سنت لوسی شهرستان را نگه می دارد در صورت-ماسک قانون جریمه اما تخلف دیگر جنایی

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:38 PM EDT Jul 28, 2020ST. لوسی COUNTY — شهرستان کمیسیون می خوا

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

ST. لوسی COUNTY — شهرستان کمیسیون می خواهد شما را به پوشیدن ماسک به سرعت گسترش COVID-19. اما اگر شما نیست, کمیسیون گفت: شما نباید سابقه کیفری.

در یک 4-1 رای کمیسیون کاهش مجازات برای عدم پوشیدن چهره و پوشش ، قبلا یک درجه دوم بزه آن را در حال حاضر مدنی تخلف..

"هدف ما این بود که, است, شده است و باید برای کاهش تعداد انتقال و محافظت" کمیسر کریس Dzadovsky گفت.

کمیسیون صندلی کتی تاونسند رای دادند در برابر تغییر خواستار آن دولت نفس بیش از حد و گفت: هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها.

"من فکر می کنم مردم باید یک ماسک برای احترام به دیگران ؟ کاملا. اما من فکر نمی کنم دولت باید اعمال قانون به اجرا درآوردن کسی به پوشیدن ماسک" تاونسند گفت.

بیشتر: COVID-19: St. Lucie شهرستان در نظر کاهش مجازات برای متخلفان از چهره-ماسک سفارش

هر چند از قانون مجازات حذف شده است کسانی که موفق به پوشش هنوز هم در صورت جریمه از $25 برای اولین جرم $62.50 برای جرم دوم و 125 دلار برای سومین, و پس از جرائم با توجه به قوانین جدید.

کد اجرای افسران واکنش نشان خواهد داد به گزارش اولیه از مردم پوشیده نیست در صورت پوشش شهرستان سخنگوی اریک گیل گفت.

در جولای 13 شهرستان مدیر Howard Tipton امضا اضطراری فرمان اجرایی نیاز به پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. Tipton County وکیل دن مک اینتایر گفت: آنها تا به حال هیچ دانش از کسی که ذکر شده برای پوشیدن یک ماسک.

بیشتر: کدام یک از کاندیداهای اصلی برای سنت لوسی شهرستان کمیسیون منطقه 1 همه چشم های پایین تر املاک-نرخ مالیات

بیشتر: سه دموکرات ها در شهرستان سنت لوسی منطقه 5 اولیه انتخابات

قیمومیت خود باقی خواهد ماند تا زمانی که coronavirus اعلام اورژانس به پایان می رسد و یا کمیسیون repeals به فرمان مک اینتایر گفت.

فرمان مورد نیاز بود چرا که دولت قانون مقرر هر کسی نقض اورژانس را شارژ می شود با یک درجه دوم جنایی بزه مک اینتایر گفت.

"یکی از معایب تحت قانون دولت با اورژانس منظور این است که آنها در حال اجرا توسط جنایی مجازات" مک اینتایر گفت. "این چیزی است که از کارکنان چشم انداز است که ما به نفع و یا حمایت میکنند."

قابل توجه معافیت از ماسک مورد نیاز شامل کودکان کمتر از 6 افراد با شرایط پزشکی و یا معلولیت و افراد کم شنوا یا ناشنوا است. هر کسی ورزش در داخل خانه در حالی که اجتماعی فاصله ندارد به پوشیدن ماسک, اما ورزشگاه می توانید مجموعه خود را از قوانین و مقررات.

مردم با پزشکی یا مذهبی معافیت نمی نیاز به یک توجه داشته باشید به ادعای معافیت خود را.

صاحبان کسب و کار باید مطابق با قانون اما می توانید با قرار دادن قوانین سختگیرانه تر در محل McIntyre گفت.

شهرستان Facebook Live stream نیست ضبط پوشش صورت رای به دلیل مشکلات فنی. اما تصویری کامل بود جاری در این شهرستان کانال یوتیوب و وب سایت خود را.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب