برای میامی دلفین ها' برایان Flores آن را احساس به عنوان اگر عزاداری به ندرت متوقف می شود

Hal حبیب پالم بیچ پستمنتشر شده 11:52 AM EDT Jun 5, 2020دلفین مربی برایان فلرس شروع به پرداختن رسانه ها روز شنب

توسط ABTINNEWS در 17 خرداد 1399

دلفین مربی برایان فلرس شروع به پرداختن رسانه ها روز شنبه گفت: کانون توجه به باقی می ماند در جورج فلوید و "وحشتناک قتل" است که رخ داده است.

اما کانون توجه نمی توانید اقامت وجود دارد. که مشکل است.

فقط پس از Flores,' باز کردن سخنان او نشان داد که او عزاداری یکی نیست به قتل رسیدند اما دو. کریس بیتی نیز مرده است قربانی چند گلوله زخم رنج می برد در طول یک خشونت آمیز شنبه شب در ایندیاناپولیس.

فلورس با اشاره به بیتی به عنوان یک دوست خوب و ارائه تسلیت به خانواده اش. بیتی است که بیش از یک نام یا یک آمار ، او یک مرد تنها 38 متصل به فلورس از طریق فوتبال به عنوان یک بازیکن سابق در دانشگاه ایندیانا. اگر یک چیز وجود دارد شما باید به یاد داشته باشید در مورد او این است که او به عنوان شناخته شده بود "آقای ایندیاناپولیس" برای استعداد خود را از آوردن مردم با هم.

"بیتی بود پر از زندگی" فلورس گفت. "او یک انسان است. او معترض در ایندیاناپولیس و به قتل رسید."

جارد توماس بیتی برادرزاده گفت: Indianapolis Star که خانواده گفته شد بیتی به ضرب گلوله کشته شد در حالی که تلاش برای کمک به دو زن بودند که حمله کردند. جالب پلیس منتشر نشده هر گونه اطلاعات.

این فقط یک یادآوری برای فلورس از کاری که در پیش روست. نه این که فلرس و یا هر گونه دیگر اقلیت نیاز به یادآوری است.

"من همیشه شناخته شده است از آنجایی که من یک پسر کوچک که مسابقه شد یک عامل" فلورس گفت.

روز قبل از آن فلرس شد یکی از اولین به تصمیم می گیرید که چسبیده به ورزش — sorry, Laura Ingraham — یک گزینه نیست. فلورس انتشار بیانیه ای از طریق دلفین ها خواستار مطلب "خشم" خود را — استفاده از همه کلاه — بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به فلوید و Ahmaud Arbery و Breonna تیلور.

تا اواخر پنج شنبه صبح دلفین خبرنگاران انتظار داشتند به صحبت با دفاعی مقابله با مسیحی ویلکینز که یک روز قبل از آن نشان داد در Instagram که "مرد من عاشق ترین در جهان" بود و پدر بزرگ خود را Eurie تمبر Sr. در سال 2011 غیر مسلح تمبر ضرب گلوله کشته شد توسط یک عضو با مگس کش زدن که افتاد در حالی که طوفان به خانه اش.

اگر شما خودتان گفتن که برای تلفن های موبایل مانند آنچه رخ داده به تیلور 26 ساله EMT که کشته شد توسط لویی پلیس در طول یک نیمه شب بدون دست کشیدن حکم جستجو در خانه اش در مارس 13, تبریک می گویم. شما شروع به آن را دریافت.

"در بسیاری از گفت و گو است که به اتفاق می افتد اولین و مهمترین" فلورس گفت. "و من می خواهم بگویم این یک راه طولانی. من فکر می کنم آن را در مورد هر فرد قلب است. که در آن است ؟ و مطمئن شوید که قلب مردم را در مکان های راست و احترام است."

این موضوع نادیده گرفته شده توسط پرستاران کارفرمایی Drew Brees در مصاحبه با یاهو در روز چهارشنبه. خواسته و احساسات خود را در مورد khezri زانو طول ملی, Brees گفت: او هرگز نمی تواند از هر کسی حمایت بی احترامی به پرچم. Brees سپس هدایتش گفتگو به بستگان خود که مبارزه در ارتش.

در پاسخ به یک طوفان دوشنبه, Brees عذرخواهی کرد و گفت او "به طور کامل از دست رفته خوانده شده را علامت."

اعتبار Brees برای تصدیق آنچه بسیاری از هرگز. بازیکنان که زانو زدن — از جمله سابق دلفین کنی و عکسهای مایکل توماس — که هرگز از ساخت یک بیانیه در مورد نظامی و یا پرچم. آن را همیشه در مورد توقف این نوع سوء استفاده است که هزینه فلوید زندگی خود را. برای سال منتقدان آن را بر خود گرفت به دیکته کند که چه زمانی و چگونه بازیکنان حق اعتراض به, هرگز هنگامی که در آینده با یک جایگزین که صحبت می کرد به عنوان با صدای بلند. به اصرار آن را در مورد نظامی و یا پرچم نیز فراهم لوکس excusing خود از شرکت در مشکل تر بازتاب در مورد مسابقه.

"من فکر می کنم مسابقه سختی است موضوع برای بسیاری از مردم" فلورس گفت. "من فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از مردم فرض کنیم ما نیاز به مقابله با است. برقراری ارتباط بحث."

Flores, اگر, متوقف شد, از بحث در مورد چگونه او ممکن است توصیه به بازیکنان در مورد استفاده از سیستم عامل برای تشویق به تغییر و یا اینکه او را به حمایت از کسانی که مایل به زانو زدن.

"من درک می کنم که سوال" فلورس گفت. "... نور افکن نیاز به جورج فلوید. عدالت برای جورج فلوید."

تظاهرات روز شنبه در زمان های مختلف در لایههای به عنوان معترضان آموخته از اتهامات عنوان شده علیه سه افسران سابق که بدون توضیح چیزی که درک چوین زانو فشار زندگی از فلوید.

"این که هر کس در توافق بر سر موضوع" فلورس گفت. "چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید یک تراژدی بود. آن نگران کننده است. به عنوان یک کشور, ما در توافقنامه است. به عنوان یک جهان' ما در توافق است. چه اتفاقی برای او درست نبود — مهم نیست و نژاد و مذهب. هر کس ناراحت شد آنچه که آنها را دیدم. برای من تمرکز نیاز به اقامت در آن است."

آن را ندارد و آن را نمی کند. سوگواری جورج فلوید. اما فراموش نکنید که کریس بیتی. Eurie تمبر Sr. Ahmaud Arbery. Breonna تیلور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن