پورت سنت لوسی افسر پلیس به حالت تعلیق به مدت سه هفته بعد از رابطه عاشقانه با جانی

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 21, 2020پورت سنت. لوسی — یک افس

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

پورت سنت. لوسی — یک افسر پلیس به حالت تعلیق در آمد برای سه هفته پس از تحقیقات داخلی متعددی یافت می شود سیاست های نقض حقوق بشر در عملیات در اطراف یک رابطه عاشقانه با یک جنایت کار محکوم سوابق نشان می دهد.

پورت سنت لوسی پلیس پایدار هفت رفتار نامناسب اتهامات علیه سپس کارآگاه Kayla Ruede پس از تحقیقات آغاز شد که در ماه دسامبر و تا حد زیادی درگیر جاشوا Oakley منتشر شده از زندان های کشور در سال گذشته و دستگیر شد که اخیرا در این ماه است.

پلیس استخدام Ruede در اکتبر 2015 و در حال حاضر یک جاده گشت افسر ارشد Sgt. لیزا ماری santa's adventures, سخنگوی پلیس گفت: از طریق ایمیل.

مطلب: با مزه, عکس, رفتار نامناسب موجود در پرونده که منجر پورت سنت لوسی افسر پلیس به ترک

پلیس ارائه تحقیقی سوابق مربوط به Ruede امور داخلی مورد هفته گذشته پس از TCPalm درخواست ابتدا در اوایل ماه ژوئن است.

پلیس شروع به تحقیق Ruede پس از آنها رفت و به یک تماس Dec. 10 در جنوب شرقی لدنر خیابان.

یک گزارش در یک رابطه سابق با Oakley پلیس گفت که او دعوت Oakley "به صرف روز/شب" اما گفت: آنها معتقد بودند از آنجا که الکی به نام همسرش. زن گفت که او به نام Ruede پدر "به او اجازه دهید می دانم که دختر خود را به حال یک جنایت کار محکوم در خانه" سوابق نشان می دهد.

زن گفت: Oakley "freaked و شکست همه چیز" از جمله تلویزیون. پلیس برای اعمال حکم Oakley بازداشت.

مدت کوتاهی پس از آن پلیس شروع به تحقیق Ruede و در دسامبر. 13 به او گفت نه به تماس Oakley. پلیس قرار نیست به معاشرت با جنایتکاران شناخته شده.

محققان دریافتند او به نام الکی و همچنین اجازه Oakley استفاده از کارت های اعتباری خود را به کمک پیوند از زندان.

بیشتر: جرم و جنایت در شهرستان سنت لوسی پایین به طور کلی اما در فورت پیرس در سال 2019

Ruede گفت: او ملاقات Oakley سال قبل در یک نوار در فورت پیرس. او گفت: آنها به طور خلاصه به تاریخ اما آن کار نمی کند. Ruede شد یک کارآگاه در این بخش که عمدتا از دسته مواد مخدر تحقیقات.

Oakley شد و محکوم به زندان در سال 2018 در ماری جوانا و دیگر اتهامات و منتشر شد در ماه اکتبر 2019 سوابق نشان می دهد.

Ruede گفت: Oakley شروع به برقراری ارتباط از طریق اسنپ چت با او در ماه ژوئن یا جولای سال 2019. بود که قبل از آزادی او از زندان است.

پرسید که آیا Oakley می تواند ارسال Snapchat پیام به Ruede از زندان Ruede گفت که او ظاهرا می تواند به دلیل تلفن های همراه می تواند "مخفیانه" به زندان.

Ruede محروم دانستن Oakley بود در زندان است.

بیشتر: فلوریدا اولیه: St. Lucie شهرستان کلانتر نامزد متفاوت در روابط

او گفت: "اساسا" نقل مکان کرد و با او هفته بعد از خارج شدن از زندان اما او اشاره نمی حبس خود را و یا سابقه کیفری. او بعدها متوجه او تا به حال یک "ماری جوانا اتهام" اما نمی بپرسید بیشتر به این دلیل او مورد اعتماد او.

Ruede گفت: او بی اطلاع عموم می توانید جستجو Florida Department of Corrections سایت به صورت رایگان برای نگاه کردن به کسی نام برای تعیین اینکه آیا آنها در خدمت یک حکم زندان.

فورت پیرس پلیس دستگیر Oakley, 30 جولای 8 پس از اتهام باتری در Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه.

هزینه های اضافی اضافه شد بعد از محققان می گویند که او تا به حال تنها 9 میلی متر کارتریج در جیب خود در زندان است.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن