صدای عدالت: دروازه طلایی زن می پیوندد BLM تظاهرات جشن فرهنگ سیاه و سفید

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 14, 2020یادداشت سردبیر: این داستان بخشی از م

توسط ABTINNEWS در 24 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این داستان بخشی از ما صدای عدالت " سری متمرکز در افرادی که پیوست محلی سیاه زندگی مهم جنبش است.

Loissa آنتوان به یاد می آورد برای اولین بار در مواجهه با نژادپرستی در حالی که در حال رشد در ذغال سنگ شهرستان زمانی که او 8 سال-کودک در مدرسه ابتدایی.

معلم او فرستاده او را به خانه با یک توجه داشته باشید که گفت: دانه های رنگارنگ در موهای او بیش از حد بود از حواس پرتی برای دیگر دانش آموزان و باید از آنتوان گفت.

تجربه دارم که یکی در طول زندگی خود چه ساخته شده خود را می خواهید را به یک نقش فعال در زندگی توجه به اعتراضات در جنوب غربی فلوریدا, او گفت:.

"من می خواهم هنوز هم می شود بین نژادهای مختلف زندگی هر زمانی که من هستم, 40," آنتوان گفت. "ما باید برای نگه داشتن را فریاد تا زمانی که ما در واقع مهم است."

تصویری از جورج فلوید وحشیانه بازداشت در مینیاپولیس قبل از مرگ او نیز تحت فشار قرار دادند و او را به باور آن است که زمان برای اقدام علیه نژادی و بی عدالتی در ذغال سنگ شهرستان است.

"آن را به نقطه که در آن من خسته شده بود" آنتوان گفت. "به اندازه کافی به اندازه کافی است. و چرا من در خانه نشستن زمانی که من در واقع می تواند بخشی از جنبش و استفاده از صدای من?"

بیشتر در این مجموعه: صدای عدالت: Collier زن کمک می کند تا سازماندهی و تقویت صدای, سیاه, جوانان در مبارزه برای عدالت نژادی

و: صدای عدالت: فورت مایرز زن خواستار شفافیت بیشتر و بهتر روابط اجتماعی از اداره پلیس

فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس, کشته در این حادثه که در شهرستان افسران پلیس در اواخر ماه مه. افسر درک چوین زانو در Floyd گردن برای حدود 8 دقیقه طول بازداشت. یک تماشاچی فیلم ضبط شده از فلوید گفتن چوین او نمی تواند نفس بکشد.

آنتوان یک دروازه طلایی شهرکهای مقیم با حضور چندین تظاهرات در منطقه ناپل در اوایل ماه ژوئن و پس از آن به تازگی عضو تشکیل ذغال سنگ جوانان برای زندگی یک گروه است که با تمرکز بر بالا بردن صدای جوان سیاه ساکنان.

"من همیشه خود من نوع فعال خود در راه" آنتوان گفت. "I love being Black, بنابراین من همیشه ترویج آن در همه جا بروم. من دوست دارم سیاه و سفید متعلق به کسب و کار من عشق سیاه شرکت. من دوست دارم طبیعی مو. من عاشق فرهنگ است."

همچنین: صدای عدالت: گلدن گیت, نوجوانان, آسانسور صدای او در برابر نژادی و نابرابری خشونت پلیس

بیشتر: تظاهرات از طریق مرکز شهر ناپل پس از Juneteenth رالی

آنتوان گفت که او امیدوار است تغییر واقعی می تواند از اعتراضات و تظاهرات. او می خواهم برای دیدن ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر defunded و پول را به سیستم آموزش و پرورش عمومی ،

"بسیاری از مردم درک نمی کنند فرهنگ سیاه و سفید و فرهنگ آفریقایی آمریکایی زیرا ما سیستم مدرسه یاد نمی ما در مورد آن" آنتوان گفت. "سیستم مدرسه به پول بیشتر نیاز دارد."

وجود دارد قابل توجه نابرابری بین مدارس در ناپل و مدارس در ایممکلی یا دروازه طلایی است که نیاز به اصلاح آنتوان گفت.

"اگر سیستم آموزش و پرورش است و بهبود آن کمک می کند بسیاری از, زندگی, قهوه زندگی — این کمک می کند بسیاری از زندگی" آنتوان گفت. "سیاه و سفید بچه ها فکر نمی کنید زیادی پشتیبانی می کند. برای ما سخت است برای تبدیل شدن به بیشتر از آنچه که ما هنگامی که ما لازم نیست که پایه و اساس برای ما به رشد است."

او هیجان زده است با حمايت از اعتراضات و تظاهرات دست آورد ذغال سنگ در شهرستان بیش از گذشته چند هفته آنتوان گفت.

"این ما را احساس سیاه زندگی فراموش ماده" آنتوان گفت. "من امیدوارم که آن را نگه می دارد در ساختمان. من نمی خواهم آن را به یک روند است. ما یک نسل جدید و این به نوبه خود ما را به نگه دارید هل دادن آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن