به عنوان فلوریدا بازگشایی, COVID-19 رشد می کند

جیم Waymer فلوریدا امروزمنتشر شده 6:12 PM EDT Jun 9, 2020پس از انبوهی از مقید کردن فلوریدا آمار سواحل زد پیاده

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

پس از انبوهی از مقید کردن فلوریدا آمار سواحل زد پیاده رو در اعتراض و یا به سادگی رفت و به سعی کنید به عقب بر گردیم به حالت عادی COVID-19 eked راه خود را به زندگی روزانه ما است.

روزانه موارد بوده است در نزدیکی و یا در صدر 1,000 علامت برای هفت روز گذشته — کمتر از یک هفته به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' ژوئن 5 فاز دو بازگشایی — سوخت نگرانی که یک دوم موج جدید کروناویروس موارد ممکن است به زودی در راه است. فلوریدا مقامات می گویند ماسک های اجتماعی فاصله و بهداشت هستند, راه حیاتی به جلو برای جلوگیری از داشتن برای نزدیک کردن دولت در اقتصاد است.

"آن شده اند که عامل به این نقطه آنها در حال حاضر یک مسیر به انجام این کار و من فکر می کنم اگر شما انجام این فاصله و بهداشت مانند برخی از کشورهای دیگر انجام داده اند, من فکر می کنم آن است که احتمالا رفتن به چیزی است که کار را برای آنها" DeSantis گفت: در جهانی مطالعات دو روز قبل از فاز دوم اثر صورت گرفت.

DeSantis تأکید کرده است که فلوریدا شده است شاهد افزایش موارد به عنوان تلاش های تست نیز افزایش یافته است اما این رای از مردم تست مثبت باقی مانده است نسبتا پایدار در اکثر شهرستانهای استان است. بیش از گذشته 14 روز تعداد زیادی از مردم تست شده روزانه در فلوریدا در محدوده 11,000 به بیش از 57,000 با درصد تست مثبت اعم از کم 3.7% در ژوئن 6 به 8.3 درصد در مارس 29. یکی از دولت معیار برای بازگشایی کسب و کار و امکانات دیگر است حفظ کمتر از 10 درصد رای مثبت COVID-19 انجام شد.

اما راه فلوریدا محاسبه نرخ مثبت تحت سوال از برخی از کارشناسان از جمله Rebekah جونز مدیر سابق دولت COVID-19 داده داشبورد که می گوید: او از کار اخراج شد و پس از آوردن نگرانی در مورد دولت COVID-19 داده به توجه عمومی. موارد در حال شمارش روزی که نتیجه تست مثبت در آمده اما به جای روز آنها را به صورت دستی فرآوری او می گوید که بر درصد موارد مثبت.

روز دوشنبه DeSantis گفت: تمایل فلوریدا به پوشیدن ماسک در حال پخش است نقش مهمی در افزایش تعداد و هشدار داد شیوع بیماری در میان کارگران مزرعه در جنوب فلوریدا است که می تواند مخلوط با عموم مردم و ماشه یکی دیگر از شیوع بیماری است.

فاز دو لگد در جمعه, اجازه می دهد برای 50 درصد ظرفیت در کافه ها, رستوران ها, سینما, کنسرت, سالن های بازی های آرکید و سرگرمی های دیگر کسب و کار در 64 شهرستانهای این جمعه گذشته همه به جز میامی-Dade و Broward و پالم بیچ که دچار بیشترین COVID-19 موارد است.

محدودیت در اثر باقی می ماند برای بازدید از خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در ضمن فلوریدا آمار 66,000 COVID-19 موارد شنبه با مجموع 2,765 یا 4 درصد و مرگ ناشی از این ویروس پس از وقوع آغاز شد.

در مقایسه فلوریدا به طور متوسط 2,624 مرگ و میر سالانه از آنفولانزا و ذات الریه با توجه به FDOH آمار.

در سطح ایالت 1,185 (17%) گزارش شده COVID-19 نفر در بیمارستان بستری شدند از جمله 71 نفر در بروارد یا 15 درصد از شهرستان موارد است.

اما در بیشتر قسمت ها در بروارد رشد در موارد باقی مانده است خطی — نمی نمایی دو برابر در هر دو یا سه روز — به عنوان کارشناسان بهداشت هشدار داده بود در اوایل این بیماری همه گیر می تواند اتفاق می افتد در محلی و ایالتی و ملی سطح.

بروارد را 471 موارد از جمعه شامل 42 مورد (9%) در دراز مدت مراقبت از امکانات و دو مورد ذکر شده در یک مرکز تادیبی با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت روزانه COVID-19 گزارش.

سیزده نفر کشته شده اند در بروارد این سال از coronavirus. مقایسه بروارد میانگین 100 مرگ و میر سالانه از آنفولانزا و ذات الریه با توجه به FDOH آمار.

فلوریدا وزارت بهداشت معیار برای دوباره باز کردن کسب و کار در پارک ها و امکانات دیگر تکرار کاخ سفید 'بازگشایی امریکا' دستورالعمل و حتی تا حدودی کمتر سخت است.

در ضمن درصد از مردم تست مثبت برای ویروس باقی مانده است 2% یا کمتر در بروارد بیش از 10 روز گذشته.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا jwaymer@floridatoday.com.

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن