Coronavirus: اجرای قانون هولناک با تماس در مورد 'اجتماعی فاصله' | گیل هوشمند

نظرگیل هوشمند Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:17 PM EDT May 14, 2020نوار دعوا ؟ نه اتفاق می افتد; تمام میله

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

نظر

نوار دعوا ؟ نه اتفاق می افتد; تمام میله بسته شده است.

خودرو سقوط ؟ راه را به پایین به عنوان بسیاری از مردم به ماندن در خانه.

و آن را چیز خوبی بیش از حد چرا که ما coronavirus بحران دستکاری در محلی سازمان های اجرای قانون باید همه نوع از وظایف جدید.

وظیفه با اجرای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis "امن تر-در-خانه" سفارش به علاوه چنین محدودیت های محلی به عنوان پارک و رمپ قایق تعطیلی اجرای قانون محلی نیز است هولناک که با شکایت است که ممکن است به نظر می رسد غیرممکن جزئی — اگر ما در میان جهانی از همه گیر.

وجود دارد صدها نفر از ساکنان شکایت در مورد یک همسایه داشتن یک کباب با بیش از 10 نفر در مورد کودکان و نوجوانان تجمع در پارک یا رستوران که به نظر می رسد باز کردن زمانی که آنها قرار است بسته شود.

اگر COVID-19 تبدیل شده است ما را به یک ملت از tattletales — پلیس در حال بازی در نقش مامان و بابا.

بیشتر: St. Lucie شهرستان نمرات ضعیف در "اجتماعی فاصله' | گیل هوشمند

بیشتر: مارتین گلف سیاست به نفع باشگاه های خصوصی | گیل هوشمند

"نود و نه درصد از ما در تلاش برای انجام کار درست" سنت لوسی County Sheriff کن ریمل مژه و ابرو. "و آنها بسیار دلسرد و تا حدودی ناراحت زمانی که آنها را ببینید دیگر 1 درصد عنوان در جهت دیگر.

"سپس آنها با ما تماس بگیرید."

در شهرستان مارتین کلانتر ویلیام اسنایدر گفت: دفتر خود شروع به ردیابی COVID-19 مربوط به تماس در 2 آوریل. کمتر از دو هفته بعد آنها وارد 459 تماس.

"کسی که با شما تماس گرفته و می گویند این رستوران قرار است فقط باید takeout اما (مشتریان) در حال نشستن بر روی پاسیو گفت:" اسنایدر. "ما بروید و پیدا کردن آنها واقعا نمی خوردن فقط در حال انتظار برای یک سفارش."

وجود دارد مقدار زیادی از تماس های تلفنی از مردم گزارش احزاب و تجمعات بیش از 10 نفر. برخی از تماس گیرندگان در مورد شکایت قرار عدم اجتماعی فاصله در محلی گلف.

"هستند بسیاری از افرادی که عصبی و مضطرب و می خواهم از این به بیش از, گفت:" اسنایدر. "هنگامی که آنها را ببینید که آنها فکر می کنم که نافرمانی (اجتماعی فاصله قوانین) آنها فقط فکر نمی کنم آن را عادلانه است."

وحی اجرای قانون محلی اعزام نمایندگان و یا ماموران برای بررسی شکایات. اما تمرکز بیشتر بر روی آموزش و پرورش از اجرای; احزاب و اجتماعات بزرگ شکسته شده اما "این غیر ممکن است برای ما برای دستگیری ما راه خروج از این" گفت: ریمل مژه و ابرو.

معاونان او گفته شده به "به شدت تشویق نمایند...." اما زمانی که عقل نتواند "ما متوجه به نظر می رسد (در دادگاه) به افرادی که فقط گوش دادن نیست" گفت: ریمل مژه و ابرو.

"یکی از بزرگترین نگرانی های مجالس ترحیم," او گفت:. "برخی از مجالس ترحیم هنوز بسته 100 نفر به مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی. سپس در gravesite وجود خواهد داشت 100 نفر ایستاده در نزدیکی."

DeSantis' "امن تر-در-خانه" سفارش به طور خاص معاف خدمات کلیسا و ریمل مژه و ابرو گفت که افزایش می دهد "بسیاری از سوالات در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد" وقتی که می آید به مجالس ترحیم.

بنابراین یک بار دیگر "ما سعی می کنیم به آموزش ... شما ممکن است در یک مراسم تشییع جنازه امروز اما 14 روز از هم اکنون 30 نفر از آن مراسم تشییع جنازه" می تواند پایین آمدن با این ویروس ریمل گفت.

اجرای قانون ستاد در سراسر Treasure Coast منطقه می گویند افسران خود را/نمایندگان داده شده است ماسک و دستکش دست عفونی — و سفارشات برای کاهش تماس با آن ممکن است.

این بدان معناست که هر تماس در نتیجه در اجرای قانون متوقف کردن.

"ما با استفاده از به ارسال یک معاون برای هر جرم تماس بگیرید که آیا آن را خرابکاری و یا چیزی را از دست داده و یا به سرقت رفته گفت:" اسنایدر.

در حال حاضر آن دسته از تماس های گرفته شده توسط گوشی برای جلوگیری از نمایندگان از نیاز به تعامل با شهروندان مگر اینکه مطلقا لازم است.

"من می تواند جایگزین من ماشین من می تواند جایگزین دنده من — اما من نمی تواند جای من نمایندگان گفت:" اسنایدر.

وجود دارد باقی می ماند نگرانی در مورد بارگذاری اجرای قانون محلی با بیشتر و بیشتر مسئولیت به عنوان بیشتر و بیشتر همه چیز تعطیل.

بیش از آخر هفته پس از Martin County کمیسیون محدود بازی در عمومی-خصوصی گلف به مارتین ساکنان شهرستان تنها اسنایدر نمایندگان انجام شده نقطه چک در آن دوره به مطمئن شوید که آنها مطابق.

(برای رکورد: "ما از پیدا کردن برخی از پالم بیچ کانتی برچسب ها در روز شنبه گفت:" اسنایدر. "اما در روز یکشنبه وجود دارد هیچ مشکل. سپس دوباره آن را عید پاک.")

اما فکر می کنم در مورد آن است که استفاده عاقلانه از منابع و داشتن نمایندگان بررسی کنید که آیا دوره های گلف در حال مشاهده اجتماعی فاصله?

اما اگر آنها نمی, این یک مشکل برای همه است. بنابراین کسی که رو به جمع 11 نفر کسی به نوسان رستوران به مطمئن شوید که آن دسته از مردم نشسته در جداول در فضای باز هستند فقط در حال انتظار برای یک سفارش.

کسی برای پاسخ به کسانی که خارج از ضرورت و من حدس می زنم— narc با همسایگان خود است.

و مردم تنها در دسترس است که کار بچه ها با اسلحه.

گیل هوشمند است TCPalm مقاله نویس و عضو هیئت تحریریه. خود ستون منعکس کننده نظر خود را; اگر شما مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده لطفا به اشتراک TCPalm. گیل را می توان در رسید gil.smart@tcpalm.com با تلفن در (772) 223-4741 و یا از طریق توییتر در @TCPalmGilSmart.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب