با بودجه فدرال در خطر است, مدارس در تشویق خانواده ها برای تکمیل فرم های سرشماری

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:35 PM EDT مه 6 2020در بین ارشد به رسمیت شناختن پست در رسانه ه

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

در بین ارشد به رسمیت شناختن پست در رسانه های اجتماعی; COVID-19 و آموزش از راه دور به روز رسانی از طریق ایمیل و پایان سال, اطلاعیه ها, گنج ساحل مدارس یادآوری به خانواده ها برای شرکت در این سال آمار.

مهلت به خود گزارش در حال حاضر Oct. 31 سه ماه پس از اصلی تاریخ است. اداره آمار ایالات متحده تحت فشار قرار دادند پشت آن مهلت به دلیل coronavirus.

"بخشی از دلیل من مشتاق حامی سرشماری دلیل است که من آن را می دانم بودجه ما دانش آموزان هستند که کمتر ذوات" گفت: Shela Khanal مدیر عنوان من مهاجر & ELL خدمات مارتین مدارس شهرستان.

عنوان من در مدارس که در آن اکثریت دانش آموزان در نظر گرفته شده کم درآمد و شروع به سر سن مهد کودک برنامه های برای خانواده های کم درآمد هستند دو برنامه ای که با دریافت بودجه فدرال بر اساس سرشماری او گفت:.

به همین دلیل مناطق در حال گسترش کلمه Khanal گفت. کسانی که برنامه های "بسیار مهم است."

بیشتر: ثبت نام برای رودخانه هند کالج ایالتی تابستان کلاس می بیند کمی کاهش با وجود COVID19

فلوریدا دریافت بیش از 3 میلیارد دلار سالانه به صندوق مدرسه-برنامه های مرتبط مانند سر شروع مدرسه ملی صبحانه و ناهار مدرسه ملی برنامه ها و ویژه-خدمات آموزش و پرورش با توجه به گزارش های جورج واشنگتن موسسه سیاست عمومی.

هنوز Khanal گفت: او نگران است برخی از خانواده ها — به خصوص در Indiantown یک روستا در غرب شهرستان مارتین با اکثریت جمعیت اقلیت — که ممکن است برخی از اسناد ممکن است دریغ کامل سرشماری.

"تیم من کار شد و برای اطمینان از خانواده ها که (سرشماری) امن بود," او گفت:. "این ناشناس (و) آن را امن است."

سنت لوسی و رودخانه هند مدارس نیز باید تبدیل به رسانه های اجتماعی و منطقه خود صفحات وب را برای تشویق خانواده ها به بازگشت خود را سرشماری اشکال.

پس از برنامه های مدرسه و کلاس درس تکنولوژی هستند فقط تعداد کمی از طرح های که دریافت کمک های مالی بر اساس داده های سرشماری St. Lucie مدارس شهرستان سخنگوی Lydia Martin گفت.

"این برنامه ها نهفته هستند و ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس شمارش است" مارتین گفت.

بیشتر: 'اتخاذ ارشد': پدر و مادر و جامعه گرد هم می آیند در Facebook به پشتیبانی محلی 12th کلاس

فشار برای تکمیل سرشماری می آید به عنوان مدارس ایالت در حال دست و پنجه نرم کردن با این عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر و چگونه آن را تحت تاثیر بودجه آینده.

با وجود ناشناخته, Indian River County مدارس باقی مانده اند با تمرکز بر روی سادگی گرفتن اطلاعات به خانواده ها سخنگوی Cristen Maddux گفت.

"فشار بود و حتی اگر همه چیز را تعطیل کنیم هنوز دریافت اطلاعات در خارج وجود دارد," او گفت:.

بسیاری از خانواده ها تکمیل سرشماری با این تصور که دولت این است که "فقط شمارش افراد," او گفت:. بسیاری از آنها بی اطلاع است که بسیاری از این منطقه برنامه ها بستگی به تعداد دقیق.

بیشتر: تعطیلی مدارس و هموار کردن راه برای آموزش بیشتر در میان غیر آموزشی کارکنان

"با توجه به تمام تایتل مدارس در منطقه ما و در برنامه های مختلف ما آن را بسیار مهم برای دریافت صحیح شمارش" Maddux گفت:

Khanal گفت که او مطمئن نیستید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر برنامه های از دست رفته بودجه فدرال.

آنچه در منطقه می توانید انجام دهید در حال حاضر, او گفت:, "این است که فعال و تشویق خانواده ها برای تکمیل سرشماری."

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب