کالیر دانش آموزان با ناتوانی در صورت تغییرات بی خانمان با توجه به کروناویروس

راشل Fradette ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:00 PM EDT May 13, 2020جان "جان جان" Stebbins جونیور عصبانی است. او

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

جان "جان جان" Stebbins جونیور عصبانی است. او نمی تواند به طور کامل می گویند چرا پس تو همه چیز را. هر چیزی که احساس می کند مناسب در زمان.

او بازیگری را بیشتر و بیشتر می بینم.

پدرش جان Stebbins Sr. گفت: پسر خود را نا امید از در خانه که در آن او و برادرش کریس را صرف بیشتر وقت خود را پس از مدرسه تعطیل و آموزش آنلاین شروع ماه گذشته در پی گسترش coronavirus.

یک هفته برای پسران است که به طور معمول در خانه صرف.

هر دو پسران ارضا شدن در اتوبوس در صبح در مدرسه; جان جونیور سر به بارون کلیر و کریس می رود به ناپل دبیرستان.

22 ساله و برادر دوقلو که فلج مغزی هستند و در انتقال برنامه ها بخشی از دانش آموز استثنایی آموزش و پرورش در مدارس.

استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش است "ویژه طراحی آموزش" برای دانش آموزان معلول. این برنامه هدف این است که "برای کمک به هر کودک معلول پیشرفت در مدرسه و آماده شدن برای زندگی بعد از مدرسه" با توجه به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

جزئیات: ایممکلی بنیاد می یابد خود را جای پای عملا در طول تعطیلی مدارس

یک حرکت به آموزش آنلاین است پیچیده برای این جامعه با انواع توانایی های خود. کالیر استثنایی آموزش و پرورش دانش آموزان مانند جان جونیور و مربیان در حال پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است.

در ماه مارس فلوریدا کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران کارگردانی همه K-12 مدرسه و دانشگاه بسته باقی می ماند از طریق حداقل ممکن است 1.

بیشتر: Lee کلیر مدارس بسته باقی می ماند ممکن است از طریق 1

ساخت تنظیمات

در یک نقطه خاص در روز, جان جونیور و پدرش نشستن برای پاسخ به سوالات است که بخشی از مشق شب خود را بسته. آنها را برداشت تا کار برای ماه بعد از مدرسه.

آنها سعی کنید به صرف حداقل یک ساعت مشغول مشق اما جان جونیور که غیر کلامی می تواند بی قرار است.

تنها پدر تلاش می کند بهترین خود را به حفظ پسر خود را فعال اما می توان آن را دشوار است, او گفت:.

"این نوع از استرس به تقریبا فقط ماندن صفحه اصلی" Stebbins گفت.

جان جونیور یکی از مورد 7,400 کلیر دانش آموزان از تمام سطوح درجه است که شرکت در استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش یا ESE.

"ما می دانیم که اگر چه بسیاری از دانش آموزان با معلولیت رشد در یک e-learning مدل دیگران ممکن است مبارزه" ریک دوگان مدیر اجرایی, استثنایی, دانش آموز, آموزش و خدمات پشتیبانی دانشجویی گفت: در Facebook video chat برگزار شد برای پدر و مادر در مارس 8.

جزئیات: ذغال سنگ تغذیه کارگران مطمئن شوید که بچه ها غذا' در حالی که coronavirus مدرسه بسته نگه می دارد

دانش آموزان با معلولیت هستند فراهم فردی برنامه های آموزش و پرورش و یا IEPs تحت افراد معلول در آموزش و پرورش عمل می کنند.

نوشته شده قرارداد توسعه یافته توسط پدر و مادر و معلمان آموزش و پرورش ویژه معلمان و دیگران در زیر فدرال جلسات جزئیات "چه خدمات مدرسه را فراهم خواهد کرد شما را برای کمک به کودک خود را برآورده آموزش و پرورش نیاز دارد."

IEPs شامل اهداف آموزش و پرورش و خدمات و ارزیابی برای دانش آموزان با ناتوانی در میان اطلاعات دیگر.

آموزش آنلاین برنامه برای دانش آموزان با معلولیت های متفاوت در سراسر کشور به عنوان برخی از مناطق در تلاش برای درمان دانش آموزان به همان اندازه.

دفعات بازدید: آنلاین مدرسه غیر قانونی است ؟ با بسته شدن مدارس از coronavirus آموزش و پرورش ویژه نگرانی به مناطق مکث

ذغال سنگ شهرستان مدرسه ناحیه شخصی "ارتباط" بین دانش آموزان و ESE مورد مدیران آن مجموعه جدا از دیگر مناطق دوگان گفت.

در همان Facebook, چت تصویری, سرپرست Kamela پاتون گفت: منطقه "ممکن است برخی از برجستگی در جاده" اما از آن است که تلاش برای ادامه آموزش برای همه دانش آموزان از جمله ESE دانش آموزان است.

"ما در واقع تلاش برای پیاده سازی IEPs و تلاش ما برای دریافت سخنرانی ارائه شده و ما مسیرهای مختلف برای دانش آموزان ما" پاتون گفت. "که اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده"

این منطقه در حال کار برای ارائه خدمات و آموزش و پرورش برای دانش آموزان با ناتوانی در حالی که زیر, IEPs, پاتون و دوگان گفت.

نظرات به the Facebook تصویری متفاوت از پدر و مادر نگران در مورد مسائل مربوط به ارتباطات بین منطقه و پدر و مادر در IEPs به پدر و مادر ستایش کارکنان برای داشتن یک طرح برای دانش آموزان معلول.

جزئیات: Benison مرکز ایممکلی اهدا هزاران نفر از لباسهای محافظ و ماسک به NCH

فصل جدید

در طول مدرسه تعطیلی Stebbins ماندن در تماس با جان جونیور ESE ،

ذغال سنگ دانش آموزان و معلمان با استفاده از بوم های منطقه آموزش سیستم مدیریت.

ESE معلمان و مدیران مورد در حال رسیدن به والدین و دانش آموزان با تلفن و ویدئو کنفرانس به طور منظم و در ساعات اداری و در حالی که مطمئن شوید IEP تسهیلات برآورده دوگان گفت.

مورد مدیران متصل به ESE دانشجويان بوم پروفایل برای ارائه پشتیبانی و پیگیری نمرات.

مایک Wexler ناپل دبیرستان حرفه ای انتقال تجربه و مدیر برنامه گفت: او کار بر روی ویدئو و راه های دیگر برای به دست آوردن کمی از آنچه را از دست داده و برای دانش آموزان خود را آنلاین.

چهار نفر از دانش آموزان می توانند با شرکت در آموزش آنلاین که محدودیت Wexler توانایی اتصال حتی تقریبا.

"ما باید متفاوت سطوح یادگیری و قابلیت های سطح" Wexler گفت. "این نوع از خاکستری از آنچه که ما در حال رفتن به انجام و چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد."

او با ارسال دو فیلم یک هفته در بوم برای دانش آموزان خود را.

جزئیات: 'ما قهرمانان فصل مالش': اولین پاسخ دهندگان خط خارج ناپل بیمارستان برای حمایت از پرستاران

Wexler گفت: برنامه درسی برای کلاس های خود است که به راحتی قابل انتقال به, بوم, پس او تطبیق اما هر راه رو به جلو است پیچیده تر برای دانش آموزان خود را.

"ما دانش آموزان استفاده می شود به ساختار" Wexler گفت. "آنها استفاده می شود به آنچه که ما قادر به ارائه آنها را."

یکی از دانش آموزان خود را استیون Newell, 22 نقل مکان کرد به آنلاین کاملا هموار.

اما واکنش اولیه او بود اندکی شورش. او اصرار بر رفتن به مدرسه با وجود تعطیلی.

"این فقط یک راه کاملا متفاوت از یادگیری" بکی Newell, استیون را مامان گفت.

Newell گفت: هیچ one-size-fits-all برای دانش آموزان با ناتوانی به طوری که آن را دشوار است به مطمئن شوید که هر کودک گنجانده می شود.

"هنگامی که جهان خود را احساس خارج از کنترل یکی از راه هایی که ما می تواند کمک به آنها را به احساس می کنید از بعضی جهات از کنترل است که شاید برنامه" کارولین کشور گفت: در منطقه Facebook video chat.

برنان سرپرست برای سلامت روانی و اجتماعی-عاطفی یادگیری گفت: همه پدر و مادر باید خود را بررسی سلامت روانی کودکان به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند.

بسته شدن فروشگاه

ثانویه, انتقال برنامه های در فلوریدا بخشی از استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش شروع می شود به عنوان جوان 14 ساله و رفتن را از طریق 22 سال است.

انتقال برنامه های کمک به دانش آموزان با ناتوانی در به دست آوردن مهارت و آموزش برای اشتغال و بخش عمده ای از تجربه است که می آید از کار سایت های که در آن عمل مطابق با واقعیت است.

به عنوان کار سایت شاتر Wexler مجبور است به کار کلاس های خود متفاوت است.

"بسیار گسترده" Wexler گفت. "این بسیار خاکستری. فقط بر اساس آنچه شما ما را به صورت روزانه برای بسیاری از روز آنها در سایت کار."

جزئیات: ایممکلی farmworkers ضروری است اما در میان آسیب پذیرترین به COVID-19

تنها یکی از Wexler دانش آموزان باقی می ماند شاغل پس از coronavirus رهبری به کار خود سایت ها و کارآموزی بسته شدن.

Newell را Steven که متولد شده با سندرم داون در آغاز کار در dick's Sporting Goods سال گذشته است. این یک رویای برآورده Newell گفت.

با ورزش, فروشگاه, بسته, استیون مقابله با از دست دادن خود را.

جزئیات: ناپل بالا برنامه برای دانش آموزان معلول کمک می کند تا زمین کار رویایی

"بسیاری از زمان آن طول می کشد زمان برای دانش آموزان با نیازهای ویژه برای تنظیم" Newell گفت. "در آن طول می کشد زمان بیشتری را برای آنها به روند تغییرات از آن برای جمعیت عمومی است."

Stebbins' پسر کریس نیز از کار.

"در حال حاضر او نمی کند و او را به ماندن با پدر است و او نمی خواهم که بیش از حد" Stebbins گفت.

امیدوارم که برای چه می آید بعدی

Wexler است نگه داشتن در تماس با دانش آموزان خود را از طریق متون و تماس های تلفنی به پدر و مادر از جمله جان Stebbins و کریس.

هر سه شنبه و پنج شنبه Wexler کلاس برای یک ویدئو کنفرانس. استیون به نظر می رسد به جلو به آن Newell گفت.

او گفت: آن را یک "وضعیت غیر قابل کنترل" چرا که او می خواهد بچه ها امن, اما او نگران است که کودکان معلول را از دست دادن زمین.

Stebbins که سن پسران از انتقال برنامه های سال جاری گفت: او را احساس نمی کند فرزندان خود را در حال پشت سر گذاشت اما آن را سخت برای مدیریت آموزش و پرورش خود را در حالی که coronavirus نگرانی باقی بماند.

"وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید به دلیل وضعیت همه است در حال حاضر" Stebbins گفت.

او هر روز در گشاد گشاد راه رفتن. Stebbins گفت: او را نگه می دارد فرزندان خود را اشغال می یابد و همه چیز برای آنها را به انجام در حالی که اجتماعی سوريه حاکم است.

جان جونیور را دوست دارد به صرف زمان در یک ریختن خانواده اش در حیاط پشت. پدر خود را در خود رادیو و او گوش به موسیقی مورد علاقه, rock 'n' roll.

و در حالی که کمی Stebbins گفت: پسر خود را فراموش می کند او را نه در مدرسه.

اطلاعات بیشتر در مورد آموزش آنلاین در دسترس است collierschools.com/elearns.

راشل Fradette یک خبرنگار آموزش و پرورش برای ناپل اخبار روزانه. او در توییتر دنبال کنید: @Rachel_Fradette ایمیل خود را در rfradette@gannett.com.

لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری در حیاط خلوت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب