این 6 جدید ممکن است علائم کروناویروس CDC اضافه شده به لیست خود را

سوزان میلر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:24 PM EDT Apr 26, 2020لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلان

توسط ABTINNEWS در 8 اردیبهشت 1399

لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

کسانی هستند که شش نشانه های جدید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار می تواند نشانه ای از coronavirus.

اضافه شده است به عنوان کارشناسان بهداشت' درک مخدوش بیماری تکامل می یابد. CDC قبلا ذکر شده تب و سرفه و تنگی نفس به عنوان نشانه.

تنگی نفس شد بهینه سازی به "تنگی نفس یا اشکال در تنفس" توسط CDC.

Coronavirus بیماران تجربه می تواند یک تنوع از مسائل – از علائم خفیف تا شدید بیماری است. این علائم به طور کلی به نظر می رسد 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس. بیماران ممکن است عفونی بیشتر در روز قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم مطالعات نشان می دهد.

آنچه ما می دانیم درباره COVID-19: آنچه ما می دانیم درباره coronavirus را نگه می دارد در حال تغییر است. در اینجا همه چیز شما ممکن است از دست رفته.

گسترش CDC لیست قابل توجه است: اکثر تست سایت ها نیاز به یک بیمار به یک COVID-19 علامت قبل از اینکه فرد می تواند آزمایش می شود.

CDC توصیه می کند به دنبال "مراقبت های پزشکی بلافاصله" برای مشکل تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه به رنگ آبی مایل لب یا صورت و یا یک جدید "سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار."

به عنوان COVID-19 اتحاد محکم گرفتن آن در جهان در سه ماه گذشته, پزشکی, درک ویروس پیشرفته است. سازمان بهداشت جهانی و CDC اول مردم خواست تا به در مواظب برای تب و سرفه خشک و مشکلات تنفسی است.

پس از آن آمد عجیب و غریب گزارش از مردم از دست دادن احساس خود را از طعم و بوی. و در آنجا پراکنده شدند موارد از مسائل گوارشی مانند اسهال.

دیگر پدیده های اخیر: بنفش یا آبی ضایعات در یک بیمار پا و انگشتان پا اغلب ظاهر می شود در کودکان و بزرگسالان جوان لقب "COVID انگشتان پا است."

هر چند کارشناسان نمی تواند با دقت اشاره کردن وضعیت برخی از فرضیه که این می تواند بیش از حد التهاب یک لخته خونی یا یک ترومبوتيک اختلال شناخته شده به عنوان پورپورای fulminans.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آخرین بیمار از بیمارستان مرخص شد در ووهان; ما موارد نزدیک به 1 میلیون

برخی از پزشکان گزارش داد که این ویروس ممکن است باعث ناگهانی سکته مغزی در بزرگسالان در 30s و 40s خود را که می تواند ناشی از لخته شدن خون مسائل.

"این ویروس به نظر می رسد باعث افزایش لخته شدن خون در سرخرگ ها منجر به سکته مغزی شدید" دکتر توماس Oxley با سی ان ان گفت.

"گزارش ما نشان می دهد یک sevenfold افزایش بروز سکته ناگهانی در بیماران جوان در طول دو هفته گذشته. بسیاری از این بیماران هیچ گذشته سابقه پزشکی و در خانه بودند یا با علائم خفیف (و یا در دو موارد بدون علائم) از COVID" گفت: Oxley یک جراح مغز و اعصاب در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در نیویورک است.

کمک: آدریانا رودریگزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن