی گفت: کشاورز که یک وکیل است.

انجمن ادعا می کنند که در آن مورد نیاز است "مسئولیت حفاظت به ارائه مراقبت بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه در طول این زمان دشوار" است که توهین آمیز کشاورز گفت.

"آنها موظف به ارائه مراقبت به بیماران خود را که آیا آن را یک مشکل و یا عادی زمان," او گفت:. "خانه های پرستاری جبران شده است کاملا سخاوتمندانه به مراقبت از آنها."

بیشتر, او گفت:, DeSantis نمی توانید کمک مالی درخواست. آن را یک عمل قوه مقننه است که در جلسه او گفت:.

DeSantis گفت: به دنبال درخواست از مراقبت های بهداشتی در ارتباط است.

در عین حال او گفت که او با تمرکز بر مشکلات بیکاری سیستم جبران است که نا امید کارگران که شغل محو شد با این بیماری همه گیر.

با کمی پیشرفت در شکستن آنلاین logjams که نا امید ناامید کارگران بیکار او در این هفته ها شنود گذاشته سابق پالم بیچ شهرستان تاجر Jonathan Satter سر خود را مدیریت خدمات برای تعمیر سیستم های شکسته.

بیشتر هر دو DeSantis رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مونتاژ پانل به شکل از چگونه برای بازگشت به زندگی عادی و مردم را به بازگشت به کار. در میان کسانی که منصوب به رئیس جمهور وظیفه نیروی کنگره ایالات متحده تد داچ D-بوکا ریتون.

مشتری مرکز پزشکی اعلام موقت furloughs حقوق و دستمزد کاهش

جنوب فلوریدا کانون

کنگره جنوب شهرستان منطقه بوده است-برخورد با این بیماری همه گیر. از شنبه تقریبا 40 درصد از افراد مبتلا در شهرستان زندگی می کنند در منطقه وسیع بین بوینتون بیچ و بوکا ریتون.

لانتانا اصلی می میرد COVID بعد از اخرین تزریق پلاسما

با مجموع 13,659 موارد و 402 مرگ نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade شهرستان همچنان در کانون این بیماری همه گیر در فلوریدا. دولت سوابق نشان می دهد 58 درصد از موارد تایید شده و 59 درصد از مرگ و میر در سه شهرستان.

در Treasure Coast, 142 تشخیص داده شده اند در شهرستان مارتین و 186 در سنت لوسی شهرستان با 13 مرگ و میر در این دو شهرستان است. در Indian River County, 83 نفر به این بیماری و در نزدیکی شهرستان اوکیچوبی تنها پنج نفر تشخیص داده شده اند از 219 که آزمایش شده اند.

با وجود رتبه بندی آن به عنوان سوم پرجمعیت ترین ایالت در کشور با بیش از 21 میلیون نفر از ساکنان چند کشورهای کوچکتر بیشتر موارد از فلوریدا.

ماساچوست, میشیگان و کالیفرنیا و پنسیلوانیا و ایلینویز همه گزارش بیش از 24,000 موارد است. فلوریدا و لوئیزیانا را دنبال کنید. نیویورک با 214,000 موارد شنبه و نیوجرسی با 71,000 پیشی بگیرد تمام کشورهای دیگر.

تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان پیشی گرفته 2.1 میلیون پنج شنبه با بیش از 142,000 مرده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 139,000 نفر کشته شده اند. در ایالات متحده caseload صدر 667,000. مرگ و میر بیش از 32,000.

نویسنده کارکنان کریس Persaud کمک به این داستان.

چگونه بسیاری از آزمون ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن