مارکو جزیره انتخاب بازنشسته و معاون بایرن به عنوان جدید رئیس آتش نشانی

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 27, 2020شهر جزیره مارکو روز دوشنبه اعلام کرد انتخاب کریس

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

شهر جزیره مارکو روز دوشنبه اعلام کرد انتخاب کریستوفر بایرن بازنشسته معاون با 33 سال خدمت به عنوان جدید آن آتش نجات رئیس.

بایرن شروع خواهد شد در موقعیت جدید Sept. 1 درآمد حقوق و دستمزد $141,750 سالانه با توجه به شهرستان.

شهرستان مدیر مایک McNees نوشت: بایرن بهترین انتخاب در میان یک استخر از نامزدها که شامل شهر ناپل رئیس آتش نشانی پیت DiMaria و بیشتر ناپل آتش نجات منطقه رئیس کینگمن Schuldt.

"کریس تعهد به شهرستان از مارکو جزیره و ساکنان آن خود را حرفه ای و ارادت به آتش-خدمات امداد و نجات و تیم خود را-برای اولین بار نگرش را به دست آورده او را احترام و اعتماد در جزیره" McNees نوشت: در انتشار اخبار.

بیشتر: ناپل بیشتر ناپل آتش روسای میان هفت نامزد مارکو جزیره آتش پست

و: مارکو جزیره آتش نجات رئیس مورفی: در حال آتش نشان به معنی داشتن دو خانواده

بایرن شده است که این شهر را مدیریت اضطراری هماهنگ کننده پس از سال 2017 بازنشسته از مارکو آتش نشانی در سال 2016. او را جایگزین آتش-رئیس Michael D. مورفی که در خدمت این جزیره به عنوان رئیس گذشته 19 سال, بازنشستگی پس از 50 سال در آتش-خدمات امداد و نجات.

مورفی آخرین روز در کار خواهد بود 31 جولای و بازنشستگی موثر است Sept. 4.

بایرن شروع کار خود را به عنوان یک آتش نشان و امدادگر در سال 1983 و تبدیل به یک راننده مهندس در سال 1991 با توجه به رزومه کاری خود را. پنج سال بعد او پیشنهاد شد به ستوان و در سال 1998 به تغییر فرمانده.

بایرن فارغ التحصیل شد و در سال 1989 از ادیسون جامعه دانشگاه به عنوان یک امدادگر. در سال 1997 او فارغ التحصیل با مدرک دیپلم در آتش علم و یک حرفه ای در رشته های پزشکی اورژانس خدمات.

در سال 2003 بایرن فارغ التحصیل از هاجز دانشگاه با مدرک لیسانس در مدیریت است.

خدمت به عنوان مدیریت اضطراری هماهنگ کننده تحت قرارداد, بایرن در حال حاضر مدیریت دو فدرال اعلام کرد فاجعه حوادث: طوفان ایرما و COVID-19 بیماری همه گیر.

بایرن مسئول هماهنگی این شهر FEMA کمک های عمومی پروژه توسعه آسیب موجودی و روند بازپرداخت اموال ادعا بیمه و مدیر پروژه برای تمام شهرستان تعمیر پروژه پس از طوفان ایرما محصل در این جزیره در سال 2017.

بایرن را حفظ کنید برخی از اورژانس وظایف مدیریت به عنوان شهر آغاز می شود به بررسی چندین متقاضیان جدید مدیر ناوگان و امکانات و مدیریت اضطراری موقعیت با توجه به کیسی Lucius دستیار به شهر manager.

"او خواهد بود برجسته و رئیس" McNees نوشت.

تماس با عمر در omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او در توییتر دنبال as @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن