برنت چاق شدن: بهبود از COVID-19 پارچه مبلی. ماریو دیاز-Balart تساوی بدون حریف برای انتخاب مجدد

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:00 PM EDT May 28, 2020نتایج در.به خوبی مرتب کردن بر اساس.با گذشت یک

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

نتایج در.

به خوبی مرتب کردن بر اساس.

با گذشت یک جمعه آخرین مهلت تشکیل پرونده, ما می دانیم که نتایج حاصل از حداقل یک مسابقه برای مجلس نمایندگان ایالات متحده.

تشکر. ماریو دیاز-Balart که نشان دهنده منطقه 25 پوشش شرقی ذغال سنگ شهرستان و همچنین به عنوان بخشی از Miami-Dade و Hendry شهرستانهای درو هیچ مخالفان قبل از مهلت موثر برنده انتخابات مجدد.

دیاز-Balart یک جمهوریخواه بوده است در کنگره از سال 2002 به نمایندگی قطعات از ذغال سنگ شهرستان بیشتر از آن زمان اگر چه این منطقه را به مرز منتقل کرده اند به صورت دوره ای.

او اخیرا در اخبار به عنوان اولین عضو کنگره به سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس. او نیاز به بستری شدن در بیمارستان و پس از بهبود. "من بسیار خوش شانس انسان," او گفت:.

بیشتر: برنت چاق شدن: آماده شدن برای یک نوع متفاوت از تابستان در جنوب غربی فلوریدا

دو ذغال سنگ شهرستان قضات دادگاه راب تاج و Janeice مارتین درو هیچ رقبا و انتخاب مجدد. دو Lee County قضات دادگاه Howard Swett و ژوزفین Gagliardi شد همچنین انتخاب مجدد توسط سود در حال اجرا unopposed.

روز جمعه مهلت فقط به فدرال و قضایی دفاتر با توجه به دیو نجار مقدماتی افسر برای ذغال سنگ شهرستان در انتخابات ،

نامزدها برای دیگر نژادها از جمله شهرستان کمیسر کلانتر و ناظر انتخابات تا ماه ژوئن (12 تا فایل.

دیاز-Balart مطرح شده در مورد 1.2 میلیون دلار برای انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی. او تنها یکی از فلوریدا 27 عضو مجلس نمایندگان به قرعه کشی بدون حریف. در سال 2018 و او را شکست داد و دموکرات مریم Barzee فلورس با بیش از 60 درصد آرا.

او گفت: عدم حریف اجازه خواهد داد که او را به ماندن متمرکز بر کار او در خانه که در آن او است بالاترین رتبه جمهوری خواه در خانه کمیته نظارت بر بودجه برای حمل و نقل و مسکن و توسعه شهری است. "این یک تجربه ای معمولی برای انتخاب مجدد. برای انجام این کار را بدون حریف شگفت انگیز است. ممنون میشم مردمی در 25 منطقه," او گفت:.

بیشتر: Rep. دیاز-Balart اولین کنگره برای تست مثبت برای COVID-19

پس از بهبودی او مشغول به کار در تخصیص روند که در حال انجام است از راه دور با توجه به اجتماعی فاصله. او گفت: یک لحظه کلیدی در این سال روند خواهد شد در هفته های آینده زمانی که صرف صورتحساب قبل از رفتن خانه کامل تخصیص بودجه.

این زمانی است که معاملات و سازش رسیده است به طور معمول در یک چهره-به-چهره تنظیم می باشد. او مظنون مجلس نانسی پلوسی را با استفاده از فقدان چهره به چهره و بحث بیشتر به سمت چپ متمایل دستور کار است. "ترس من این است که دموکرات ها را با استفاده از این فرصت برای به دست آوردن چیزهایی که ما انجام داده ایم همیشه قادر به شکست" او گفت:.

در حالی که او رای دادند به نفع اورژانس هزینه های صورتحساب در هفته های اخیر دیاز-Balart گفت: کاهش هزینه ها در آینده تخصیص صورتحساب موجه است.

"ما فقط خرج اضافی از 3 تریلیون همه از آن قرض گرفته شده. ما نمی تواند انجام دهد که بدون درک آن را برای رفتن به یک اثر منفی است. این پایدار نیست," او گفت:.

در مقایسه با منطقه 25 هیچ مسابقه, مسابقه غربی فلوریدا نقطه دیگر در آمریکا, خانه, منطقه 19 پوشش غربی ذغال سنگ و لی شلوغ امر است.

در کنگره ایالات متحده فرانسیس رونی ترک کنگره پس از گذراندن دو ترم. در این مسابقه به جای او گسترده است باز با 13 نامزد نشست آخرین مهلت تشکیل پرونده.

بیشتر: Q&A با فرانسیس رونی: بازنشستگی قطبی کنگره محدودیت مدت

ده جمهوریخواه و دو دموکرات و نوشتن در نامزد هیچ وابستگی های ذکر شده در این بخش از انتخابات سایت.

برخی از نامهای آشنا هستند به جنوب غربی فلوریدا رای دهندگان. دموکرات David Holden ناموفق به چالش کشیده رونی در سال 2018 به جمع آوری 38 درصد از آرا. او به صورت سیندی Lyn Banyai از فورت مایرز در ماه اوت حزب اصلی.

فورت مایرز شهردار سفت هندرسون یک نامزد جمهوریخواه سمت پیوستن به قانونی جانبازان مانند دولت Rep. بایرون دونالد, دولت, Rep. هدر Fitzenhagan و دولت تشکر. Dane عقاب در شلوغ میشه.

(اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.com و یا از طریق Facebook.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب