سه زندانی در خانه, تهاجم, حادثه تیراندازی در پورت سنت لوسی

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:45 PM EDT مه 6 2020پورت سنت. لوسی — سه نوجوان دستگیر شده بود

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — سه نوجوان دستگیر شده بودند روز سه شنبه در ارتباط با حمله به خانه سرقت/حادثه تیراندازی گزارش یک روز پیش پورت سنت لوسی پلیس اعلام کرد روز شنبه.

این مورد شروع شد و حدود 12:18 صبح جمعه که مسلح صفحه اصلی تهاجم گزارش آورده پلیس به 400 بلوک Lucero درایو.

"صاحب خانه به نام 911 مشاوره کسی شکست را به خانه خود را' خواستار پول" انتشار متحده است.

سه نفر از جمله یک دختر بچه در خانه زندگی می کنند.

"این نه یک عمل تصادفی به عنوان مظنون آموخته از طریق یک دایره از دوستان شناخته شده است که قربانی تا به حال مبلغ زیادی از پول رو هدف قرار داده بود توسط متهمان" پلیس اعلام کرد.

اگر چه این حادثه اتفاق افتاده در اوایل صبح روز دوشنبه پلیس فاش آن را علنا در 3:30 p. m. دوشنبه.

یک نفر در خانه مبهوت شدم با شیشه شکستن. که فرد ظاهرا دیدم یکی از اتهام مهاجمان "فریاد و برگزاری یک اسلحه گرم و دو مرد مظنون به سمت این نوجوان را به اتاق خواب است."

یکی از مهاجمان کردم "عصبی و آشفته" و شلیک یک تفنگ حداقل یک بار پلیس گفت:.

سه چپ منطقه با پول نقد. هیچ کس مجروح شد.

پلیس گفت که آنها دستگیر پورت سنت لوسی ساکنان مسیحی Antonio Ramos, 18; Jesse James Jackson, 16; و Diamonique R واشنگتن 15.

ارشد Sgt. لیزا ماری santa's adventures پلیس سخنگوی پلیس می گوید: گوشی ضبط شده از متهمان افشای اطلاعات است که تنها مجرمان را می دانیم. او همچنین گفت: آنها اعتراف به اعمال خود.

هیچ پول بازیافت شد و نه یک اسلحه گرم, او گفت:.

Santa's adventures قادر به ارائه یک گزارش پلیس در مورد این پرونده است.

همه دستگیر شدند اتهامات از جمله صفحه اصلی تهاجم سرقت با اسلحه گرم تشدید حمله با سلاح مرگبار grand theft کیفری و فساد است.

در حالی که عادی نیست نامگذاری نوجوانان متهم جنایت, TCPalm.com و گنج در سواحل روزنامه ها می کند و نام برخی از نوجوانان بسته به شدت جرم و سن خود را تشدید شرایط و عوامل دیگر.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب