مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم قطع که بودجه و برداشت آمریکا عضویت

کیم Hjelmgaard ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:19 AM EDT مارس 19 سال 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پی

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به طور دائم قطع ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی و "تجدید نظر" عضویت جهانی سلامت بدن اگر که نمی اتخاذ "اصلی اساسی پیشرفت" در عرض 30 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده در نامه روز شنبه به کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هستند که تشدید حملات خود را در سازمان است. او را متهم کرد که از "تکرار اشتباه" در طول coronavirus همه گیر و خواستار آن را "نشان دادن استقلال" از چین.

'این شما را بکشند':مردم هشدار به دیگران پس تهمت آشکار استفاده از هیدروکسی کلروکین

"دولت من در حال حاضر شروع به بحث با شما در مورد چگونگی اصلاحات در سازمان است. اما عمل مورد نیاز است به سرعت. ما را هم به زباله" مغلوب ساختن پیشی جستن در نوشت خود اتمام حجت می آید که حدود یک ماه پس از مسدود که بودجه در حال بررسی یک تحقیق رسمی به بین المللی سلامت بدن و آن coronavirus پاسخ.

نامه لیست مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات که آژانس سازمان ملل متحد از دست رفته علائم هشدار دهنده این ویروس گسترش و سپس blithely پذیرفته چین به عدم شفافیت بیش از شیوع مانند اینکه آیا coronavirus می تواند انتقال بین انسان. که در ابتدا گردش اولیه چینی ادعا می کند که هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال coronavirus.

COVID-19: وزیر بهداشت الکس آذر رئیسجمهور که به عنوان چین پشت coronavirus تحقیقات

در نامه خود تهمت نمی رئوس اقدامات خاص که نیاز به گرفتن برای برآوردن خواسته های خود را. روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام U. N. سلامت بدن یک "عروسک خیمه شب بازی از چین است."

که در بیانیه ای گفت که "با توجه به محتویات" از مغلوب ساختن پیشی جستن نامه اما در غیر این صورت آن را به حال هیچ نظر بیشتر.

این سازمان قبلا مورد اختلاف و ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که این عمل بیش از حد به آرامی در صدایی زنگ بیش از coronavirus. کارشناسان بهداشت عمومی به مدت طولانی هشدار داد که آژانس بیش از حد بوروکراتیک و نیاز به اصلاحات است. شواهد کمی پدید آمده برای اثبات اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت است که افرادی که عمدا عمل در کنسرت با چین به مبهم و تاریک کردن آنچه در آن می دانست که در مورد شیوع.

روز دوشنبه Ghebreyesus گفت که راه اندازی یک ارزیابی مستقل از این که coronavirus پاسخ "در اولین لحظه ای مناسب است." و چین رهبر چین گفت که حمایت از تحقیقات مستقل به این بیماری همه گیر هر چند هنوز معلوم نیست که آیا هر گونه نقد و بررسی را بررسی ریشه های این ویروس است. مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است نظریه های بدون دادن شواهدی که coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

این آمریکا است که بزرگترین کمک کننده. آن را پرداخت 400 میلیون دلار به این که برای 2018-2019 با توجه به وب سایت سازمان. که پول نشان دهنده حدود 15 درصد از افرادی که بودجه. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که او را به طور موقت مسدود که مخارج او گفت: او را "کانال" پول به مناطق دیگر برای مبارزه با شیوع کروناویروس. او نه ارائه جزئیات در تعهد است.

در میان دیگر اتهامات ساخته شده در مغلوب ساختن پیشی جستن نامه:

  • او پیشنهاد کرد که که به رکوع فشار از چین, تاخیر اضطراری اعلام متصل به شیوع. (هیچ مدرکی برای این ادعا است.)
  • او برجسته جهانی سلامت بدن ستایش از دولت چین برای آن "شفافیت" با توجه به coronavirus تنظیم یک "استاندارد جدید برای شیوع کنترل است." (درست است. که رفته ثبت شده حاکی از آن معتقد است چین یک کار خوب انجام داده مبارزه با کروناویروس.)
  • تهمت متهم کرد که از "توضیح" مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن بسته شدن مرز ایالات متحده و ممنوعیت سفر از چین است. (غلط. که برای سال ها به طور مداوم در برابر استدلال بسته شدن مرزها و ممنوعیت سفر در طول بیماری های همه گیر. آن را به صورت عمومی مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم. که معتقد است که چنین اقداماتی می تواند باعث تشدید گسترش بیماری های عفونی.)
  • او گفت که آژانس نتوانسته است به عموم نشانی اتهام "چین نژادی اقدامات تبعیض آمیز" در چین در برابر اتباع آفریقایی. (درست است.)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد مجله لانست یک British medical journal منتشر شده یک گزارش در اوایل ماه دسامبر در مورد یک ویروس در ووهان. (غلط با توجه به لانست. سردبیر آن گفت: اولین گزارش آن منتشر شد و از دانشمندان چینی در Jan 24, 2020.)

تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید این است که برگزاری سالانه خود در مجمع عمومی آنلاین. آن شنبه به پایان می رسد. این فروم شده است توسط بسیاری از آن 194 اعضای فشار برای بررسی بیش از چگونه این سازمان در پاسخ به شیوع بیماری است.

در مصاحبه با بی بی سی سابق نخست وزیر استرالیا کوین راد گفت: این امر می تواند "به شدت غیر مسئولانه بشردوستانه بین المللی در شرایط" برای ایالات متحده به طور دائم برداشت بودجه خود را که به دلیل تاثیر بالقوه آن بر کشورهای فقیر در سراسر جهان که در آن ویروس هنوز به آن ضربه.

"چه کسی می رود و توصیه می کند و/یا مستقیم فراهم می کند مواد کمک در راه اندازی سیستم های بهداشتی برای مقابله با بحران در زمین" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن