آگاو رستوران به طور دائم بسته در ناپل آینده ساختمان نامشخص

آنابل Tometich ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 11:38 AM EDT مارس 11 سال 2020آگاو رستوران بسته شده است در شمال ناپل.

توسط ABTINNEWS در 23 اردیبهشت 1399

آگاو رستوران بسته شده است در شمال ناپل.

مکزیک الهام گرفته از کوره شناخته شده برای آن انتخاب گسترده ای از tequilas و جدول سمت guacamole شده است ثابت در 2380 Vanderbilt جاده ساحلی از آنجا که اولین آن در سپتامبر 2011. این ساختمان قبلا قرار دارد یک Uno شیکاگو کوره.

آگاو صاحبان فکر و آنجلا اسمیت از حماسه مواد غذایی مفاهیم نیز خود آنجلینا Ristorante در بونیتا اسپرینگز. آنها کاهش یافته است به نظر در این زمان با توجه به حماسه مواد غذایی بازاریابی تیم هماهنگ از طریق ایمیل رسیده صبح روز دوشنبه.

"متاسفانه هیچ ما نمی هر گونه اطلاعات ما می تواند به اشتراک بگذارید" Annelise Przywara از هل دادن پاکت بازاریابی نوشت: زمانی که تایید بسته شدن.

بیشتر: شیرین گوجه فرنگی بوفه بسته شدن 97 رستوران از جمله ناپل فورت مایرز

و: NCH اعزام جوانه نحو روبات به عنوان یک تشکر از شما به شش ناپل رستوران

آگاو به طور موقت بسته شد که دولت دستور داد اتاق ناهارخوری به شاتر مارس 20. آن را بازگشایی مارس 25 ارائه takeout با منظقه وانت. این معلوم نیست که این رستوران به طور دائم بسته شده است.

بیشتر: 42 رستوران (و شمارش) بازگشایی در این هفته در جنوب غربی فلوریدا

در حالی که گزارش کردیم از حماسه مواد غذایی فروش Vanderbilt, ساحل, جاده, ساختمان, ذغال سنگ شهرستان سوابق نشان می دهد که هنوز هم اموال متعلق به A&D Real Est برگزاری II c/o حماسه مواد غذایی مفاهیم. آخرین ثبت فروش بسته است از سال 2010 و زمانی که A&D شرکت خریداری شده و پس از آن-3-سال-ساختمان های قدیمی برای $2 میلیون نفر است.

آگاو حذف آن در Facebook صفحه.

رستوران آخرین Instagram پست, آمد, مارس 29: یک عکس از رستوران نزدیک به معروف جدول سمت guacamole — آگاو در میان اولین جنوب غربی فلوریدا رستوران به پرش بر روی این روند با عنوان شعار آن منظقه carryout.

"بیا لذت بردن از راحتی از ابتدا ساخته شده معتبر غذاهای مکزیکی" آن را بخوانید.

برای اطلاعات بیشتر در حماسه مواد غذایی بازدید epicfoodconcepts.com. برای اطلاعات بیشتر در آنجلینا Ristorante است که باز در 25% ظرفیت و نیز ارائه takeout کلیک کنید angelinasofbonitasprings.com.

سوالی در مورد COVID-19 و تاثیر آن در محلی تامین کنندگان مواد غذایی و رستوران ها? تماس با این خبرنگار: atometich@news-press.com, @abellewrites (Instagram) یا @atometich (توییتر)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن