دروازه طلایی شهرکهای برس گسترش آتش سوزی در جنوب I-75 بدون مهار گزارش

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:26 PM EDT مارس 14 سال 2020براش آتش سوزی در گلدن گیت آمریکا همچنان به گستر

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

براش آتش سوزی در گلدن گیت آمریکا همچنان به گسترش و رشد به بیش از 5000 هکتار از پنج شنبه در اوایل بعد از ظهر.

آتش سوزی در حال حاضر تعدادی از ساکنان آواره و آسیب دیده و یا تخریب سازه ها در املاک و هنوز موجود گفت: Kingman Schuldt رئیس بیشتری ناپل آتش نجات منطقه است.

"آتش رفتار شده است بسیار نامنظم" Schuldt گفت. "ما هنوز نوع تعقیب آتش به عنوان مخالف حاوی آن است."

آتش سوزی آغاز شد و در دروازه طلایی شهرکهای اطراف 2 بعد از ظهر پنج شنبه و در یک نقطه از هم جدا شده و به حدود شش برس مختلف آتش سوزی به دلیل گسترش اون سوی خاکستر سوخته و یا شعله های آتش.

بزرگترین براش آتش در منطقه است که به عنوان 36th خیابان آتش و شروع به تهدید خانه در شهرکهای نزدیک تقاطع های باتلاقی بلوار جنوبی و 36 خیابان جنوب شرقی در روز چهارشنبه.

با توجه به برس آتش سوزی, بین ایالتی 75 باقی مانده بسته بعد از ظهر پنجشنبه از دولت جاده 29 یا نشانگر مایل 80 به ذغال سنگ بلوار یا نشانگر مایل 101 با توجه به فلوریدا بزرگراه گشت.

آتش پرید بین ایالتی و شروع به گسترش در جنوب I-75 روز شنبه شب Schuldt گفت.

بزرگترین بخش از برس آتش سوزی در کل ربع از Frangipani خیابان جنوبی به I-75 و از ذغال سنگ چهار راه شرق به باتلاقی بلوار جنوبی.

"ما انتظار دارند همان شرایط آب و هوا امروز" Schuldt گفت. "این است که رفتن به ادامه و ما انتظار داریم که به سطح شیب دار تا دوباره از حدود 1 بعد از ظهر تا غروب. آتش افزایش خواهد یافت و دوباره در طول این دوره است."

آتش منطقه در حال کار برای تعیین چگونه بسیاری از سازه ها در شهرستان ها نابود شده اند و یا آسیب دیده توسط قلم مو و آتش سوزی تا کنون و یک گزارش از یک ساختار اضافی نابود آمد و در صبح روز پنجشنبه Schuldt گفت.

سه بیشتر ناپل آتش نشانان دچار بیماری مانند خستگی گرما به عنوان یک نتیجه از کار شامل برس آتش سوزی. یکی در بیمارستان بستری شد اما پس از منتشر شده است Schuldt گفت.

"ما افزایش ایمنی ما طرح" Schuldt گفت. "ما سه افسران ایمنی در خارج وجود دارد در حال حاضر و با کمی چرخش خدمه سعی کنید برای جلوگیری از حوادث تر."

سازگاری: ببینید که در مناطقی از شهرستان تحت تخلیه سفارشات

و: برس آتش سوزی در نزدیکی I-75 نزدیک بین ایالتی; تخلیه هشدارهای داده شده

قبلی پوشش: سازه های آسیب دیده تخلیه ساکنان به عنوان شهرکهای براش آتش سوزی رشد به 5000 هکتار و بدون مهار

چند ساکنان در نزدیکی براش آتش سوزی نیز دچار بیماری هایی مانند دود استنشاق. دقیق تعداد از شهروندان که دچار بیماری های ناشی از آتش بود هنوز در دسترس نیست که از پنج شنبه صبح Schuldt گفت.

ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان شروع به تخلیه ساکنان از خانه ها در امتداد خیابان 34 جنوب, 36th خیابان شرقی و 38 خیابان جنوب شرقی در نزدیکی باتلاقی بلوار جنوبی روز چهارشنبه به دلیل براش آتش سوزی.

اجباری تخلیه صادر شده توسط آتش ولسوالی به شدت در مناطق پوشیده شده از درخت به طور کلی در شمال I-75 غرب باتلاقی بلوار و شرق گارلند جاده اوایل پنج شنبه.

تخلیه منطقه نیز شامل جوامع Panthers پیاده روی RV Resort باشگاه ناپل RV Resort جنوب I-75.

از ظهر پنج شنبه در تخلیه منظور بود که هنوز هم در جای خود.

آتش منطقه نیز صادر نقشه اوایل روز شنبه به اطلاع ساکنان بالا خطر آتش سوزی در منطقه خود است که می تواند تشدید به تخلیه.

وجود دارد هیچ تخلیه سفارش برای ساکنان این مناطق که از روز شنبه در ظهر اما آتش منطقه خواسته ساکنان به توجه نزدیک به سرعت در حال تغییر شرایط آتش.

بالا خطر آتش سوزی نقشه شامل جنگل گلن ناپل جامعه و مناطق شمال شرقی از جامعه و جنوب برانتلی بلوار.

مراکز ساکنان تخلیه خانه های خود شده اند تا در حداکثر هاس جامعه پارک 3390 دروازه طلایی بلوار غرب و دروازه طلایی مرکز جامعه در 4701 گلدن گیت پارک وی.

"ساکنان باید آماده رفتن" Schuldt گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم اما ما واقعا در تلاش برای ماندن در مقابل این آتش با منابع ما است."

اگر ساکنان می توانید آنها را با دوستان و خانواده در خارج از برس آتش منطقه, حتی اگر آنها در تخلیه اجباری منطقه Schuldt گفت.

"ما می دانیم که هر کس نگران است" Schuldt گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنان در خانه ها و خواص آنها."

فلوریدا خدمات جنگل در حال در آوردن منابع اضافی و یک حادثه تیم مدیریت به بیش از برنامه ریزی بخش مبارزه با برس آتش سوزی Schuldt گفت.

منابع سراسر کشور در حال کشیده نازک به عنوان فلوریدا, جنگل, سرویس مبارزه با برس آتش سوزی در لی شهرستان و دیگر بخش های فلوریدا. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و وزیر بهداشت ، ریک اسکات شده اند در تماس با رئیس آتش نشانی در مورد برس آتش سوزی در این شهرک است.

با راه: SWFL بوی مانند آن را در آتش به عنوان چهار شهرستانهای نبرد براش آتش

"ما در حال کار با مقامات منتخب برای دریافت کمک و منابع در اینجا است که یک فرایند طولانی است اما ما در حال کار است که از طریق آن و ما ادامه خواهد داد به انجام آن" Schuldt گفت.

کسانی که کار گلدن گیت شهرکهای براش آتش سوزی قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر است و او می خواهد ساکنان را به مطمئن شوید که جاده های روشن برای خدمه در منطقه Schuldt گفت.

"ما می دانیم سخت است اما ما در حال درخواست از ساکنان برای صبور" Schuldt گفت. "ما به معنای واقعی کلمه به دنبال آتش سوزی در تلاش برای رسیدن به خانه ما معتقدم که ما باید یک فرصت برای صرفه جویی در. به ما که فضا در جاده."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب