اعطای کمک خواهد کرد که بهبود جدید روش تصویربرداری برای سرطان پروستات

یک تیم از محققان UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان اهدا شده است دو سال کمک هزینه برای 1 میلیون دلار کمک خواهد کرد ک

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

یک تیم از محققان UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان اهدا شده است دو سال کمک هزینه برای 1 میلیون دلار کمک خواهد کرد که بیشتر به منظور توسعه یک روش جدید سرطان پروستات تصویربرداری مولکولی.

سرطان پروستات بنیاد به محققان کمک های مالی به عنوان بخشی از آن PCF چالش جوایز. این جایزه حمایت اساسی و تحقیقات بالینی است که حل مشکلات برای بیماران مبتلا به سرطان. این تیم شامل دکتر یوهانس Czernin دکتر Caius رادو دکتر متی Rettig دکتر جرمی کاله دکتر روبرت ریتر, Dr. David Dawson و دکتر دیوید Ulmert; و Katharina Lueckerath کریستین مونا کاترین مایر مگنوس Dahlbom و راجر Slavik.

محققان خواهد ادامه تحصیل به تازگی توسعه یافته radiolabeled ترکیبات است که با اتصال به سطح پروتئین از سرطان پروستات سلول ها و بافتهای اطراف. این ترکیبات هدف پروستات خاص غشاء آنتی ژن در سرطان پروستات سلول ها و بافت های اطراف به نام تومور استروما که برای کمک به سلول های سرطانی رشد می کنند. هنگامی که این ترکیبات رادیواکتیو اتصال به تومورها و محیط زیست, پزشکان ممکن است قادر به دقت اشاره کردن و درمان تومورها و بافت های با روش های درمانی مانند به صورت داخل وریدی استفاده شود تابش.

در حالی که هدف قرار دادن پروستات خاص غشاء آنتی ژن برای درمان موثر ثابت شده است در حال حاضر تنها حدود نیمی از بیماران مبتلا به سرطان پروستات که تحت این نوع درمان است.

با بودجه جدید این تیم UCLA انجام مطالعات بالینی برای بهینه سازی دوز برنامه ریزی در بیماران است. این تیم همچنین به مطالعه و بررسی ترکیب روش های درمانی است که کمک به غلبه بر مقاومت تومور به غده پروستات خاص غشاء آنتی ژن درمان هدفمند به طوری که آن را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به حتی بیشتر بیماران است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن