زنجیره ای ملی به دنبال کوچک و کسب و کارهای محلی در الزامی ماسک شهرستان با وجود قوانین

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:41 AM EDT Jul 17, 2020فقط در چند روز Indian River County ساک

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

فقط در چند روز Indian River County ساکنان رفت و از هیچ موظف سیاست برای پوشیدن ماسک در عمومی به جامعه کسب و کار پله تا نیاز آنها را در بسیاری از این منطقه شلوغ ترین مناطق.

چهار شنبه, Walmart و باشگاه سام اعلام کرد مشتریان مورد نیاز خواهد بود به همین ماسک را هفته آینده و آن شد استارباکس' اولین روز اجرای همان مورد نیاز است. توسط دوشنبه, Publix, بهترین خرید, هدف و CVS, اعلام کرد, ماسک, سیاست برای فروشگاه خود را.

اما کسانی که فروشگاههای جعبه بزرگ و زنجیره ای ملی که تحت رهبری های کوچک و کسب و کارهای محلی. با توجه به Facebook صفحه که در آن کاربران به جدول بندی ماسک سیاست در رودخانه هند بیش از چهار ده eateries خرده فروشان و دیگر موسسات در حال حاضر مورد نیاز مشتریان را پوشش چهره خود را قبل از ورود.

"آمد آن را به انجام کار درست برای ایمنی کارکنان و مهمانان ما گفت:" مارکو Fanelli, مدیر کل کبالت رستوران در ساحل Vero که همچنین فراهم می کند ماسک برای بازدید کنندگان اگر آنها یکی نیست. "ما نیاز ماسک برای بازدید کنندگان در داخل کسب و کار از آنجا که ما بازگشایی در هفته دوم ماه مه. وجود دارد برخی از پوش بک در ابتدا, اما همه موافقت کرده است پس از آن."

ساحل گنجینه سیاست

پنج شنبه, Indian River County کمیسیون را شکست داد و یک پیشنهاد چهره-پوشش مورد نیاز برای عموم مردم. که متفاوت از مارتین و سنت لوسی که به تصویب دستورالعمل برای ماسک ،

در شهرستان مارتین اتاق بازرگانی مدیر عامل: یوسف Catrambone گفت: او با توجه به تغییر در میان اعضای اتاق در مورد ماسک بر اساس نظرسنجی انجام شده است. برای اولین بار از سه هفته پیش نشان داد 58 درصد از اعضای اتاق مخالف یک ماسک قیمومیت. اما پس از کمیسیون های اجرا شده در این قطعنامه درصد بدبختانه به 58 درصد به نفع یک بررسی مجلسی فرستاده هفته گذشته Catrambone گفت.

بیشتر: COVID-19 ماسک تولید پلاریزه بحث

به شمال, Brevard County رهبران باید خودداری کردند در یک ماسک قیمومیت و شهرستان بزرگترین شهرداری ساخته شده است هر گونه حرکت می کند. اما شش شهرستانها و شهرهای کوچک از جمله رککلدگ و کاکائو در ساحل قرار داده اند مقرر به محل.

زودتر دستور گذشت در Indian River County نیاز به ماسک پوشیده می شود توسط کسانی که مشغول به کار در کسب و کار خدمت به مردم و همه بازدید کنندگان به شهرستان امکانات.

اما مقامات بهداشتی باید گفت: ماسک های مشخص شده به عنوان یک جزء کلیدی برای توقف گسترش coronavirus را بهترین اثر اگر همه مردم در همان محیط با پوشیدن آنها.

این ماسک به این معنا نیست برای حفاظت از پوشنده لباس; بلکه آنها کاهش مقدار قطرات فرد آلوده شود آنها بیمار یا بدون علامت — را منتشر می کنند.

"فرد با ماسک است که به عنوان امن اگر فرد دیگری را ندارد" گفت ورو بیچ ساکن تس Whelan, 56. "CDC مدیر گفته است که اگر همه ماسک عینک ما می تواند انجام شود با این مشکل در کمتر از دو ماه. من علاقه زیادی به ساخت که اتفاق می افتد به هیچ وجه من می توانم."

بیشتر: سلامت استدلال نتواند به عنوان رودخانه هند را رد ماسک

بسیاری از افراد مطابق

آگاهی از سلامت خود به عنوان یک بیمار سرطانی و سلامت و در قانون Whelan دو هفته پیش راه اندازی شد Facebook page "ماسک پوشیدن موسسات Indian River County" بازتاب مفهوم از یک نام مشابه Brevard County صفحه. 500 نفر از اعضای گروه باید اطلاعات ارائه شده در نزدیک به 200 کسب و کار از پنج شنبه و چه سیاست های خود هستند و با توجه به ماسک.

"من به خصوص برای هر محل که حکم ماسک برای عموم," او گفت:. "برخی از مکان های ما ذکر شده ما تماس گرفته اند که زمانی که آنها ساخته شده ایم تغییر سیاست و ما به روز رسانی لیست ما است."

بسیاری از کسب و کار مانند کبالت و مل فیشر گنج در موزه سباستین رفتم جلو با پوشش سیاست برای کارکنان هنگامی که آنها باز است. در موزه نگرانی های امنیتی متوقف و آنها را از نیاز به آن را برای بازدید کنندگان گفت: مدیر نیکول جوهانسون. اما موزه نیست دلسرد بازدید کنندگان از پوشیدن آنها.

"ما حدود 70 درصد از مردم با ماسک," او گفت:. "و این افزایش پس ما باز شده است. آن را بر اساس ترجیحات مردم. ما هر حال نمی شکایت هنوز در مورد آن, و ما در حال تمرین های اجتماعی فاصله اقدامات مانند محدود کردن تعداد زیادی از مردم در تئاتر و فروشگاه."

برخی از کسب و کار شده اند و صریح در اعلام قصد دارد به مشتریان نیست که پوشیدن ماسک. در روز سه شنبه Facebook, پست, کلاه پیتزا و میخانه نوشت عمدتا در تمام حروف آن چیزی است که "هرگز اتفاق می افتد" در پیتزا فروشی است که "ما گفتن شما برای قرار دادن در یک لعنت ماسک ... در هنگام چیدن به سفارش!"

این رستوران که مدیریت نمی تواند نظر رسیده و به دنبال آن با یکی دیگر از پیام چهار شنبه:

"فقط برای رکورد نمی کنیم گفت: کارکنان ما نیست با پوشیدن ماسک زیرا همه ما هستند" پست متحده است. "من گفت: به مشتریان ما آن را مورد نیاز نمی باشد. اما لطفا فراموش نمی آمد در اینجا با یک بیماری ، ما احترام همه را مبنی بر این موضوع است."

اجرای قانون

در حالی که وجود ندارد county, دستور ماسک برای پوشیدن در مکان های عمومی, کسب و کار در اجرای سیاست های خود را ممکن است به دنبال اجرای قانون رسیدگی به هر کسی که می شود سرکش در مورد قوانین.

"این یک کسب و کار خصوصی است و آنها می توانید هر آنچه که سیاست های آنها می خواهند برای مشتریان خود" Indian River County کلانتر مسلح ، اریک گل گفت. "اگر کسی حاضر به ترک آنها می توانید تماس بگیرید اجرای قانون است و فرد می تواند با توجه به یک خاطی هشدار است."

بسیاری از دفاتر پزشکی در حال حاضر این سیاست در محل. گل به یاد می آورد در اوایل این هفته جلسه در مورد یک حادثه در اورژانس مرکز در بخش جنوبی شهرستان توسط Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه. کسی وجود دارد امتناع از پوشیدن ماسک.

"ما تا به حال چند مورد مانند آن نبوده است قریب به اتفاق" گل گفت.

به عنوان چهارشنبه و نه مقامات مارتین و نه سنت لوسی شهرستانهای گزارش هر گونه مسائل مهم با اجرای این ماسک حکم. سنت لوسی شهرستان مدیر Howard Tipton گفت: هدف از این دستور می توان انطباق به جای صدور جریمه.

Dispatchers برای 911 در سنت لوسی دریافت یک تعداد انگشت شماری از شکایات در مورد مردم با پوشیدن ماسک جمعه شهرستان سخنگوی اریک گیل گفت.

حتی با خارج اعلام آن ماسک سیاست به دوشنبه شروع گل گفت که او شک و تردید نمایندگان را به نام وجود دارد خیلی بیشتر از آنها در حال حاضر انجام این کار برای مسائل دیگر.

"من فکر می کنم بسیاری از افراد رعایت خواهد شد," او گفت:.

Lamaur Stancil است Treasure Coast منطقه ای اقتصاد خبرنگار پوشش کسب و کار و صنایع از جمله خرده فروشی, گردشگری و مهمان نوازی. تماس با او را در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com و به دنبال او در Lamaur Stancil در Facebook و @TCPalmLStancil در توییتر.

برای اقامت تا تاریخ با ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن