سن دیگو مخالف تماس به 'پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,' اما آن را نمی تواند کسب و کار به عنوان معمول' در کالیفرنیا و دومین شهر

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:22 PM EDT Jun 10, 2020در حال رشد در میان تماس در سراسر کشور ب

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

در حال رشد در میان تماس در سراسر کشور به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در ایالت کالیفرنیا دومین شهرستان در حال انجام است مخالف است.

سن دیگو شهرستان شورا رای 8-1 اواخر دوشنبه به افزایش بودجه برای آن در اداره پلیس پس از نزدیک به 10 ساعت از نظر عمومی است که شامل برخی از ساکنان خواستار کاهش بودجه پلیس, NBC 7 San Diego گزارش شده است.

"این است که در مورد سیستمیک نسلی مسائل است که ما باید بپذیریم و آدرس و کسانی که حل نمی شود یک شبه با یک بودجه رای" شهردار کوین Faulconer گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای در روز سه شنبه. "ما قصد داریم به نگه داشتن بودجه ما police department اما نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است."

تغییرات هفته گذشته آغاز شد در واقع زمانی که Faulconer ممنوع استفاده از کاروتید محدودیت افسران پلیس و شهردار گفت که او در حمایت از یک رای گیری اقدام به افزایش مستقل نظارت آژانس است.

چه "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس' چیست ؟ و به همین دلیل برخی می گویند 'اصلاحات' کافی نیست

"در حال حاضر بیش از هر زمان ما باید به خوبی آموزش دیده افسران که درک جوامع ما بنابراین ما همچنان به سرمایه گذاری در استخدام و آموزش افسران که از محله های ما و شبیه ما متنوع شهر" Faulconer گفت.

Councilmember Chris Ward شد تنها رای در برابر Faulconer پیشنهاد بودجه که شامل افزایش بودجه پلیس توسط $27 میلیون دلار 566 میلیون دلار برای سال مالی آینده, The San Diego Union-Tribune گزارش شده است.

"ما نیاز به تخصیص بودجه بیشتر به اجاره, کمک, کسب و کار کوچک کمک ما نیاز به قرار دادن فدرال جهت استفاده برای افرادی که به آن نیاز دارید. من فکر نمی کنم ما به اندازه کافی" بخش گفت: در توییتر.

رئیس شورای Pro Tem باربارا Bry گفت: این شهرستان نیست پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به دلیل آنها می خواهند به تمرکز بر بازگرداندن اعتماد است. "که به معنی جذب بیشتر افسران متعهد به این رویکرد و آنها را با ارائه آموزش بهتر و پشتیبانی و تقویت جامعه نظارت" Bry گفت: NBC 7, در بیانیه ای.

پشتیبانی از defunding ادارات پلیس در حال رشد است: در اینجا به همین دلیل آن را یک راه حل آسان.

تظاهرکنندگان در سراسر کشور در حال مقامات محلی خواستار قطع کمک های مالی از ادارات پلیس و دوباره اختصاص این بودجه به برنامه های اجتماعی است که کمک خواهد کرد که جوامع رنگ و جوامع به حاشیه رانده شده. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس سفید دوخته او را تحت زانو خود را برای نزدیک به دو ساعت در روز یادبود ترغیب ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

"این فقط در مورد گرفتن پول از پلیس آن را در مورد reinvesting کسانی که دلار را سیاه جوامع" Patrisse Cullors یک co-founder of the Black Lives Matter جنبش گفت WBUR.

که در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از مکان های.

در مینیاپولیس حق وتو-اثبات اکثریت شورای شهر متعهد به از بین بردن آن اداره پلیس و ایجاد یک سیستم جدید امنیت عمومی.

"روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن" رئیس شورای لیزا بندر گفت. "تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،"

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت که استفاده از 250 میلیون دلار از پیشنهاد بودجه شهرستان برای جوانان شغل, طرح های بهداشت و تروما مراکز درمانی — از جمله به 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس تایمز گزارش داد.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio گفت که حرکت بودجه از اداره پلیس به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی. اما د Blasio آشکار نیست چقدر خواهد بود گرفته شده از آژانس نیویورک تایمز گزارش داد.

در میان جورج فلوید تظاهرات: پلیس اخراج شارژ با نیروی بیش از حد

به جای کشیدن وجوه حاصل از اداره پلیس سان دیگو شورای ایجاد یک شهرستان جدید از مسابقه و حقوق صاحبان سهام و افزایش اجاره صندوق امداد از 5 میلیون دلار برای $15.1 میلیون Union-Tribune گزارش شده است.

دفتر را "کمک به از بین بردن موانع به عنوان آن مربوط به شهرستان پیمانکاری, شهرستان, سیاست و توسعه روابط قوی تر با جامعه" با توجه به Faulconer.

روز دوشنبه جلسه شورای شامل بیش از 400 تماس با برخی خواستار کاهش این شهر بودجه پلیس اتحادیه تریبون گزارش داد. دیگران ابراز پشتیبانی از پلیس.

آدری Churchward یکی از آنها بود. "لطفا به گوش نمی اقلیت که احساس پلیس انجام آسیب بیشتری به شهروندان ما نسبت به خوب," او گفت:. "غربالگری بهتر است آموزش بهتر — اما نمی پال خواستار قطع بودجه دولت آنها. من خدا را شکر برای ما ، اکثریت آنها انجام داده اند خوب از بد است."

آماندا Chisholm ادعا که پلیس نمی نیاز به بودجه اضافی. او گفت: "ما نیاز به بودجه گرفته شده از اداره پلیس و داده به طور مستقیم به زندگی مردم در زاغه شرایط است."

اویی Tran به نام بودجه پیشنهاد "غیر اخلاقی است."

"میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود و شما بودجه پلیس ؟" گفت: Tran.

کمک: Ryan W. Miller, USA TODAY; آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب