مرکز شهر را رنگ باخته سابق ردینگ مسافرخانه به فروش می رساند به Bay Area توسعه دهنده: 'مسافرخانه خواهد بود نه بیشتر'

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:43 PM EDT مه 27 سال 2020مرکز شهر ردینگ چشم درد برای سال سابق ردینگ مسا

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

مرکز شهر ردینگ چشم درد برای سال سابق ردینگ مسافرخانه در خیابان کاج فروخته شده به یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو گروه توسعه که قصد تخریب مخروبه ساختمان دو طبقه در این تابستان.

"ما شده اند مجدانه در برنامه های مختلف برای اموال و نگاه به جلو به کار کردن با شهر ردینگ و رهبران جامعه در ایجاد ارزش دارایی به مرکز شهر" کریگ لوند از Kirkorian توسعه QOZ LLC گفت: ثبت افکن در یک ایمیل.

در میان ایده ها برای مالکیت است که ترکیبی از مسکونی و خرده فروشی لوند گفت.

"ما ضمن استقبال از پیشنهادات و انتقادات در مورد این سایت و تشویق اعضای جامعه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را با کریس Haedrich" (از Haedrich & Co.), لوند گفت.

لوند که شده است در حال توسعه Skyview املاک در محله اندرسون پس از 2014 گفت: امیدوارم که آنها را به شروع به تخریب هتل ملک ظرف یک ماه.

"پس مسافرخانه خواهد بود نه بیشتر," لوند گفت.

قدیمی متل نمی شود از دست رفته به عنوان این است که یک نگرانی رو به رشد برای شهر پلیس و اجرای کد در سال. پنجره ها و درب ها شده اند سوار کردن علف های هرز شایع اجرا و حصار گرداگرد اموال.

روز چهارشنبه دو نیمه حجم زباله ظروف نشسته در اموال در حالی که کارگران با حضور به زمینه.

متل بسته در بهار سال 2016 ماه پس از سابق ردینگ مسافرخانه اپراتور به حل و فصل با دفتر دادستان منطقه به پیروی از اقدامات لازم برای حفظ اموال امن است.

در سال 2017 صاحب ملک فروخته شده به جنوب کالیفرنیا توسعه که وعده داده شده را به یک ملی از هتل های زنجیره ای به سایت. اما صاحب که نیست کار متل قبل از آن بسته شده و شکایت خریداران ادعا فروش صحیح نیست زیرا خریداران تحریف هویت خود را.

این اختلاف منجر به یک دادگاه منصوب گیرنده که وظیفه بود در تابستان گذشته با فروش اموال.

این زمانی است که جاشوا جانسون از سرمایه گذاری خواص تماس ردینگ وکیل هارون مور بود که به نمایندگی از اموال صاحبان.

"به عنوان یک ردینگ resident من درایو که ملک تقریبا روزانه و کار با احزاب دیگر برای پیدا کردن یک راه برای حذف سوختگی و همچنین سرمایه گذاری بر روی تقاضا برای مرکز شهر, املاک و مستغلات" مور گفت: در انتشار اخبار اعلام فروش.

Kirkorian توسعه پرداخت می شود $775,000 برای اموال.

مور گفت: طرح دعوی در دادگاه است و هنوز هم در بازی وجود دارد و یک تاریخ دادگاه تعیین شده برای ماه سپتامبر هر چند coronavirus همه گیر می تواند تاخیر آن است.

"اساسا آنچه که ما به توافق این است که هیچ یک از ما ادعا را تغییر دهید اما به جای litigating بیش از یک دارایی ما litigating بیش از وجوه حاصل از فروش آن دارایی" مور گفت.

جانسون از سرمایه گذاری خواص آشنا با Kirkorian توسعه است.

"صاحبان جدید توسعه دهندگان با تجربه آنها هوشمند و عمیقا سرمایه گذاری در شمال کشور گفت:" در همان انتشار اخبار.

لوند گفت: Johnson سخت کار می کرد برای از بین بردن موانع بالقوه برای فروش هر چند او گفت: بسته شدن این معامله یک چالش بود.

این ردینگ مسافرخانه خواهد بود چهارمین مرکز شهر متل ملک به redeveloped در سال های اخیر است.

  • آمریکا تسلیم بسته در ژانویه 2017 پس از صاحب قبلی قفل شده بود در یک نبرد قانونی با این شهر که ناشی از اتهام ساختمان و ایمنی و بهداشت نقض. متل بود repurposed و باز در مارس 2019 به عنوان Americana هتل مدرن.
  • تاندربرد تسلیم شد redeveloped در سال 2013.
  • این Ponderosa مسافرخانه بود rebranded قرمز سقف کاروانسرا در ماه ژانویه پس از اتاق سوخته و پیشرفت های دیگر انجام شد.

"ما بزرگ شمال کشور به عنوان یک گوهر در تاج, کالیفرنیا با آن باور نکردنی تفریحی, منابع, زندگی آسان و فوق العاده راه زندگی" لوند گفت. "ما به خصوص مانند چشم انداز که ردینگ را رهبران شهر گرفته اند و در بهبود آن در مرکز شهر هسته."

بیشتر: 530 جرم تماشا کنید: دو مرد پس از دستگیری به اتهام تیراندازی به رودخانه ساکرامنتو از پل در ردینگ

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن