کروناویروس در فلوریدا: چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19

راشل توماس Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:39 PM EDT Mar 23, 2020موارد تایید شده از COVID-19 coronavirus شد

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

موارد تایید شده از COVID-19 coronavirus شده اند و در حال رشد به طور پیوسته از موارد برای اولین بار مشخص شد هفته گذشته است. اگر موارد تایید شده اند در جامعه خود را و یا اگر شما سفر کرده ایم و اخیرا آن را یک ایده خوب برای نظارت بر خود و اعضای خانواده خود را برای علائم این بیماری است.

در اینجا چه باید بکنید اگر شما یا یکی از اعضای خانواده بیمار است.

علائم COVID-19

با توجه به مراکز کنترل بیماری شایعترین علائم کروناویروس در حال تب (100.4 درجه یا بالاتر) و سرفه و تنگی نفس. علائم ظاهر می شود 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

علائم معمولا خفیف و شروع به تدریج فلوریدا وزارت بهداشت می گوید. برخی از افرادی که آلوده می شوند هیچ نشانه.

شدید, علائم کروناویروس ها, مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه و سردرگمی مایل به آبی و لب و چهره, CDC می گوید. هر کسی با هر یک از این علائم باید بلافاصله به دنبال توجه پزشکی.

چه باید بکنید اگر شما علائم

اگر شما علائم coronavirus منزوی خود را در خانه و با پزشک خود تماس بگیرید. CDC توصیه می کند محدود بیمار و اعضای خانواده به یک "اتاق بیمار," ترجیحا با یک حمام جداگانه و محدود کردن تماس با سالم اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است.

شما همچنین باید در حد تماس با حیوانات خانگی و حیوانات CDC می گوید. در حالی که وجود داشته است هیچ گزارشی از حیوانات خانگی آنتی ویروس coronavirus حدی که حیوانات ادامه می دهند و یا گسترش این ویروس شناخته نشده است.

"اگر چه وجود داشته است گزارش ها از حیوانات خانگی یا سایر حیوانات تبدیل شدن به بیمار با COVID-19 آن است که هنوز هم توصیه می شود که افراد بیمار با COVID-19 محدود کردن تماس با حیوانات تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته شده در مورد جدید کروناویروس" CDC سایت متحده است.

بیشتر: شما احتمالا شستن دست های خود را اشتباه و حتی آن را نمی دانید, کارشناسان می گویند

CDC توصیه می کند افرادی که بیمار هستند پوشیدن یک ماسک صورت اگر در دسترس است. پوشش خود را از سرفه و عطسه با استفاده از بازوی خود را دور از استفاده از بافت در یک صف سطل زباله و شستن دست های خود را اغلب. جلوگیری از به اشتراک گذاری آیتم های خانگی مانند مسواک, ظروف و حوله و ملافه.

پاک کردن همه "بالا لمسی" سطوح روزانه. این سطوح متعدد اعضای خانواده تماس به طور منظم مانند دستگیره های درب, مقابله با تاپس, سوئیچ نور و نرده.

اگر شما نیاز به توجه پزشکی

با توجه به CDC بسیاری از افراد آلوده با COVID-19 بازیابی در خانه بدون مداخله پزشکی. این بیماری می تواند شدید در برخی از بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های قلبی و آسم دیابت یا سابقه سرطان است.

اقامت در تماس با دکتر خود را. اگر علائم شما بدتر و یا شما فکر می کنم شما نیاز به بازدید از اورژانس یا فوری مراقبت, درمانگاه, پیش تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما ممکن است COVID-19. این کمک خواهد کرد که کارگران آنها را با دادن زمان به اقدامات احتیاطی لازم.

911 تماس بگیرید اگر شما با داشتن یک اورژانس پزشکی است.

نحوه تست

دولت و مقامات محلی در حال کار به COVID-19 تست های موجود در مکان های بیشتری. درایو را از طریق تست در حال حاضر در دسترس در برخی از شهرستانها و تست کیت های تحویل داده شده به آزمایشگاه خصوصی. اگر شما می خواهید به آزمایش می شود فلوریدا وزارت بهداشت توصیه می کند تماس با دکتر خود را برای تعیین اگر شما واجد شرایط برای آزمون. دکتر خود بگویید در مورد علائم و قرار گرفتن در معرض و مطمئن شوید که به طور خاص اگر شما هر گونه علائم شدید هستند.

اگر دکتر شما فکر می کند شما نیاز به آزمایش می شود شما باید تماس خود را در شهرستان در بخش بهداشت و درمان که در آن شما خواهد شد به یک تست مکان در منطقه شما. تست در اکثر نقاط از جمله از طریق درایو تست — است که توسط قرار ملاقات فقط و نیاز به غربالگری پیش توسط یک دکتر.

تست ممکن است به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد که شما در ارتباط برقرار کردن با CDC می گوید اما هیچ درمان خاصی برای COVID-19.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: بدون خطوط انتظار در بیمارستان سنت اولین درایو از طریق تست سایت

بیشتر بیماران در تلفن همراه coronavirus تست سایت در ناپل بیان ناکامی

بیشتر: Lee بهداشت جمع آوری 30 coronavirus آزمون در اولین روز از تلفن همراه خود را تست سایت

آنچه انتظار می رود اگر شما تست شده

این COVID-19 تست شبیه به آنفولانزا تست انجام شده در دفاتر پزشکان و طول می کشد فقط چند دقیقه به انجام. یک تکنسین با استفاده از پلاستیک سواب به جمع آوری سه نمونه از بینی و دهان. نمونه های داده شده به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان که کشتی آنها را به یک آزمایشگاه برای تست با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

اگر یک نمونه تست مثبت در خصوصی یا دولتی آزمایشگاهی نتیجه "presumptive مثبت" تا زمانی که می توان آن را تایید توسط CDC. می توانید آن را تا یک هفته به دریافت نتیجه آزمون خود را.

اگر نتیجه تست مثبت شما باید همچنان به دنبال CDC و وزارت بهداشت دستورالعمل برای منزوی کردن خود و جلوگیری از آلوده کردن دیگران است. شما لازم نیست برای رفتن به بیمارستان مگر اینکه شما در حال تجربه علائم شدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن