UCLA آغاز می شود تولید سپر چهره هوا-تصفیه ماسک استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی

یک تیم از دانشگاه UCLA مهندسین دندانپزشکان و پزشکان در حال تولید تخصصی چهره سپر برای خود شامل سیستم تنفسی است

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

یک تیم از دانشگاه UCLA مهندسین دندانپزشکان و پزشکان در حال تولید تخصصی چهره سپر برای خود شامل سیستم تنفسی است که کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید به راحتی در تمام طول روز.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از پرستاران و پزشکان و اولین پاسخ پوشیده شده اند طراحی شده هوا-تصفیه ماسک یا PAPRs (تلفظ "pappers"). این دستگاه کمک می کند تا جلوگیری از پوشنده لباس از استنشاق ویروس ها با استفاده از یک باطری دمنده هوا به فیلتر کردن آلاینده های کوچک به عنوان coronaviruses.

سپر ایجاد شده توسط UCLA تیم کاملا متناسب بر روی موجود PAPR کلاه و آن تایید شده توسط UCLA سلامت رهبری برای استفاده از آن توسط کارکنان پزشکی. این تیم در نظر دارد به تولید هزاران سپر در طول چند هفته آینده به آدرس کمبود در منابع.

توسعه دهندگان می گویند سپر با دوام تر و آسان تر برای قرار دادن در و حذف از موجود PAPR سپر و آن را فراهم می کند جریان هوا بسیار عالی و چشم انداز. آن مولفه های کلیدی در حال روشن سپر که جرقه بزند به PAPR کلاه و یک کاف الاستیک است که مهر و موم در اطراف گردن.

"طراحی شده توسط ما صورت سپر به عملکرد بهتر از سازنده محصول است که در تامین کوتاه مدت گفت:" دکتر یوسف Meltzer, مدیر پزشکی از قلب مراقبت ويژه در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA. "آن است که کمتر شکننده است بنابراین می توان آن را مورد استفاده مجدد پس از تمیز بودن با اشعه ماوراء بنفش و یا راه حل های مانند Clorox, پراکسید هیدروژن یا آب و صابون."

ملتزر و همکارانش مشغول به کار با یک تیم چند رشته ای از UCLA همکاران به رهبری دکتر بن وو صندلی از تقسیم پیشرفته آموزشی پروتزهای دندانی در UCLA School of Dentistry. وو همچنین دارای مشترک قرار ملاقات در UCLA Samueli دانشکده فنی و مهندسی و دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA.

در میان مزایای دیگر بیش از سپر که در حال حاضر در استفاده از UCLA سپر ایجاد یک مهر و موم بهتر برای مناسب راحت تر و بدون ایجاد فشار بر پوشنده لباس بدون توجه به اندازه فرد سر و صورت. سپر نیز به راحتی تمیز می شود و مورد استفاده مجدد حتی بعد از پنج چرخه اشعه ماورای بنفش ضد عفونی.

ملتزر گفت: سپر در حال حاضر تست شده برای عملکرد و راحتی 20 کارکنان مراقبت های بهداشتی در واحد مراقبت های ویژه — مردان و زنان متفاوت با شکل سر و صورت. همه گزارش رضایت کامل با سپر جدید.

"این تست به دنبال یک بررسی دقیق از بسیاری از پارامترهای مربوط, مورد, عملکرد, عملکرد کنترل عفونت کنترل کیفیت استاندارد, تست مسئولیت حقوقی و مدیریت ریسک" وو گفت.

ساکنان در دانشکده دندانپزشکی پیشرفته آموزشی پروتزهای دندانی و دندانپزشکی بیمارستان برنامه های کارشناسی ارشد در حال حاضر شروع تولید سپر وو در آزمایشگاه. فرایند تولید شامل لیزر-برش با آب-jetting و برش می میرند. وو گفت: هر یک سپر استفاده می کند کمتر از 20 دلار ارزش مواد.

داوطلبان در UCLA سلامت را اضافه نمودن سپر به PAPR کلاه. این تیم تحقیقاتی همچنین در حال کار با یک گروه از biodesigners در UCLA بهداشت برای قرارداد با تولید کنندگان که می تواند به سرعت تا سطح شیب دار تولید اضافی در صورت سپر.

وو است منجر به چندین دیگر صلیب-پردیس همکاری که در حال توسعه و بحرانی منابع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله PAPR کلاه ماسک و قابل استفاده مجدد 3D-چاپ چهره سپر.

کلیدی دیگر همکاران به این پروژه عبارتند از تعقیب Linsley یک کمکی استادیار مهندسی زیستی در UCLA مهندسی و دکتر Yulong ژانگ یک تحقیقات دانشیار و دکتر Giovanny Acosta, هر دو از UCLA دندانپزشکی.

این پروژه یکی از تلاش های متعدد در UCLA برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی برای مراقبت از بیماران و کاهش گسترش COVID-19. وو و تیم خود را به تولید تزریق تولیدات قابل استفاده مجدد در صورت سپر; مهندسی زیستی استاد یعقوب اشمیت و داگ دانیلز از UCLA کتابخانه لوکس آزمایشگاه همکاری برای ساخت هزاران یکبار مصرف در صورت سپر که مونتاژ توسط دانشجویان داوطلب در دانشکده پزشکی; دانشکده گلن Meyerowitz, ساخته شده است, کم هزینه, یک نمونه اولیه با صورت تجاری در دسترس قطعات و UCLA راه اندازی یک وب سایت بر اساس برنامه متوقف COVID-19 با هم را قادر می سازد که کاربران برای به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی در مورد سلامت خود را در طول بیماری همه گیر.

چگونه شما می تواند کمک: UCLA Samueli دانشکده فنی و مهندسی حل مشکل صندوق و UCLA School of Dentistry iDDS صندوق برای تعالی خوش آمدید کمکهای مالی برای حمایت از این تلاش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب