5 دیجیتال مزایای ناپل اخبار روزانه اشتراک

گزارش کارکنان منتشر شده 3:31 PM EDT مارس 20, 2020که آیا شما به نوبه خود به زمانی که این بیماری همه گیر کوروناو

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

که آیا شما به نوبه خود به زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس اتفاق افتاده است ؟ که آیا شما به نوبه خود برای پیدا کردن در مورد دروازه طلایی شهرکهای براش آتش ؟ که همواره در خط مقدم از فلوریدا آب بحران ؟ که آیا شما به نوبه خود برای شکستن خبر ؟

ناپل اخبار روزانه خود را رفتن به منبع برای محلی و آخرین اخبار.

داستان های ذکر شده در بالا فقط یک نمونه کوچک از چگونه تاثیرگذار محلی روزنامه نگاری است. ناپل اخبار روزانه خبرنگاران در مورد مراقبت از جامعه و اگر چه جوایز خوبی هستند آنها آن را انجام دهد چرا که آنها متعهد به خدمت به مردم است. اما آنها می توانند آن را بدون شما. به عنوان یک مشترک شما نقش حیاتی در حمایت از روزنامه نگاری محلی.

این که آیا شما ترجیح می دهید با استفاده از برنامه های ما, خواندن آنلاین یا نشسته با چاپ صفحه مشترکین نیروی حیاتی از ناپل اخبار روزانه و به همین دلیل ما انجام آنچه ما انجام می دهیم. های مختلف دیجیتال و چاپ گزینه های اشتراک در فروش از طریق ژوئن 1.

نمونه ها از ما قوی نگاری

بازگشت به قلوه سنگ: دروازه طلایی شهرکهای قربانیان آتش سوزی از دست دادن خانه های خود را به شعله های

'من یک کار برای بازگشت به?': Coronavirus طول می کشد عوارض خود را بر روی ذغال سنگ, لی نیروی کار

پزشک فرسودگی شغلی در میان COVID-19 pandemic یک نگرانی رو به رشد

G4S سپاه پاسداران در فلوریدا: از دست اسلحه های جنسی نیش دستگیری و اخراج پلیس

22 ذغال سنگ شهرستان متل متهم اجازه قاچاق جنسی طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند

Snowbirds می توانید ترک تحت فلوریدا را امن تر-در-خانه اما می توانید آنها را دریافت کنید ؟

اینجا کلیک کنید برای ما روز یادبود اشتراک فروش

شما می توانید نقش حیاتی در حمایت از روزنامه نگاری محلی که شما و جامعه شما می توانید اعتماد. با این پنج مزایای ناپل اخبار روزانه, اشتراک, شما می توانید کمک به روزنامه نگاران ما نگه کسانی که در قدرت پاسخگو باشد.

5 دیجیتال مزایای ناپل اخبار روزانه اشتراک

با پنج مزایای ناپل اخبار روزانه, اشتراک, شما می توانید یکی از اولین برای یادگیری در مورد آخرین اخبار شخصی, اخبار, هشدار تلنگر از طریق یک ماکت دیجیتال چاپ مقاله دسترسی به معاملات منحصر به فرد و بیشتر.

نرم افزار

ناپل اخبار روزانه ارائه می دهد دو برنامه — ناپل اخبار روزانه و ناپل اخبار روزانه نسخه قابل چاپ. هر برنامه می تواند شخصی را به میل خود. ناپل اخبار روزانه برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه و تنظیم هشدار های خبری. ناپل اخبار روزانه نسخه قابل چاپ اجازه می دهد تا برای آسان و سریع مشاهده e-Edition, ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز.

پیشنهاد ویژه: صرفه جویی در یک اشتراک دیجیتال امروز است.

اخبار هشدار

از طریق ناپل اخبار روزانه برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید بدانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. آرام زمان برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

E-Edition

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-Edition یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق ناپل اخبار روزانه نسخه قابل چاپ نرم افزار.

رسانه های دیجیتال

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به ما ویدئوها, گالری عکس و داده های تعاملی تصاویری. نگاه را از طریق عکس از آخرین طوفان یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک مارگاریتا, و یا به سادگی تماشای یک گزارش آب و هوا.

جلسه توجیهی روزانه خبرنامه

برای حفظ مشترکین ما اطلاع, ما ارائه می دهیم مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. شما می توانید دریافت 5 مقالات به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل. ما همچنین ارائه مشترکین منحصر به فرد در خبرنامه ای که به شما معرفی به روزنامه نگاران ما و به شما می دهد یک behind-the-scenes look at the top stories و چگونه خود را به اشتراک صندوق کمک می کند تا ما روزنامه نگاری.

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

در حال حاضر ما یک پیشنهاد ویژه برای یک اشتراک دیجیتال. ما بازدید صفحه اشتراک را به استفاده از این زمان محدود ارائه می دهند.

همراه با جایزه ما برنده گزارش به عنوان یک مشترک شما همچنین دسترسی منحصر به فرد به ما محتوای حق بیمه.

نمونه هایی از ما محتوای حق بیمه

در دانستن: فرد نقش عشق اشکالات در این coronavirus بار

آخرین نظرسنجی نشان می دهد بدتر شدن اثرات coronavirus در جنوب غربی فلوریدا اقتصاد

پس از داغ رگه بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به 'مکث' در جنوب غربی فلوریدا آپارتمان بازار

خواهد تلفات جاده آوردن رفاه اقتصادی? آن را بیش از حد به زودی برای گفتن اما طرف کشیده می شوندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن