بونیتا اسپرینگز کسب و کار وزن هنگام, چگونه برای بازگشایی میان کاسته COVID-19 محدودیت

تادئوس ماست ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا 9 مه سال 2020ماریا رستوران محبوب مکزیکی رستو

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

ماریا رستوران محبوب مکزیکی رستوران در مرکز شهر بونیتا اسپرینگز ماند باز برای کسب و کار در طول رمان coronavirus shutdown. تاکو بایگانی اطلاعات خدمات و دیگر وعده های غذایی را نگه داشته رستوران رفتن و اجازه دهید مردم محلی لذت بردن از برخی از وعده های غذایی مورد علاقه خود را.

ماریا در حال حاضر استفاده از دوباره باز فلوریدا نیروی کار تصمیم به باز کردن داخل صندلی به 25 درصد از ظرفیت آن است.

از آن پس takeout تقاضا باقی ماند اما هیچ کس خوردن, در, صاحب خوزه رومرو گفت.

"همه از ترس به در آمده و نشستن" رومرو گفت. "این بیش از حد به زودی. مردم هنوز هم مبارک به خارج و بازگشت به خانه های خود."

سرمقاله: چگونه فلوریدا در واکنش به بازگشایی تدریجی خواهد بود کلید در COVID-19 مبارزه

رستوران در حال کار برای گرفتن صندلی در فضای باز. DeSantis' گزارش را تشویق می کند فضای باز ناهار خوری مناسب با جدول جدایی از شش فوت است.

"من فکر می کنم, هوای آزاد, انتقال (از رمان coronavirus) تا آنجا که ما دیده شده است سخت تر از داخل کنترل آب و هوا انتقال" DeSantis گفت: در یک جلسه زمانی که او نشان داد که فاز 1 بازگشایی برنامه. "من فکر می کنم بودن در خارج اگر شما 6 فوت دور برای من خواهد بود هر گونه مخاطره آمیز تر از رفتن به Costco."

"ما تا به حال یک دیوانه جادویی زندگی همراه': عضو ناپل خیریه جامعه می میرد از COVID-19

در حالی که DeSantis است گفت: غذا خوردن در رستوران ها امن نیست همه رستوران های محلی در حال گرفتن شانس.

نظر سنجی کافه در مرکز شهر بونیتا اسپرینگز بسته شده برای هفته و منتظر است تا ببینید که چگونه همکاران خود را کرایه با قوانین جدید.

"یک تفاوت وجود دارد بین آنچه مجاز است و آنچه مردم احساس می کنند در حال امن انجام" مالک سوفی Leroux گفت.

Leroux گفت که او امیدوار است تا نیمه باز در پایان ممکن است اما او در انتظار اطلاعات سلامت است که می تواند در آینده در چند هفته آینده.

"این بسیار روی حیله و تزویر در حال حاضر," او گفت:. "ما نیاز به صبر کنید و ببینید مردم چگونه واکنش نشان می دهند. آنها را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد پس از 2 تا 3 هفته. اگر وجود دارد نه افزایش (در COVID-19 نفر) از افراد ممکن است احساس می کنید راحت تر است."

"این یک شادی من حتی نمی توانم توصیف': ایممکلی farmworkers باید اجاره تحت پوشش دریافت منابع

مرکز شهر قهوه و شراب شرکت یکی از بونیتا اسپرینگز " جدیدترین کسب و کار تا به حال یک بوم پس از آرام محدودیت رفت و به اثر دوشنبه, co-owner براندون Schewe گفت. اکثر کاربران یا نشستن در پاسیو در فضای باز و یا سفارش بایگانی اطلاعات بنوشید.

"پس توصیه ما به نوعی بازگشت به حالت عادی" Schewe گفت. "مردم نوع هم بزنید و پاسیو ما تقریبا ایده آل برای افرادی که می خواهید برای دریافت کردن و کمی نیش زدن به غذا خوردن."

منوی خود را از قهوه برنده و پلاتر آنها را نگه می دارد به دور از وعده های غذایی بزرگتر و مواد غذایی سربار بنابراین آنها به عمل به عنوان یک takeout تنها برای کل مستند Schewe گفت.

ترجمه: بونیتا اسپرینگز به جدید خوش آمدید, کافی شاپ بارانداز خشک ماورا نوار باز می شود در ناپل

"ما در حال حاضر کوچکتر عملیات," او گفت:. "مردم آمدن و رفتن. نبود شلوغ اما به اندازه کافی به ماندن در کسب و کار در سراسر فرآیند کل."

Doc را در خانه پیدا کرده است برخی از موفقیت با takeout و صندلی در فضای باز. در حالی که داخل سالن ناهار خوری باقی می ماند در دسترس مشتریان می توانند سفارش از خارج. جداول در نزدیکی ساحل باز هستند هر چند برخی از آنها ضبط کردن و بسته برای اطمینان از 6 فوت جدایی بین مراجعان صاحب چارلی Cibula گفت.

"هر کس مشتاق به خارج و گرفتن برخی از مواد غذایی" Cibula گفت.

صاحبان انواع دیگر کسب و کار در بونیتا اسپرینگز نیز گفت: آنها با داشتن یک زمان سخت تصمیم گیری برای باز کردن.

CGT قایق دیگر پیر 41 جاده های اصلی باز است اما با تعامل کارکنان.

آنها راه اندازی به صورت آنلاین و یا تلفن رزرو بدون در فروشگاه تماس با شرکت مالک جان Paeno گفت. Kayaks خواهد صبر کنید در اسکله برای کاربران و همه پرداخت ها الکترونیکی ساخته شده است.

این قایق در حال ضد عفونی هر روز صبح او گفت:.

در بونیتا اسپرینگز باتلاقی تعجب باغ هنوز بسته با مجموعه ای تاریخ بازگشایی, مدیر اجرایی, Thomas Hecker گفت. حیوانات تغذیه می شوند و برای مراقبت توسط یک اسکلت خدمه تا زمانی که آنها اجازه می دهد تا کاربران را به سایت.

"ما هنوز در حال انتظار برای داده های" Hecker گفت. "ایمنی کارکنان و مهمانان می آید برای اولین بار."

Hecker گفت که او امیدوار است برای بازگشایی در ژوئن اما این همه بستگی دارد در زمانی که مردم احساس می کنند به اندازه کافی امن برای سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود و بازگشت به مکان هایی مانند رستوران ها یا واندر باغ.

"ما هنوز وجود دارد," او گفت:.

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن