رنگ ارغوانی روشن چشمان قوانین جدید برای سگ های مورد نیاز که هر پوچ بود بند زده

جانت Begley ویژه به TCPalmمنتشر شده 4:32 PM EDT مه 6 2020ORCHID — Fido به زودی ممکن است به صورت مجموعه ای از ق

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

ORCHID — Fido به زودی ممکن است به صورت مجموعه ای از قوانین و مقررات اگر او می خواهد به راه رفتن با صاحب خود را در کنار ساحل در اینجا.

شورای شهر می خواهد یک قانون نیاز به صاحبان سگ پیاده روی در امتداد شهر و سواحل برای حفظ حیوانات خود را بند زده.

این امر نیز نیاز به صاحبان به نگه داشتن سگ دور از تپه های شنی و تمیز کردن پس از آنها حیوانات خانگی, از بین بردن مدفوع سگ از ساحل.

بیشتر: Indian River County اولین سگ ساحل باز می شود در سواحل رودخانه

این موضوع مهم است که به اندازه کافی به شورای شهر برای برگزاری دو ویژه جلسات برای این موضوع در این ماه قبل از آن تعطیلات تابستانی.

قانون فعلی به تصویب رسید در سال 2007 نیاز به سگ به درون کنترل خود را صاحب فرمان صوتی می کند اما نه به طور خاص نیاز به سگ به بود بند زده.

در نزدیکی رودخانه هند سواحل تصویب یک سگ قانون یک سال پیش نیاز به صاحبان سگ خود را به ثبت نام, حیوانات خانگی, پرداخت هزینه و سگ در ساحل تنها از طلوع تا 9 صبح و 5 بعد از ظهر تا غروب.

شکایات متعدد به شهر مقامات در مورد سگ شل در حال اجرا در امتداد Orchid خط ساحلی باعث شنبه ، برای دسترسی به ساحل در Orchid مردم باید وارد از تقاطع یا شمال یا جنوب Orchid جزیره گلف & باشگاه ساحل.

بسیاری از شکایات شامل ساکنان همسایه تابستان محل جامعه وارد ساحل با سگ خود را بند زده و سپس آزاد کردن سگ خود را به اجرا هنگامی که آنها را وارد کنید و رنگ ارغوانی روشن.

بیشتر خواهد شد ورو بیچ سواحل شهرستان بود رفتن به سگ ؟

"ما می دانیم که ما یک مشکل" گفت: معاون شهردار باب گیبونز. "مشکل واقعی است و قابل توجه است و به اعتقاد من در درجه اول ناشی از مردم که از تابستان محل و یا در غیر این صورت از جنوب.

"این بسیار نا امید کننده است," او گفت: "که ما برای مقابله با این مسئله که ما را به احتمال زیاد هیچ مشکلی در همه, اگر ما تا به حال یک حصار بزرگ است که مانع از هر کس دیگری از گرفتن در ساحل ما."

در نامه ای به شورای Orchid ساکن Jonathan Nugent گفت: قوانین و مقررات اجازه می دهد به صاحبان ورزش "کنترل صدا" بیش از سگ خود را ایجاد کرده است دشوار و گیج کننده است وضعیت.

"من می توانم قاطعانه دولت که اکثریت قریب به اتفاق خارج از دسته سه تایی سگ هستند و نه تحت کنترل صدا توسط صاحبان آنها" نوشت: Nugent. "من و خانواده من شده اند به سگ جسمی مقابله با ما pawing ما و ما — همه ناخوانده.

"تنها چند هفته پیش یک نوجوان هل دهنده به حال برای مخفی کردن در پشت همسر من به عنوان یک سگ به شدت دنبال او" Nugent نوشت. "در هر نمونه, سگ صاحب شفاعت با سگ به بازگشت به او/او. آیا آن را یک شديد mauling برای 'تحت کنترل صوتی' به معرض برای خطرناک ارائه آن است؟"

شهردار هال Ofstie گفت که او متوجه می شود که دسته سه تایی قانون ممکن است منفور با برخی از دوستداران سگ اما شورای شهر باید عمل کنند.

"وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از ساکنان خواهد شد که ناراضی گفت:" Ofstie. "اما آن را برای تلفن های موبایل مانند ما باید با تغییر قانون و رفتن به یک leashing مورد نیاز است."

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن