'کاملا بی پروا': استفاده غیر قانونی از آتش بازی تا این سال

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:44 PM EDT Jul 6, 2020Shasta County fire گفته آنها صادر 21 استناد به مر

توسط ABTINNEWS در 17 تیر 1399

Shasta County fire گفته آنها صادر 21 استناد به مردم به صورت غیر قانونی تنظیم کردن آتش بازی و رفت و به بیش از 90 غیر قانونی آتش بازی مربوط به تماس بیش از تعطیلات روز استقلال.

آتش بازی نیز مسئول 14 چمن و قلم مو و آتش سوزی در طول تعطیلات با توجه به آزادی مطبوعات از شستا آتش سوزی نیروی کار. بزرگترین سوخته 8 هکتار در شمال غربی ردینگ.

شخصی, وسایل آتش بازی های غیر قانونی در Shasta County است. اما خدمه آتش مصادره 47 پوند از آنها را گفته است.

ردینگ آتش نشانی آتش مارشال کریگ Wittner گفت که او در چه غیر مسئولانه مردم با آتش بازی این سال است.

"آنها به نظر می رسد در افزایش فرکانس وجود دارد و به نظر می رسید به افزایش پرخاشگری نسبت به سال گذشته" او گفت:.

یکی از این آتش سوزی خاموش کوارتز هیل جاده در نزدیکی سنگ دره عمیق و باریک رانندگی در شمال غرب ردینگ سوخته حدود 5 هکتار یکشنبه صبح. جمعیت جمع شده بودند وجود دارد شنبه شب برای تماشای عموم نمایش آتش بازی در فاصله ای دور در نزدیکی ردینگ مدنی سالن.

Wittner گفت که آتش باعث شد مردم برای روشنایی آتش بازی که شلیک به آسمان در نزدیکی علف خشک و قلم مو. آتش آغاز شده و در نزدیکی موقت پارکینگ و سوخته سراشیبی به دره.

"این کاملا بی پروا و غیر قابل قبول است که مردم انجام خواهد شد که" Wittner گفت: از هوایی آتش بازی.

روز بعد از نمایش آتش بازی هنوز هم وجود دارد صرف آتش بازی در سمت چپ در خاک که در آن مردم جمع شده بودند به تماشای نشان می دهد.

"آتش بازی غیرقانونی فعالیت گونه های در حال حاضر غیرمنتظره واکنش اضطراری سیستم طول می کشد و واکنش های اضطراری پرسنل و تجهیزات به دور از دیگر شرایط اضطراری" آزادی مطبوعات گفت.

"حداقل افراد با آتش بازی غیرقانونی خواهد بود اشاره کرد. علاوه بر این گونه افراد باعث آسیب یا صدمه به اموال می تواند در صورت تعقیب کیفری و مسئولیت مدنی" مقامات گفت.

آتش سوزی در Anderson, ردینگ و خارج از محدوده شهر در مکان های که در آن آتش بازی غیر قانونی Wittner گفت.

یکی از این آتش سوزی آغاز شده توسط آتش بازی رسید و حدود 8 هکتار کردن آهن کوه جاده در نزدیکی ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت زمین تیراندازی محدوده شمال غرب ردینگ, او گفت:.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن