با قوی تخته دموکرات فلوریدا نگاه به تغییر اعداد در کنگره

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهانتشار: 10:00 AM EDT Jun 13, 2020تالاهاسی – به دنب

توسط ABTINNEWS در 24 خرداد 1399

تالاهاسی – به دنبال گرفتن آنچه که آنها امید موج آبی این انتخابات فصل فلوریدا دموکرات ها را به میدان فرستاد نامزدها تقریبا در تمام 120 دولت خانه و 21 کرسی سنا برای grabs در پاییز امسال در کشور بزرگترین ریاست جمهوری در میدان نبرد.

دولت را نامزد دوره مقدماتی به پایان رسید جمعه دموکراتیک مدعی پر کردن مقالات برای هر صندلی قانونی در انتخابات به جز تکدی خانه صندلی.

در سراسر کشور آن را به نظر می رسد 10 خانه دموکرات بودند و آماده برای برنده شدن در انتخابات بدون مخالفت در میان 22 مجلس نمایندگان و سنا کرسی در سراسر فلوریدا که در آن هیچ جمهوریخواهان در زمینه اجرا.

Rep. براد دریک R-Eucheeanna شد تنها جمهوری خواه برای دریافت یک پاس رایگان.

بیشتر: هنگامی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

فلوریدا در هفته-مدت دوره مقدماتی به طور معمول به پایان می رسد با حداقل یک زن و شوهر از ده نامزد از هر دو حزب رفتن بلامنازع. دولت دموکرات و جمهوری خواه احزاب گاهی اوقات نمی پیشبرد یک نامزد در مناطق که در آن ثبت نام رای دهندگان نشان می دهد شانس کمی برای پیروزی.

اما در این سال فلوریدا دموکراتیک صندلی Terrie ریزو گفت که حزب او می خواست به یک نقطه از رقابت در سراسر کشور.

"فلسفه ما این است که شما رو به بازی را به نفع خود" ریزو گفت. "اگر ما در حال رفتن به برنده شدن در هر سطح باید رقابت کنیم."

او گفت: جمهوری خواهان باید فرمان فلوریدا دولت برای بیش از دو دهه اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus همه گیر همراه با آن خرد اقتصادی تلفات را ترک کرده است بسیاری از مردم به دنبال تغییر است.

"وجود دارد علاقه بیشتری در ارائه دموکراتیک نامزدها در هر منطقه پس از رای دهندگان می توانید جایگزین," او گفت:. "برخی از این مناطق دشوار را به نفع خود. اما نامزد ما پله به جلو."

فلوریدا, حزب جمهوری خواه رئیس جو Gruters یک ساراسوتا در ایالت سناتور در تمسخر ایده کارگر به میدان نامزدها در مناطق که در آن وجود دارد شانس کمی برای برنده شدن است. او گفت: اوباما باید استراتژی های مختلف.

"ما در حال رفتن به حمله و ما در حال رفتن را به نفع خود به یک یا دو دولت سنا صندلی و ما در حال رفتن به انتخاب پنج به علاوه کرسی مجلس" Gruters گفت: "امیدوار کننده "ما نیز برای به تحویل دولت به رئیس جمهور."

بیشتر: "نه از جنگل': CDC می گوید اجتماعات بزرگ در حال بالا COVID-19 خطر 'به شدت تشویق می کند" ماسک صورت

Gruters اضافه شده است که با بررسی کامل تخته سنگ از نامزدها را ندارد حس با برخی از مناطق با تکیه به شدت به سمت یک حزب مخالف "تو فقط پیشرو این نامزدها به کشتار است."

دموکرات ها بسیار بیشتر در فلوریدا قوه مقننه. اما ریزو گفت: به دست آوردن اکثریت حداقل در سنای آمریکا که در آن حزب مسیرهای پیاده روی در صندلی 23-17 بود نه از سوال.

این حزب در این هفته همچنین اعلام کرد که 2 میلیون دلار کمپین کارگردانی در 50 پایین-رای گیری انتخابات است. تامین مالی و کارکنان در نظر گرفته شده است برای کمک به سازماندهی ارتباطات و اطلاعات در شهرستان و دولت قانونی مبارزات انتخاباتی.

بیشتر: بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو هشدار می دهند از طرف دیگر ممکن است 'سرقت' انتخابات به عنوان مبارزه با بیش از ایمیل های رای گیری شدت گرفتن

ریزو گفت فیلدینگ قوی تخته سنگ از نامزدها نیز می تواند کمک به بالای بلیط این سقوط.

حزب presumptive نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بوده است برگزاری باریک و سرب در فلوریدا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بر طبق اکثر نظر سنجی ها.

اما برنده فلوریدا دوباره در ماه نوامبر به نظر می رسد مهم به ناروا شانس به دست آوردن اندازه کافی آرا به نگه بر روی کاخ سفید است.

Gruters هر چند گفت: بزرگ دموکراتیک تخته سنگ به معنی "آنها می commiserate با هم در شب انتخابات. آنها تنها نخواهد بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن