نادر leatherback لاک پشت دریایی خال دار تودرتو در Sanibel

کارل اشنایدر فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:29 PM EDT مارس 12 سال 2020لاک پشت دریایی لانه مانیتور در امتد

توسط ABTINNEWS در 24 اردیبهشت 1399

لاک پشت دریایی لانه مانیتور در امتداد Sanibel و Captiva سواحل اتفاق افتاده بر نادر رویت در طول شب نظرسنجی یکشنبه شب.

کارگران با Sanibel-Captiva حفاظت از پایه و کشف آهنگ های نادر leatherback لاک پشت دریایی اما دیدن نشانه هایی از یک لانه. بعد از آن شب اما آنها در سراسر غول leatherback لاک پشت در ساحل تخمگذاری آن کلاچ.

"Leatherbacks گونه در معرض خطر هستند بنابراین یک لکه بینی است که همیشه یک تجربه منحصر به فرد" کلی اسلوان بنیاد ساحلی حیات وحش مدیر و لاک پشت دریایی هماهنگ کننده برنامه نوشت یک ایمیل به در. "در فلوریدا آنها لانه بیشتر از حد معمول در ساحل اقیانوس اطلس. Leatherbacks در نظر گرفته گونه های نادر در سواحل خلیج فارس."

حدود 50 درصد از leatherback لانه یافت در فلوریدا در پالم بیچ شهرستان با توجه به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون.

پس از 2015 FWC ماهی و حیات وحش موسسه تحقیقات ثبت کرده است فقط یکی دیگر leatherback لانه در Lee County است. در سال گذشته 1,105 leatherback لانه بودند و مستند در سراسر کشور. تا کنون این سال, بنیاد مستند دو leatherback لانه.

این بنیاد ارسال شده عکس از leatherback در آن Instagram صفحه پس از نادر رویت.

"ما برخی از فوق العاده هیجان انگیز اخبار به اشتراک گذاشتن با شما همه" پست می گوید. "برای اولین بار در SCCF تاریخ تودرتو leatherback مواجه شد ما در طول شب نظرسنجی!! ... جدید لاک پشت به ما سواحل ما به نام "درخت عرعر." ما بسیار امیدواریم این نیست آخرین بار که ما را به دیدن او در این فصل!"

بالغ leatherbacks می تواند به اندازه 8 پا و وزن بین 700 تا 2000 پوند است. جک Brzoza یک زیست شناس با SCCF نوشت: در یک ایمیل که آنها را اندازه گیری leatherback آنها در سراسر یکشنبه شب به حال کاراپاس فقط در حدود 5 فوت طول. حسابداری برای او سر و گردن او به احتمال زیاد در حدود 6 فوت او نوشت.

اوایل تودرتو: اوایل لاک پشت دریایی تودرتو فصل می تواند نتیجه گرمتر آبهای خلیج فارس

این leatherback تودرتو فصل اجرا می شود بین آوریل و ژوئیه در فلوریدا و Brzoza نوشت که SCCF اولین leatherback لانه پیدا شد آوریل 1.

"اکثر leatherbacks re-مهاجرت به خود تودرتو سواحل هر 2-3 سال پس از او به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت فصل آینده را" اسلون نوشت. "از آنچه که من درک leatherbacks نشان می دهد کمتر لانه-سایت راحت و کاربر پسند از دیگر گونه از لاک پشت های دریایی. ما لازم نیست که اطلاعات کافی در سواحل ما به رسم هر گونه نتیجه گیری در مورد سایت وفاداری."

به دلیل نادر تودرتو عادات در سواحل غرب از دولت پیدا کردن دو در یک فصل منحصر به فرد است.

"ما تا به حال بوده است, امیدوار, با برخی از leatherback فعالیت ما تا به حال دیده می شود بر روی سواحل ما در اوایل این فصل است که او باز خواهد گشت و ما قادر خواهد بود به برخورد او" Brzoza نوشت. "ما رها شد و فوق العاده هیجان زده هنگامی که ما در نهایت او را در بر داشت!"

اسلون گفت که خدمات شیلات و حیات وحش معتقد است leatherback چنگال به طور متوسط بین 80 تا 85 yolked تخم مرغ است.

"از آنجا که آنها نمی لانه معمولا در ما سلیمان ما حجم نمونه کوچک است و ما اصلا خوب برای برآورد میانگین کلاچ اندازه ما در سواحل است." اسلون گفت.

پایه و اساس منتشر آنلاین لاک پشت دریایی لانه خود نقشه برداران پیدا کردن در Captiva و Sanibel سلیمان.

بیشتر: لاک پشت دریایی تودرتو فصل شروع می شود به زودی در سواحل ساکت تر

های مختلف لاک پشت های دریایی شد بنا به گزارش تودرتو زودتر از معمول این سال به عنوان برخی از کارشناسان فکر می کردند که گرمتر از دمای سطح دریا باعث لاک پشت ها برای حمل چنگال ساحل.

چارلز Gunnels دانشیار رفتار حیوانات در سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه فکر می کند درجه حرارت گرم لزوما بد اگر لاک پشت های دریایی در نوع پاسخ تودرتو زودتر.

"اگر هوا و دریا رفتن درجه حرارت تا اوایل فصل ممکن است خوب از آنجا که لاک پشت های دریایی در پاسخ به شرایط محیطی و تغییر تودرتو" Gunnels گفت. "آنها هر دو زن و مرد جوجه. در برخی از راه من ممکن است بیشتر نگران اگر آنها تودرتو اما ما شاهد دماهای در حال افزایش است."

اولین و شناخته شده leatherback لانه در Collier ثبت شده در Keewaydin جزیره در سال 2015.

"این اولین بار است که ما می دانیم یکی از ذغال سنگ در شهرستان" دیو ادیسون ارشد زیست شناس در محافظت از جنوب غربی فلوریدا گفت: ناپل اخبار روزانه. "این اولین بار است که ما مستند یک. در سال 1947 وجود دارد یک پسر با پدرش و گفتند که یافت می شود اما آن را مستند شده است."

ذغال سنگ شهرستان اصلی زیست محیطی متخصص Maura کراوس,' آخرین گزارش هفتگی لیست 104 کل لانه در شهرستان نزدیک به 30 بیش از این زمان در سال گذشته است.

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.com

بیشتر: محبوب لاکپشتهای سنبله و گاس به ناپل بازگشت صاحبان پس از ناپدید شدن از حیاط خلوتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن