CareerSource جنوب غربی فلوریدا باز می شود به فرد جویندگان کار برای اولین بار در ماه

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:30 PM EDT Jun 2, 2020CareerSource جنوب غربی فلوریدا به حال صا

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

CareerSource جنوب غربی فلوریدا به حال صاف برای اولین بار بعد از بازگشایی به عنوان جویندگان کار وارد در مرکز دوشنبه به فرد خدمات حرفه ای در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"آن را کاملا صاف و گفت:" جیم دیوار مدیر ارتباطات با CareerSource جنوب غربی فلوریدا. "قبل از برنامه ریزی است که ما به خوبی کار می کرد ... ایمنی برای مشتریان ما مهم ترین نگرانی است."

CareerSource پنج سرویس کامل مراکز حرفه ای در این منطقه بازگشایی شد و پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر. در حالی که این مراکز تاکنون عامل در سراسر شیوع ارائه جویندگان کار با خدمات مجازی روز دوشنبه بازگشایی مجاز شغلی مربیان به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با مردم محلی.

هزاران نفر در دولت از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر. با توجه به گزارش منتشر شده در ماه مه از فلوریدا گروه اقتصادی, فرصت, آوریل نرخ بیکاری سر به فلک کشید به 14.6 درصد در لی شهرستان و 13.4 درصد در ذغال سنگ شهرستان بیش از بالاترین نرخ در این شهرستان در طول رکود بزرگ و به شدت تحت تأثیر مهمان نوازی و گردشگری میباشد.

دوشنبه بازگشایی رخ داده است به کسانی که نیازهای مردم که از کار هستند و نیز به معنای همزمان با زمانی که کار جستجو/کار ثبت نام مورد نیاز قرار بود دوباره برای کسانی که به دنبال مزایای بیکاری از طریق فلوریدا اتصال سیستم.

این waiving مورد نیاز قبلا تمدید مارس 30. پس از آن تاریخ افراد مورد نیاز خواهد بود برای نشان می دهد که آنها به دنبال کار هستند و برای دریافت مزایای. گروه فرصت های اقتصادی, اما, اعلام کرد, در شب جمعه که مورد نیاز خواهد همچنان به چشم پوشی می شود تا ژوئن 13.

بیشتر در مورد این موضوع: مراکز حرفه ای کسب و کار, جویندگان کار دنده تا برای بهبود بیماری همه گیر کوروناویروس

با توجه به این CareerSource نمایندگان روز دوشنبه گفت که آنها نمی دیدن به عنوان بسیاری از مردم از طریق همانطور که قبلا انتظار برای بازگشایی.

"ما انتظار می رود روز شنبه به یک کمی گیج کننده با تعداد زیادی از نیاز به نگاه برای شغل" گفت: Janeth Castrejon یک مدیر ارتباطات با CareerSource جنوب غربی فلوریدا. "در حال حاضر که آن را تمدید, من فکر می کنم آن را به ما کمک کرد کمی و برای مشتریان ما به یک نرم و صاف روند."

هنوز هم وجود دارد برخی از این بودند که بسیار با انگیزه به فرد خدمات از یک متخصص حرفه ای با جویندگان کار در خارج از انتظار از فورت مایرز حرفه ای مرکز برای درهای باز و در ساعت 8 صبح

شیرجه رفتن عمیق تر: با کاهش ظرفیت و ایمنی نگرانی برخی SWFL رستوران را انتخاب کنید به نگه داشتن اتاق ناهارخوری بسته در میان همه گیر

در حالی که خدمات کسب و کار و حرفه ای مرکز در فورت مایرز تا به حال برخی از پیاده روی بسیاری از جویندگان کار آمد با تعیین وقت قبلی. این اجازه می دهد چهار انتصاب در هر روز با 10 نفر در هر ملاقات.

فورت مایرز دفتر رسیده انتصاب دوشنبه با ظرفیت 40 نفر در آینده به برنامه ریزی شده خود را بار. Castrejon گفت که این دفتر در حدود 50% انتصاب ظرفیت پر شده در سراسر بقیه هفته اما انتظار بیشتر مردم برای ثبت نام به عنوان روز رفتن.

در حالی که برخی با حضور در روز دوشنبه بازگشایی در جستجوی جدید اشتغال دیگران را به دفتر آمد به جستجو برای کمک به فلوریدا مزایای بیکاری سیستم. ساکنان در سراسر کشور گزارش داده اند که مسائل فنی با اتصال سیستم منجر به صدها ساعت های از دست رفته از تلاش ناموفق برای دریافت مزایای پس از گذاشته شدن یا furloughed.

ترجمه هرتز عرصه می شود پارکینگ برای اجاره غول بیکار اتومبیل

CareerSource می کنند و این افراد با پرداخت اما نمایندگان هنوز هم گرفتن وقت برای شنیدن شکایت خود را.

"(آنها) می خواهم به بیان سرخوردگی خود را با آنچه آنها دیده ام" Castrejon گفت.

یکی از نمایندگان که لنت گوش به این ناکامی بود Maurice ری فورت مایرز ساکن بود که استخدام برای کمک به امنیت و دیگر وظایف این دفتر را بازگشایی. او در روز دوشنبه شد توزیع ماسک اجرای اجتماعی فاصله مقررات و غربالگری افراد برای علائم شایع این ویروس قبل از آنها وارد یک قرار ملاقات.

"شده است وجود دارد بسیاری از سرخوردگی و مردم نمی دانستند که در آن به کمک" ری گفت. "آنها نا امید شده توسط این واقعیت است که آنها نمی تواند دریافت آنلاین و نمی تواند در تماس با هر کسی ... آنها که در اینجا آنها در حال تخلیه."

در حالی که CareerSource کارگران نمی تواند ارائه عمومی با تمام پاسخ بیمه بیکاری گفت: نمایندگان سعی کنید برای همدردی با آنها و گوش دادن.

با وجود این جمعیت در حال نازک تر از ری رود او معتقد است مقدار زیادی از افرادی که به مراکز سه گانه یا چهارگانه زمانی که کار جستجو مورد نیاز است و در نهایت دوباره.

"مردم در حال اجرا از گزینه های" او گفت:. "آنها نیاز به بازگشت به زمین پس از این مشاغل در حال باز شدن است."

دیوار اشاره کرد که برخی از مردم در خواهد آمد به این مراکز بیش از چند هفته آینده به منظور پیدا کردن و به دست آوردن آموزش برای ورود به یک صنعت جدید پس از گذاشته شدن. ری در حقیقت یکی از این افراد و به او گفت که او به زودی خواهید بود با استفاده از مرکز منابع برای کمک در طول کار خود را جستجو کنید.

ری تا دهه از مهمان نوازی تجربه در مشاغل مختلف و اخیرا مشغول به کار در امنیت در Sanibel را ساعت آفتابی رفت و آمد مکرر. او گذاشته اما در میان همه گیر است و در حال حاضر امیدوار به حضور در مدرسه تجارت به دنبال یک مسیر شغلی جدید.

"من فقط نمی خواهم در این موقعیت دوباره," او گفت:.

CareerSource ارائه می دهد کمک برای کسانی که امید به تغییر صنایع در کار برنامه های آموزشی و کمک شهریه به صورت خاص در تقاضا مشاغل.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن